Liga je momentálně přerušena a čeká se na uvolnění nařízení vlády.

Návod na vyplnění zápisu

Při vyplňování na mobilu doporučuji převrátit displej na šířku.

Fotka zápisu

Fotku zápisu lze vložit hned na začátku a nebo po uložení zápisu. Po kliknutí na ikonu se stránka přesměruje na stránku pro vložení fotky. Fotka musí být s koncovkou .jpg a musí mít velikost menší než 800kB. Toho lze docílit např. zmenšením fotky na rozlišení 1600x1200 pixelů.

Pro zmenšení fotky v mobilu mohu doporučit aplikaci Photo & Picture Resizer. Aplikace umožňuje zmenšit fotku během několika kliknutí a zároveň se tím zmenší i velikost fotky. Potom lze jednoduše nahrát k zápisu.

Vyplnění hlavičky

Základní údaje jsou přednastaveny. Přesto je však zkontroluj a vlož správné datum, kdy se zápas odehrál a to ve tvaru DEN.MĚSÍC.ROK, např. "23.9.2017".

Vyplň kapitána za domácí tým i za hosty. Pokud nenajdeš dané jméno či přezdívku ve výběru, kontaktuj a popros o doplnění ČFO.

Zápasy

U každého zápasu vyplň jména všech hráčů. Po vložení hráče se v zápisu zobrazí příjmení vloženého hráče. S vkládáním postupuj po jednotlivých řádcích.

Body za jednotlivé zápasy se vyplňují automaticky dle výsledku legu. Zadávej tedy pouze legy. Pokud klikneš na číslo 1, vyplní se automaticky 1:2 pro ulehčení práce. Stejně lze vyplňovat i přes nulu.

Čtyřky vs 2ball

Nově je k dispozici tlačítko pro výběr disciplíny. Po kliknutí na název disciplíny se zobrazí okno pro její výběr.

Uložit nebo odeslat ke schválení

Pokud jsi si zápisem jistý, zvol volbu "Odeslat ke schválení". Po odeslání už nelze zápis upravovat a bude čekat na schválení administrátorem ČFO. V případě, že je v zápise chyba, informuj o tom ČFO.

Pokud se na zápis chceš ještě podívat a zkontrolovat, vyber volbu "Uložit". Později budeš moct zápis poslat ke schválení.

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net