26.5.2020, ČFO
Vážené hráčky, vážení hráči,
po důkladném zvážení všech možných variant, jak v dnešní nejisté době pokračovat v ligové soutěži, jsme se rozhodli tuto sezonu Rosengart ligy 2019/2020 předčasně ukončit.
Důvodů ke zrušení soutěže je celá řada. Vzhledem k časovým možnostem není možné dohrát ligové soutěže za okolností, za kterých jste do nich na podzim 2019 vstoupili. Vzhledem k epidemiologické situaci v České republice a nestandardním podmínkám, které panují v hracích místech nelze odehrát jednotlivá utkání regulérně. Chápeme vaše rozdílné názory na tuto situaci, ale neradi bychom Vám předložili koncept dohrání lig, který by jakkoliv narušil regulérní podmínky, které v této soutěži panují již 20 let.
Pro hráče, kteří netrpělivě čekají na návrat k rychlým tyčím do konce měsíce května představíme koncept letní ligy a budeme se těšit na další sportovní klání v sezoně 2020/2021!

Děkujeme za pochopení a foosballu zdar !

Organizace ligy a výsledků

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně organizace ligy, vkládání zápisů a oprav chyb v zápisech kontaktujte pracovníky ČFO Jakuba Čmika a Josefa Součka.

Oficiální stránky ČFO

Dotaz k aplikaci

V případě jakýchkoliv dotazů k aplikaci se můžete obrátit přímo na mě. Stačí napsat zprávu na FB - Lukáš Hruška.

Pokud hledáte někoho, kdo by Vám udělal webovou aplikaci, napište mi a probereme to.

Výpočet prospěšnosti

Prospěšnost se počítá jako Počet vyhraných zápasů / Počet zápasů celkem * Počet vyhraných zápasů. Výpočet převzat od ČFO z minulých sezónních statistik.

Tisk zápisů

Stránku se zápisem jsem optimalizoval, takže by neměl být problém jej vytisknout na jednu A4.

Zápis ke stažení

1.liga - XLS

ostatní - XLS

Návod na vyplnění zápisu

Před vyplněním zápisu si prosím přečtěte krátký manuál.

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net