Seznam všech hracích míst

Woodoo Pub

Adresa:

Bořivojova 69
130 00 Praha 3 (Žižkov)

http://www.bamboopub.cz/

Zobrazit na mapě

Počet stolů: 5
 

Seznam utkání

Nalezeno 178 domácích utkání v této sezóně na tomto místě.
 

Září 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
10.09.2018 Pondělí FCB 9:1 KKCalba
26.09.2018 Středa Czaras Hoolba 0:10 Smot00
26.09.2018 Středa Taurin B 3:7 BAMBOo CLAN
27.09.2018 Čtvrtek Banzai 8:2 SMOT 00

Říjen 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
01.10.2018 Pondělí ProgreSHa 3:7 Fatal
01.10.2018 Pondělí Gheto bitches 3:7 2 p.m.[Jenkíz]
03.10.2018 Středa Studený 12° 3:7 Načo Lamy
03.10.2018 Středa FC Budějovická 4:6 Grande Zero
03.10.2018 Středa FC - C 5:6 MACHETE
03.10.2018 Středa SMOT 00 6:4 Lucky 7
03.10.2018 Středa Los Bananos 6:4 Janka a 12 vajec
10.10.2018 Středa Krutý Krůty Crew 9:1 Czaras Hoolba
10.10.2018 Středa Studený 12° 4:6 Studený 12° B
14.10.2018 Neděle Inarabu 3:7 Mika Häkkinen
17.10.2018 Středa Lucky 7 6:4 Velbloud stáj
21.10.2018 Neděle FC Beercelona 7:3 Janka a 12 vajec
22.10.2018 Pondělí Taurin B 3:7 SMOT 00
24.10.2018 Středa FRESH MEET 2:8 2 p.m.[Jenkíz]
28.10.2018 Neděle Zrádci Vesmíru 3:7 URAŇÁCI
29.10.2018 Pondělí FRESH MEET 4:6 NEVIM DÁL
30.10.2018 Úterý Lucky 7 4:6 Gbelínci

Listopad 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
04.11.2018 Neděle Los Bananos 8:2 Cajkózní Pancharti
04.11.2018 Neděle Zrádci Vesmíru 7:3 Inarabu
05.11.2018 Pondělí FC Budějovická 9:1 MAD PIGS
05.11.2018 Pondělí NEVIM DÁL 6:4 2 p.m.[Jenkíz]
08.11.2018 Čtvrtek Banzai 8:2 MACHETE
08.11.2018 Čtvrtek FCB 6:4 Taurin A
12.11.2018 Pondělí Studený 12° 7:3 Czaras Hoolba
12.11.2018 Pondělí NEVIM DÁL 3:7 FCB
12.11.2018 Pondělí Taurin A 2:8 Big Kahuna
14.11.2018 Středa Grande Zero 2:8 Načo Lamy
18.11.2018 Neděle Taurin A 6:4 Gheto bitches
18.11.2018 Neděle LOSOSÍ SOBLOSI 5:6 Los Bananos
19.11.2018 Pondělí FRESH MEET 3:7 ProgreSHa
19.11.2018 Pondělí LOSOSÍ SOBLOSI 3:7 Cajkózní Pancharti
21.11.2018 Středa Taurin A 9:1 FRESH MEET
22.11.2018 Čtvrtek FC Budějovická 2:8 Smot00
22.11.2018 Čtvrtek SMOT 00 6:5 SEŠLISE
25.11.2018 Neděle LOSOSÍ SOBLOSI 4:6 T.C.M.T.M.
25.11.2018 Neděle Inarabu 1:9 No Name KH (A)
26.11.2018 Pondělí FC - C 3:7 Banzai
26.11.2018 Pondělí ProgreSHa 2:8 FCB
26.11.2018 Pondělí NEVIM DÁL 8:2 K2
28.11.2018 Středa Lucky 7 6:5 FC - C
29.11.2018 Čtvrtek Czaras Hoolba 0:10 Rosengart
29.11.2018 Čtvrtek Banzai 2:8 Gbelínci
30.11.2018 Pátek Gheto bitches 7:3 NEVIM DÁL

Prosinec 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
02.12.2018 Neděle Janka a 12 vajec 4:6 LOSOSÍ SOBLOSI
03.12.2018 Pondělí ProgreSHa 6:5 2 p.m.[Jenkíz]
05.12.2018 Středa Czaras Hoolba 4:6 Načo Lamy
06.12.2018 Čtvrtek Krutý Krůty Crew 7:3 FC Budějovická
09.12.2018 Neděle SMOT 00 7:3 BAMBOo CLAN
09.12.2018 Neděle Gheto bitches 1:9 ProgreSHa
09.12.2018 Neděle Los Bananos 6:5 T.C.M.T.M.
09.12.2018 Neděle Inarabu 3:7 Zrádci Vesmíru
10.12.2018 Pondělí Krutý Krůty Crew 6:4 Skunci
10.12.2018 Pondělí ProgreSHa 7:3 K2
10.12.2018 Pondělí FCB 3:7 Fatal
10.12.2018 Pondělí Taurin A 4:6 KKCalba
11.12.2018 Úterý Czaras Hoolba 3:7 FC Budějovická
12.12.2018 Středa Krutý Krůty Crew 6:4 Rosengart
16.12.2018 Neděle Gheto bitches 6:4 Fatal
16.12.2018 Neděle FC Beercelona 4:6 Cajkózní Pancharti S+
17.12.2018 Pondělí Studený 12° 0:10 Krutý Krůty Crew
17.12.2018 Pondělí Grande Zero 6:4 Czaras Hoolba
19.12.2018 Středa FC Budějovická 2:8 Rosengart
19.12.2018 Středa FC - C 5:6 SEŠLISE

Leden 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
06.01.2019 Neděle Gheto bitches 9:1 K2
07.01.2019 Pondělí Czaras Hoolba 3:7 Studený 12° B
07.01.2019 Pondělí ProgreSHa 8:2 NEVIM DÁL
08.01.2019 Úterý Banzai 5:6 Taurin B
09.01.2019 Středa Krutý Krůty Crew 8:2 Načo Lamy
14.01.2019 Pondělí SMOT 00 3:7 FC - C
17.01.2019 Čtvrtek LOSOSÍ SOBLOSI 3:7 FC Beercelona
22.01.2019 Úterý SMOT 00 8:2 MACHETE
23.01.2019 Středa FC Budějovická 2:8 Skunci
23.01.2019 Středa Czaras Hoolba 3:7 MAD PIGS
24.01.2019 Čtvrtek Lucky 7 7:3 Taurin B
30.01.2019 Středa Studený 12° 4:6 FC Budějovická
31.01.2019 Čtvrtek Studený 12° 3:7 Skunci

Únor 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
03.02.2019 Neděle Inarabu 2:8 MVP pYčo A
04.02.2019 Pondělí FRESH MEET 1:9 K2
04.02.2019 Pondělí NEVIM DÁL 1:9 Big Kahuna
06.02.2019 Středa Grande Zero 4:6 FC Budějovická
06.02.2019 Středa Lucky 7 2:8 BAMBOo CLAN
06.02.2019 Středa Czaras Hoolba 1:9 Skunci
06.02.2019 Středa Krutý Krůty Crew 10:0 Studený 12° B
07.02.2019 Čtvrtek NEVIM DÁL 10:0 Taurin A
10.02.2019 Neděle Czaras Hoolba 1:9 Wikings
11.02.2019 Pondělí FCB 9:1 Gheto bitches
13.02.2019 Středa Grande Zero 2:8 Krutý Krůty Crew
13.02.2019 Středa MVP pYčo A 6:4 URAŇÁCI
17.02.2019 Neděle FC Beercelona 4:6 Cajkózní Pancharti
17.02.2019 Neděle Janka a 12 vajec 2:8 Los Bananos
17.02.2019 Neděle Inarabu 2:8 URAŇÁCI
20.02.2019 Středa Krutý Krůty Crew 8:2 MAD PIGS
20.02.2019 Středa Zrádci Vesmíru 0:10 Mika Häkkinen
21.02.2019 Čtvrtek FC Budějovická 6:4 Načo Lamy
24.02.2019 Neděle Janka a 12 vajec 3:7 Cajkózní Pancharti
25.02.2019 Pondělí FRESH MEET 1:9 Gheto bitches
27.02.2019 Středa Grande Zero 5:6 Studený 12°
27.02.2019 Středa Janka a 12 vajec 6:5 T.C.M.T.M.
28.02.2019 Čtvrtek SMOT 00 8:2 Strážci Vesmíru
28.02.2019 Čtvrtek FCB 6:4 FRESH MEET

Březen 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
04.03.2019 Pondělí ProgreSHa 2:8 Big Kahuna
06.03.2019 Středa Czaras Hoolba 1:9 Krutý Krůty Crew
07.03.2019 Čtvrtek Lucky 7 2:8 SMOT 00
10.03.2019 Neděle Los Bananos 6:5 LOSOSÍ SOBLOSI
14.03.2019 Čtvrtek Taurin A 4:6 FCB
18.03.2019 Pondělí FCB 9:1 ProgreSHa
18.03.2019 Pondělí FRESH MEET 4:6 KKCalba
18.03.2019 Pondělí Janka a 12 vajec 6:5 FC Beercelona
20.03.2019 Středa FC - C 4:6 Lucky 7
21.03.2019 Čtvrtek FC Budějovická 4:6 Studený 12° B
21.03.2019 Čtvrtek Banzai 6:5 Velbloud stáj
24.03.2019 Neděle Gheto bitches 6:4 KKCalba
24.03.2019 Neděle LOSOSÍ SOBLOSI 6:4 Janka a 12 vajec
25.03.2019 Pondělí FCB 7:3 NEVIM DÁL
25.03.2019 Pondělí FRESH MEET 1:9 Fatal
26.03.2019 Úterý Zrádci Vesmíru 0:10 No Name KH (A)
27.03.2019 Středa FC Budějovická 2:8 Wikings
27.03.2019 Středa Grande Zero 3:7 Skunci
28.03.2019 Čtvrtek SMOT 00 6:4 Banzai

Duben 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
02.04.2019 Úterý FC - C 6:5 Taurin B
03.04.2019 Středa Czaras Hoolba 4:6 Studený 12°
04.04.2019 Čtvrtek LOSOSÍ SOBLOSI 4:6 Cajkózní Pancharti S+
05.04.2019 Pátek Zrádci Vesmíru 5:6 MVP pYčo A
07.04.2019 Neděle NEVIM DÁL 4:6 Gheto bitches
08.04.2019 Pondělí NEVIM DÁL 6:4 FRESH MEET
14.04.2019 Neděle Gheto bitches 6:4 Taurin A
18.04.2019 Čtvrtek Studený 12° 1:9 Smot00
29.04.2019 Pondělí ProgreSHa 9:1 FRESH MEET
29.04.2019 Pondělí NEVIM DÁL 3:7 KKCalba
29.04.2019 Pondělí Taurin A 4:6 2 p.m.[Jenkíz]

Květen 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
01.05.2019 Středa Czaras Hoolba 3:7 Grande Zero
02.05.2019 Čtvrtek Krutý Krůty Crew 6:4 Smot00
02.05.2019 Čtvrtek Studený 12° 4:6 MAD PIGS
02.05.2019 Čtvrtek Grande Zero 3:7 Wikings
02.05.2019 Čtvrtek Lucky 7 6:4 MACHETE
06.05.2019 Pondělí ProgreSHa 8:2 Gheto bitches
09.05.2019 Čtvrtek Taurin C 1:9 ZaZe-ULU
13.05.2019 Pondělí NEVIM DÁL 6:4 Fatal
15.05.2019 Středa FC Budějovická 2:8 Krutý Krůty Crew
15.05.2019 Středa FC - C 5:6 SMOT 00
16.05.2019 Čtvrtek Banzai 8:2 SEŠLISE
20.05.2019 Pondělí FCB 4:6 Big Kahuna
20.05.2019 Pondělí FRESH MEET 5:6 Taurin A
21.05.2019 Úterý Lucky 7 6:5 Strážci Vesmíru
22.05.2019 Středa FC Budějovická 9:1 Czaras Hoolba
22.05.2019 Středa FC - C 4:6 BAMBOo CLAN
23.05.2019 Čtvrtek SMOT 00 8:2 Velbloud stáj
27.05.2019 Pondělí FRESH MEET 1:9 Big Kahuna
27.05.2019 Pondělí ProgreSHa 4:6 KKCalba
27.05.2019 Pondělí FCB 9:1 K2
29.05.2019 Středa Krutý Krůty Crew 10:0 Grande Zero
30.05.2019 Čtvrtek Banzai 4:6 Strážci Vesmíru

Červen 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
03.06.2019 Pondělí SMOT 00 9:1 Gbelínci
04.06.2019 Úterý FC - C 8:2 Velbloud stáj
05.06.2019 Středa Krutý Krůty Crew 8:2 Studený 12°
10.06.2019 Pondělí FRESH MEET 4:6 FCB
10.06.2019 Pondělí NEVIM DÁL 3:7 ProgreSHa
10.06.2019 Pondělí Taurin A 3:7 Fatal
12.06.2019 Středa Grande Zero 2:8 Rosengart
13.06.2019 Čtvrtek Taurin B 2:8 Banzai
13.06.2019 Čtvrtek Lucky 7 4:6 SEŠLISE
16.06.2019 Neděle Gheto bitches 2:8 FCB
19.06.2019 Středa Grande Zero 2:8 Smot00
19.06.2019 Středa Taurin A 3:7 NEVIM DÁL
20.06.2019 Čtvrtek Grande Zero 5:6 MAD PIGS
20.06.2019 Čtvrtek Studený 12° 1:9 Rosengart
23.06.2019 Neděle Gheto bitches 0:0 FRESH MEET
24.06.2019 Pondělí FC Budějovická 1:9 Studený 12°
24.06.2019 Pondělí ProgreSHa 0:0 Taurin A
24.06.2019 Pondělí FCB 8:2 2 p.m.[Jenkíz]
25.06.2019 Úterý Banzai 5:6 BAMBOo CLAN
26.06.2019 Středa Krutý Krůty Crew 7:3 Wikings
26.06.2019 Středa Studený 12° 5:6 Grande Zero
26.06.2019 Středa FC - C 7:3 Strážci Vesmíru

Rezervace

Stránka se připravuje

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net