Profil hráče:

Profil hráče

 

Douša Martin 'Marchino'

SuperCZ: 3.

JedničkyDvojice
93%82%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
1.Reljič Milan
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
7.4.19XXI. MČR - MIXY
hotel ILF
3.Frančíková Ivana
17.3.19Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
17.
16.3.19Czech Leonhart Championship - 2 ball
Praha - TJ Pankrác
9.Volek Matěj
16.3.19Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
3.Volek Matěj
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
9.Volek Matěj
15.3.19Czech Leonhart Championship - Mixy
Praha - TJ Pankrác
17.Frančíková Ivana
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 3. 21 3 7 8 3 777
Super CZ - FUN 28. 9 3 2 1 3 371
Repre jedničky 1. 18 3 5 5 0 940
Repre dvojice 3. 19 3 5 5 0 745

Platné k 25.5.2019

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2018/20191. Středočeská ligaKrutý Krůty Crew
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaKrutý Krůty Crew
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaKrutý Krůty Crew

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
1.Reljič Milan
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
7.4.19XXI. MČR - MIXY
hotel ILF
3.Frančíková Ivana
17.3.19Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
17.
16.3.19Czech Leonhart Championship - 2 ball
Praha - TJ Pankrác
9.Volek Matěj
16.3.19Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
3.Volek Matěj
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
9.Volek Matěj
15.3.19Czech Leonhart Championship - Mixy
Praha - TJ Pankrác
17.Frančíková Ivana
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Velart Alexandr
2.2.19SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
2.Velart Alexandr
26.1.19ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
1.
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Bartoška Zdeněk
26.1.19ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
3.Eger Josef
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
3.
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldogs
2.
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
5.Zachar David
29.11.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Kovář Jan
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
3.
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha_hotel ILF
2.Eger Josef
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha_hotel ILF
1.Bartoška Zdeněk
3.11.18ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Roberto Sport 2018
5.Volek Matěj
2.11.18ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Roberto Sport 2018
9.
20.10.18ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
Slovak Master 2018
5.
20.10.18ITSF MASTER - Dvojice (K)
Slovak Master 2018
2.Pospěch Petr
15.9.18ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Leonhart 2018
33.Křepela Ladislav
13.9.18ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Leonhart 2018
4.
24.8.18IRON MAN - foosball - losované dvojice
Vyžlovka
1.Davidová Veronika
5.8.18ITSF MASTER - Dvojice (K)
LAKE Challenger 2018
17.Dvořák Přemysl
4.8.18ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
LAKE Challenger 2018
3.
26.7.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
26.7.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Pohlner Tomáš
5.7.18Weltmeisterschaft - MUŽI - JEDNOTLIVCI
Berlin
97.
5.7.18Weltmeisterschaft - MUŽI - DVOJICE
Berlin
97.Cingel Peter
14.6.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Volek Matěj
14.6.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
9.6.18ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Bulldogs
1.Bartoška Zdeněk
9.6.18ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
1.
1.6.18ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
Slovak Rosengart Championships 2018
2.
31.5.18ITSF MASTER - Dvojice (K)
Slovak Rosengart Championships 2018
5.Čorba Juraj
22.5.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
22.5.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Vaterka Marek
19.5.18Turnaj kat. C - 2 ball rollerball
4P Prague Open
1.Pospěch Petr
19.5.18Turnaj kat. C - Dvojice (KO)
4P Prague Open
2.Eger Josef
19.5.18Turnaj kat. C - Jednotlivci
4P Prague Open
1.
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Volek Matěj
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
7.
22.4.18XX. MČR - MIXY
hotel ILF
9.Frančíková Ivana
22.4.18XX. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
1.
21.4.18XX. MČR - DVOJICE
hotel ILF
17.Winkelmann Horst
21.4.18XX. MČR - SPEEDBALL
hotel ILF
5.Volek Matěj
20.4.18XX. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
hotel ILF
9.Schneider Roman
17.4.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
17.4.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Volek Matěj
28.3.18ITSF International - JEDNOTLIVCI
Hall of Fame Classic 2018
65.
27.3.18ITSF International - DVOJICE
Hall of Fame Classic 2018
33.Tanase Ciprian
25.3.18Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
17.
24.3.18Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
5.Winkelmann Horst
24.3.18Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
1.Winkelmann Horst
24.3.18Czech Leonhart Championship - Speedball
Praha - TJ Pankrác
1.Cingel Peter
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Fischer Nikolas
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Hladík Lukáš
10.2.18SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
1.Soliman Alan
20.1.18ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldogs
3.
20.1.18ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldogs
1.Kovařík Jan
17.12.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
1.Volek Matěj
17.12.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
1.
3.12.17Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
9.
2.12.17Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Eger Josef
2.12.17Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
5.Eger Josef
1.12.17Czech LEONHART Open - Mixy
Praha - TJ Pankrác
4.Frančíková Ivana
1.12.17Czech Leonhart Open - Speedball
Praha - TJ Pankrác
5.Cingel Peter
24.11.17ITSF MASTER - Dvojice (K)
Slovak Masters 2017/18
1.Cingel Peter
24.11.17ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
Slovak Masters 2017/18
3.
12.11.17CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
2.
11.11.17CZECH OPEN - SPEEDBALL
Hotel ILF
1.Cingel Peter
11.11.17CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
5.Volek Matěj
17.10.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
7.10.17ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
Sofia Grand Masters X 2017
9.
7.10.17ITSF MASTER - Dvojice (K)
Sofia Grand Masters X 2017
2.Volek Matěj
1.10.174P Czech Championship - dvojice
Rožnov pod Radhoštěm
1.Eger Josef
1.10.174P Czech Championship - jedničky
Rožnov pod Radhoštěm
1.
24.9.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
4.Kuchta Jozef
17.9.17ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Leonhart 2017
65.
17.9.17ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Leonhart 2017
33.Cingel Peter
5.8.17Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
1.Schneider Roman
5.8.17Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
1.
29.7.17ITSF MASTER - Dvojice (K)
Lake Challenger 2017
5.Volek Matěj
29.7.17ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Lake Challenger 2017
5.
9.7.17ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Garlando World Series 2017
33.
9.7.17ITSF WCS - DVOJICE (K)
Garlando World Series 2017
9.Drda Radek
25.6.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
BAMBOo
4.Eger Josef
25.6.17PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
BAMBOo
2.Šolínová Lucie
25.6.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
5.
10.6.17ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolic
1.
10.6.17ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolic
2.Cingel Peter
3.6.17ITSF MASTER - DVOJICE
Košice
3.Volek Matěj
3.6.17ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Košice
5.
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Routner Jakub
4.4.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
4.4.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Štěpánek Filip
31.3.17XIX. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF Praha
3.Volek Matěj
31.3.17XIX. MČR - MIXY
Hotel ILF Praha
5.Lávičková Pavlína
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE
Hotel ILF Praha
2.Velart Alexandr
31.3.17XIX. MČR - PENALTY
Hotel ILF Praha
9.
31.3.17XIX. MČR - JEDNOTLIVCI
Hotel ILF Praha
1.
12.3.17Czech Leonhart Championship - OS
TJ Pankrác - Praha 4
1.
11.3.17Czech Leonhart Championship - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
9.Volek Matěj
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
1.Velart Alexandr
18.2.17ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Hoenheim
33.Volek Matěj
18.2.17ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Hoenheim
65.
7.2.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Soliman Alan
7.2.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
31.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Volek Matěj
31.1.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
15.1.17Hector multitable Open - Jednotlivci
Hector Sport Centrum
1.
14.1.17Hector multitable Open - Dvojice
Hector Sport Centrum
1.Volek Matěj
13.1.17Hector multitable Open - Speedball
Hector Sport Centrum
2.Volek Matěj
3.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Volek Matěj
4.12.16Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác - Praha 4
17.
3.12.16Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
17.Volek Matěj
25.11.16ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Slovak Masters 2016
1.Čorba Juraj
25.11.16ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Slovak Masters 2016
3.
19.11.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hotel ILF
5.
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Hotel ILF
3.Štěpánek Filip
28.10.16ITSF International - JEDNOTLIVCI - (K)
Sofia - Bulharsko
9.
28.10.16ITSF International - DVOJICE - (K)
Sofia - Bulharsko
3.Volek Matěj
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
1.Bartoška Zdeněk
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.
9.10.16FSČ OPEN - JEDNOTLIVCI
Hošťka
2.
8.10.16FSČ OPEN - DVOJICE
Hošťka
2.Volek Matěj
27.9.16WOODOo challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
25.9.16Czech Rosengart Open - Jednotlivci
Storm Club
3.
24.9.16Czech Rosengart Open - Speedball
Strom Club
5.Kuchta Jozef
24.9.16Czech Rosengart Open - Dvojice
Strom Club
4.Kuchta Jozef
16.9.16ITSF WCS - DVOJICE (K)
St. Wendel
33.Velart Alexandr
16.9.16ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
St. Wendel
9.
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Velart Alexandr
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
7.
10.9.16KP FSČ - jednotlivci
Bílina
1.
10.9.16KP FSČ - dvojice KO
Bílina
1.Velart Alexandr
16.7.16Multitable - jednotlivci
Vyžlovka
1.
16.7.16Multitable - dvojice
Vyžlovka
1.Schneider Roman
9.7.16ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Varna Foosball Open
1.Eger Josef
8.7.16ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Varna Foosball Open
1.
28.6.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Kostanjan Albert
28.6.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
25.6.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Palác Akropolis
3.Vašek Petr
25.6.16ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Praha - Palác Akropolis
1.
25.6.16ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Praha - Palác Akropolis
5.Eger Josef
12.6.16ITSF International - JEDNOTLIVCI - (K)
Tornado German Open
5.
11.6.16ITSF International - DVOJICE - (K)
Tornado German Open
5.Volek Matěj
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
1.Kuchta Jozef
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
BAMBOo
1.Frančíková Ivana
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
4.
27.5.16ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Slovak Championships Rosengart 2016
1.
26.5.16ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Slovak Championships Rosengart 2016
5.Eger Josef
14.5.164P Czech Championship - Master Doubles
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
3.Drda Radek
14.5.164P Czech Championship - jedničky
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
1.
14.5.164P Czech Championship - Mixy
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
1.Frančíková Ivana
14.5.164P Czech Championship - Turnaj legend
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
2.Drda Radek
14.5.164P Czech Championship - 2 BALL
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
3.Drda Radek
14.5.164P Czech Championship - dvojice
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
1.Drda Radek
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - Na Výletné
5.Volek Matěj
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - OPEN SINGLES
Praha - Na Výletné
4.
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - SPEEDBALL
Praha - Na Výletné
3.Volek Matěj
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - MIX DOUBLES
Praha - Na Výletné
7.Frančíková Ivana
2.4.16ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship 2016
17.Schneider Roman
2.4.16ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship 2016
2.
11.3.16XVIII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - hotel ILF
7.Eger Josef
11.3.16XVIII. MČR - MIXY
Praha - hotel ILF
1.Chlumová Andrea
11.3.16XVIII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - hotel ILF
7.
11.3.16XVIII. MČR - DVOJICE
Praha - hotel ILF
3.Eger Josef
11.3.16XVIII. MČR - PENALTY
Praha - hotel ILF
1.
11.3.16XVIII. MČR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
33.
6.3.16PRAŽSKÝ POHÁR - SPEEDBALL
WooDoo
1.Eger Josef
6.3.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WooDoo
1.
6.3.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WooDoo
9.Eger Josef
27.2.16BRNĚNSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Brno
1.Pospěch Petr
27.2.16BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE - MULTITABLE
Brno
1.Pospěch Petr
27.2.16BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY - MULTITABLE
Brno
1.
20.2.16ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hradec Kralove Championship
9.
20.2.16ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hradec Kralove Championship
1.Volek Matěj
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Bulldog's
1.Volek Matěj
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Volek Matěj
30.1.16ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector Leonhart Open 2016
3.
30.1.16ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector Leonhart Open 2016
17.Schneider Roman
21.1.16Hidden TORNADO Challenge
Hidden
1.Volek Matěj
16.1.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
1.
16.1.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - hotel ILF
3.Dvořák Přemysl
16.1.16ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Praha - hotel ILF
1.Eger Josef
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Volek Matěj
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - 3 na 3
WOODOo
1.
28.11.15M STŘ. ČECH - JEDNIČKY - GRAFPOINT.CZ
Milovice - U Farkačů
1.
28.11.15M STŘEDNÍCH ČECH - DVOJICE KO - OFFROAD
Milovice - U Farkačů
1.Eger Josef
28.11.15M STŘEDNÍCH ČECH - D.Y.P. - HELL.CZ
Milovice - U Farkačů
5.Revaj Eduard
10.11.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Vávra Radek
8.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN SINGLES
Praha - hotel ILF
7.
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
2.Schneider Roman
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - hotel ILF
13.Schneider Roman
27.10.15Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
17.10.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
5.
17.10.15ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
1.Volek Matěj
17.10.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
5.Mádle David
23.9.15Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Trousil Matěj
20.9.15PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
1.Volek Matěj
20.9.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Volek Matěj
16.9.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
11.9.15ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Championship Series Leonhart 2015
33.
11.9.15ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Championship Series Leonhart 2015
17.Schneider Roman
29.8.15ITSF International - JEDNOTLIVCI - (K)
Tornado German Open
17.
29.8.15ITSF International - DVOJICE - (K)
Tornado German Open
3.Volek Matěj
1.8.15Summer tour - dvojice
Barochov
1.Eger Josef
1.8.15Summer Tour - Střižba
Barochov
17.
31.7.15Summer Tour - Náhodný los
Barochov
1.Vocetka Petr
24.7.15Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
1.
24.7.15Multitable Vysočina Open - 2 ball
Lidmaň
1.Schneider Roman
24.7.15Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
1.Schneider Roman
24.7.15Multitable Vysočina Open - Mixy
Lidmaň
1.Šenkýřová Jaryna
12.7.15ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS - Rakousko
3.
11.7.15ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS - Rakousko
33.Dvořák Přemysl
7.6.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship
9.
6.6.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship
5.Eger Josef
30.5.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
9.Eger Josef
30.5.15ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
1.
30.5.15ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Palác Akropolis
1.Eger Josef
3.5.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Eger Josef
3.5.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
26.4.15XVII. MČR - MIXY
Praha - CLUB C
1.Chlumová Andrea
26.4.15XVII. MČR - JEDNIČKY
Praha - Club C
7.
26.4.15XVII. MČR - D.Y.P.
Praha - CLUB C
5.Peloušková Soňa
25.4.15XVII. MČR - DVOJICE
Praha - CLUB C
9.Eger Josef
25.4.15XVII. MČR - LOOSER CUP
Praha - CLUB C
2.Eger Josef
24.4.15XVII. MČR - PENALTY
Praha - CLUB C
5.
24.4.15XVII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - CLUB C
3.Eger Josef
22.3.15ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector
1.
21.3.15Hector Leonhart Open 2015 - ELITE
Hector
5.Eger Josef
21.3.15ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector
3.Eger Josef
20.3.15Hector Leonhart Open 2015 - D.Y.P.
Hector
3.Hubatsch Christian
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
2.
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
2.Dvořák Přemysl
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
WOODOo
1.Holomoucká Šárka
27.2.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Danube Open
17.
27.2.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Danube Open
17.Velart Alexandr
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Velart Alexandr
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - 3 na 3
Bulldogs
1.
17.1.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
1.Eger Josef
17.1.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
1.
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Sparing bar
2.
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Sparing bar
2.Křivda Bohumil
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Sparing bar
2.Chlumová Andrea
7.12.14Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
1.
6.12.14Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Eger Josef
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - DVOJICE KO - OFFROAD
Milovice - U Farkačů
1.Eger Josef
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - D.Y.P. - HELL.CZ
Milovice - U Farkačů
1.Janský Lukáš
15.11.14M STŘ. ČECH - JEDNIČKY - GRAFPOINT.CZ
Milovice - U Farkačů
1.
1.11.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
17.
1.11.14ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
1.Eger Josef
1.11.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
5.Mádle David
19.10.14ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Itálie
9.Volek Matěj
19.10.14ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Itálie
3.
5.10.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Volek Matěj
5.10.14PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
1.Volek Matěj
30.9.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Frančíková Ivana
30.9.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
16.9.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Pištík Jonáš
16.9.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
2.9.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
19.7.14Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
2.
19.7.14Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
5.Schneider Roman
24.6.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Volek Matěj
24.6.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
22.6.148th CO - Roberto Sport - Jedničky
TJ Pankrác - Praha
9.
21.6.148th CO - Roberto Sport - DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
5.Eger Josef
21.6.148th CO - Roberto Sport - PRO DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
4.Eger Josef
20.6.148th CO - Roberto Sport - D.Y.P.
TJ Pankrác - Praha
5.Holub Vojtěch
20.6.148th CO - Roberto Sport - PENALTY
TJ Pankrác - Praha
7.
17.6.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
10.6.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
7.6.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
2.Eger Josef
7.6.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Palác Akropolis
1.
3.6.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
3.6.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Davidová Veronika
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MOLEKOoLA
1.
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
MOLEKOoLA
1.Volek Matěj
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
MOLEKOoLA
1.Davidová Veronika
20.5.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
20.5.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
13.5.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
13.5.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
6.5.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
6.5.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Hladík Lukáš
29.4.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Mroczkowska Patrycja
27.4.14PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
U Míšků - Dolní Chabry
1.Volek Matěj
27.4.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
U Míšků - Dolní Chabry
2.Volek Matěj
22.4.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
22.4.14turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Davidová Veronika
15.4.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
15.4.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Davidová Veronika
13.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Jedničky
Praha
17.
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
17.Eger Josef
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Pro Doubles
Praha
13.Eger Josef
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Penalty
Praha
25.
8.4.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
1.4.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
1.4.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Svárovský Jan
30.3.14XVI. MČR - MIXY
Klub C
1.Chlumová Andrea
30.3.14XVI. MČR - JEDNIČKY
Klub C
1.
29.3.14XVI. MČR - LOOSER CUP
Klub C
1.Eger Josef
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
13.Eger Josef
28.3.14XVI. MČR - PENALTY
Klub C
2.
28.3.14XVI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Klub C
4.Eger Josef
25.3.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Davidová Veronika
25.3.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
18.3.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Davidová Veronika
18.3.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
11.3.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Davidová Veronika
11.3.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Eger Josef
4.3.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
4.3.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Davidová Veronika
25.2.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
25.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Davidová Veronika
18.2.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
18.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Davidová Veronika
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Šianský Miroslav
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
2.
11.2.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
11.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Davidová Veronika
5.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Vašek Petr
4.2.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
4.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Reljič Milan
28.1.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
28.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Davidová Veronika
21.1.14Turnaj jednotlivců ve woodoo
WOODOo
4.
21.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Davidová Veronika
18.1.14ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
1.Eger Josef
18.1.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
9.Eger Josef
18.1.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
3.
14.1.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
14.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Davidová Veronika
7.1.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
7.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Davidová Veronika
25.12.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Davidová Veronika
15.12.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
1.Volek Matěj
15.12.13PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
WOODOo
1.Holomoucká Šárka
10.12.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
10.12.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Davidová Veronika
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
1.
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
3.Davidová Veronika
26.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Davidová Veronika
26.11.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
24.11.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
3.
23.11.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Eger Josef
23.11.13Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
5.Eger Josef
22.11.13Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
7.Kubík Jan
22.11.13Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
9.
19.11.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
19.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Eger Josef
12.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Davidová Veronika
12.11.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
9.11.13MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C
1.Soliman Alan
9.11.13MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
1.
5.11.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
5.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Kuchta Jozef
29.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
26.10.13ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
1.
26.10.13ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
1.Eger Josef
26.10.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
3.Eger Josef
22.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Eger Josef
22.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
15.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
15.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
8.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Soliman Alan
8.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
5.
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Volek Matěj
1.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Soliman Alan
1.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
24.9.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
17.9.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
17.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Davidová Veronika
10.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Kuchta Jozef
10.9.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
3.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
3.9.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
12.7.13ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Salzburg (Rakousko)
5.
12.7.13ITSF WCS - DVOJICE (K)
Salzburg (Rakousko)
17.Eger Josef
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
1.
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
WOODOo
2.Eger Josef
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
3.Eger Josef
22.6.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
5.Eger Josef
22.6.13ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
1.
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Volek Matěj
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
1.Volek Matěj
16.4.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Tkáč Marek
16.4.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
13.4.13Lokální turnaj - Losované dvojice
Litvínov Loutkárna
1.Trampota Jan
13.4.13Lokální turnaj dvojic
Litvínov Loutkárna
1.Lerchová Pavlína
9.4.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Tkáč Marek
9.4.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
7.4.13XV. MČR - MIXY
Praha
1.Chlumová Andrea
7.4.13XV. MČR - JEDNIČKY
Praha
4.
6.4.13XV. MČR - DVOJICE
Praha
1.Eger Josef
5.4.13XV. MČR - 2 ball rollerball
Praha
5.Pištík Jonáš
5.4.13XV. MČR - Penalty
Praha
1.
2.4.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Eger Josef
2.4.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
26.3.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
26.3.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.
16.3.13KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
1.
16.3.13KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
3.Kačer Kamil
12.3.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Eger Josef
5.3.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
BullDog's
5.
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BullDog's
1.
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
BullDog's
1.Eger Josef
26.2.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
26.2.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.
19.2.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
19.2.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Klobušník Tomáš
17.2.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
121.
16.2.13Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Eger Josef
16.2.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Eger Josef
12.2.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
12.2.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Čech Pavel
9.2.13Lokální turnaj dvojic
Litvínov Loutkárna
1.Volek Matěj
5.2.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
5.2.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
29.1.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
1.
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Eger Josef
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
26.1.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Eger Josef
26.1.13ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
2.
22.1.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
22.1.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Klícha Martin
19.1.13Lokální turnaj - Losované dvojice
Litvínov Loutkárna
4.Schmidt Martin
15.1.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Semmler Dominik
15.1.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
8.1.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Eger Josef
8.1.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
26.12.12turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Eger Josef
25.12.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
25.12.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
18.12.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Tkáč Marek
18.12.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Tkáč Marek
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
12.12.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Frančíková Ivana
11.12.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Kučera Josef
11.12.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
8.12.12KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
2.Volek Matěj
8.12.12KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
1.
4.12.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
4.12.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Volek Matěj
27.11.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Soliman Alan
27.11.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
23.11.12ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Duszniki-Zdrój (Polsko)
9.
23.11.12ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Duszniki-Zdrój (Polsko)
25.Eger Josef
20.11.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
20.11.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Stránský Vítězslav
18.11.12CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
2.Bartoška Zdeněk
18.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
1.
17.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
3.Eger Josef
17.11.12CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
5.Frančíková Ivana
13.11.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
13.11.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
6.11.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Bláha Daniel
6.11.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
3.11.12Lokální turnaj dvojic
Litvínov Loutkárna
1.Volek Matěj
30.10.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
30.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Pražák Jan
23.10.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
23.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Holomoucká Šárka
16.10.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
16.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Kůs Antonín
9.10.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
9.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Tkáč Marek
3.10.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Procházková Nikola
2.10.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
2.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Volek Matěj
30.9.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Volek Matěj
30.9.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
29.9.12Lokální turnaj - Losované dvojice
Litvínov Loutkárna
1.Šianský Miroslav
28.6.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo
1.
20.6.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Chlupáčová Monika
16.6.12ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Praha 3 - Akropolis
5.
16.6.12ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha 3 - Akropolis
2.Eger Josef
14.6.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo
1.
13.6.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Chlupáčová Monika
30.5.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Chlupáčová Monika
23.5.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
3.
20.5.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Fischer Nikolas
20.5.12PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
3.
20.5.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
16.5.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Chlupáčová Monika
8.5.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
2.Beránek Karel
8.5.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
3.5.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo
1.
2.5.12MOLEKOoLA challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Chlupáčová Monika
1.5.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
1.5.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Pištík Jonáš
25.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Chlupáčová Monika
24.4.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Pražák Jan
24.4.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
18.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Chlupáčová Monika
18.4.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
2.
17.4.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Pražák Jan
17.4.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
14.4.12ZAHRADA Cup
Zahrada
1.Volek Matěj
12.4.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo
1.
11.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Chlupáčová Monika
4.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Semmler Dominik
3.4.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
3.4.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Volek Matěj
1.4.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
5.
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
5.Eger Josef
30.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENAL.
Praha
1.
27.3.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
2.
27.3.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
2.Klobušník Tomáš
21.3.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Stránský Vítězslav
20.3.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
20.3.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Veselý Miloš
14.3.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Jeřábková Jana
13.3.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
8.3.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Pištík Jonáš
6.3.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
3.Šturmová Lucie
6.3.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
2.
1.3.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Vaněk Petr
29.2.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Velart Alexandr
23.2.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Haltuch Štěpán
21.2.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
3.
21.2.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Eger Josef
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
7.
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
18.2.12ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
3.Eger Josef
18.2.12ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
5.
16.2.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Vaněk Petr
15.2.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Šulc David
14.2.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
4.Šturmová Lucie
14.2.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
4.
7.2.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
3.Kotalík Michal
7.2.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
4.
2.2.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
2.
2.2.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Šturmová Lucie
31.1.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
31.1.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
29.1.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
1.
29.1.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha - Bulldog's
4.Eger Josef
26.1.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Volek Matěj
26.1.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
25.1.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
4.Šarše Vojtěch
19.1.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
19.1.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Velart Alexandr
12.1.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
2.
12.1.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Velart Alexandr
10.1.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
10.1.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
3.1.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
2.
29.12.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Velart Alexandr
29.12.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
27.12.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
27.12.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
25.12.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Eger Josef
22.12.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Janura Zdeněk
22.12.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
20.12.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
20.12.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
3.Šturmová Lucie
15.12.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
15.12.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Janura Zdeněk
13.12.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
13.12.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
8.12.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Janura Zdeněk
8.12.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
4.12.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
4.12.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Velart Alexandr
3.12.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
1.Velart Alexandr
3.12.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
9.
1.12.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
1.12.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Velart Alexandr
29.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
29.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
22.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
2.
22.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
19.11.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
U Berana - Hradec Králové
1.
19.11.11MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
1.
19.11.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana - Hradec Králové
3.Burianec Jan
19.11.11MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
1.Volek Matěj
17.11.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Velart Alexandr
17.11.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
15.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
3.Šturmová Lucie
15.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
10.11.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
4.Rašík Jiří
10.11.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
8.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
8.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
5.Šturmová Lucie
3.11.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Velart Alexandr
3.11.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
1.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
1.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
27.10.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Velart Alexandr
27.10.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
25.10.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
4.Šturmová Lucie
25.10.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
20.10.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Pilař Roman
18.10.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
18.10.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
5.Šturmová Lucie
13.10.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Velart Alexandr
13.10.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
2.
11.10.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
11.10.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
2.Šturmová Lucie
9.10.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha - Bulldog's
2.Nykodym Vojtěch
9.10.11PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - Bulldog's
1.Nykodym Vojtěch
6.10.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
6.10.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Velart Alexandr
4.10.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
3.Šturmová Lucie
4.10.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
29.9.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
3.Velart Alexandr
29.9.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
27.9.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
27.9.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
25.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
7.
24.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
4.Eger Josef
23.9.11CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
9.Ökrös Gábor
23.9.11CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
1.Nová Hana
23.9.11CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
13.Pražák Petr
22.9.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
3.Bína Jakub
22.9.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
20.9.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
20.9.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
2.Šturmová Lucie
15.9.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
15.9.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Bína Jakub
13.9.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Šturmová Lucie
13.9.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
8.9.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
3.
8.9.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Janura Zdeněk
6.9.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
1.
6.9.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
2.Šturmová Lucie
1.9.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
1.
1.9.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
3.Vaněk Petr
12.8.11ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Slovak Championships 2011
5.
12.8.11ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Slovak Championships 2011
17.Eger Josef
5.7.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
2.
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Dobrovíz
9.
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Dobrovíz
17.Eger Josef
30.6.11BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - JARO
BAMBOo - Praha 10
2.Pilař Jakub
30.6.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
1.
28.6.11WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo - Praha 3
2.Volek Matěj
28.6.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
1.
23.6.11BAMBOo CHALLENGE - jaro
BAMBOo - Praha 10
1.Vaněk Petr
23.6.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
2.
18.6.11Koupák Open 2011
Chodov - koupaliště
9.Šturmová Lucie
16.6.11BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo - Praha 10
1.Čech Pavel
16.6.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
1.
14.6.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
1.
14.6.11WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo - Praha 3
1.Šturmová Lucie
11.6.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Brno - U Křivé Vrtule
1.
11.6.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Brno - U Křivé Vrtule
2.Eger Josef
9.6.11BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo - Praha 10
1.Beránek Karel
9.6.11BAMBOo challenge - jaro - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
1.
2.6.11BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo - Praha 10
5.Šturmová Lucie
2.6.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
1.
31.5.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
1.
26.5.11BAMBOo CHALLENGE - jaro
BAMBOo - Praha 10
2.Vaněk Petr
26.5.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
1.
22.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Kačer Michal
22.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
7.Kačer Michal
19.5.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
1.
19.5.11BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo - Praha 10
1.Štěpánek Filip
17.5.11WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo - Praha 3
1.Volek Jan
16.5.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
1.
10.5.11WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo - Praha 3
1.Volek Matěj
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Nykodym Vojtěch
5.5.11BAMBOo CHALLENGE - jaro
BAMBOo - Praha 10
1.Štěpánek Filip
5.5.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
1.
19.4.11WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo - Praha 3
2.Mládek Martin
19.4.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
3.
17.4.11ITSF MASTER - DVOJICE
Slovensko - Trnava
5.Kovařík Jan
17.4.11ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Slovensko - Trnava
5.
12.4.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
1.
12.4.11WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo - Praha 3
1.Beránek Karel
5.4.11WOODOo Challenge - zima
WOODOo - Praha 3
1.Klvaňa Tomáš
5.4.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
3.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
5.
2.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
2.Eger Josef
1.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENAL.
Praha
17.
29.3.11WOODOo Challenge - zima
WOODOo - Praha 3
1.Eger Josef
28.3.11WOODOo challenge - jednotlivci - zima
WOODOo - Praha 3
1.
23.3.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Velart Alexandr
22.3.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
3.
22.3.11WOODOo Challenge - zima
WOODOo - Praha 3
5.Pištík Jonáš
15.3.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.Soudek Jan
15.3.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
12.3.11MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Praha - Klub C
5.Hrabě Ondřej
12.3.11MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Praha - Klub C
1.
8.3.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
8.3.11WOODOo Challenge - zima
WOODOo - Praha 3
2.Janura Zdeněk
5.3.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha
2.Brabenec Aleš
5.3.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
1.
1.3.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
1.3.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.Kučera Josef
26.2.11MOLEKOoLA - jednotlivci - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
1.
24.2.11BAMBOo Challenge - zima
BAMBOo - Praha 10
3.Pilař Jakub
22.2.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
3.Volek Matěj
22.2.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
2.
15.2.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
15.2.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
2.Boháček Jan
10.2.11Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Klícha Martin
8.2.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
8.2.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.Moens Stephan
5.2.11Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Volek Matěj
1.2.11WOODOo challenge - jednotlivci - zima
WOODOo - Praha 3
1.
1.2.11WOODOo Challenge - zima
WOODOo - Praha 3
1.Lošťáková Klára
30.1.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
30.1.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Eger Josef
27.1.11Lokální turnaj jednotlivců
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.
25.1.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
2.
25.1.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.Hlavatý Petr
20.1.11Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Nová Hana
18.1.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.Hrabě Ondřej
18.1.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
13.1.11Lokální turnaj jednotlivců
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
8.
11.1.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
11.1.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.Volek Matěj
28.12.10WOODOo Challenge - zima
WOODOo - Praha 3
1.Volek Matěj
28.12.10WOODOo challenge - jednotlivci - PODZIM
WOODOo - Praha 3
2.
26.12.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Šianský Miroslav
25.12.10MOLEKOoLA VÁNOČNÍ TURNAJ
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Eger Josef
23.12.10BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
1.Coufal Jakub
21.12.10WOODOo FINÁLOVÝ TURNAJ - PODZIM
WOODOo - Praha 3
1.Volek Matěj
21.12.10WOODOo challenge - jednotlivci - PODZIM
WOODOo - Praha 3
1.
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Reljič Milan
16.12.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
3.Šturmová Lucie
7.12.10WOODOo challenge - podzim
WOODOo - Praha 3
1.Volek Matěj
7.12.10WOODOo challenge - jednotlivci - PODZIM
WOODOo - Praha 3
2.
4.12.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
3.Reljič Milan
4.12.10ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
9.
2.12.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Krampera Lukáš
30.11.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
1.Eger Josef
27.11.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana - Hradec Králové
2.Nová Hana
27.11.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
U Berana - Hradec Králové
1.
23.11.10WOODOo challenge - podzim
WOODOo - Praha 3
1.Volek Matěj
18.11.10BAMBOo challenge - podzim
BAMBOo - Praha 10
3.Volek Matěj
16.11.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Eger Josef
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
4.
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Reljič Milan
11.11.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Čmiko Jakub
9.11.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
1.Nová Hana
2.11.10WOODOo challenge - podzim
WOODOo - Praha 3
1.Pištík Jonáš
27.10.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
2.Mildorf František
26.10.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
1.Kučera Josef
21.10.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Nová Hana
19.10.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
3.Janura Zdeněk
16.10.10ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
4.Eger Josef
15.10.10ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
129.
12.10.10WOODOo challenge - podzim
WOODOo - Praha 3
1.Růžička Jaroslav
7.10.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
1.Rais Lukáš
6.10.10MOLEKOoLA FINÁLOVÝ TURNAJ - LÉTO
MOLEKOoLA
1.Reljič Milan
5.10.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
1.Holomoucká Šárka
3.10.10PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
BAMBOo
5.Pištík Jonáš
3.10.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
5.Beránek Karel
2.10.10MOLEKOoLA - jednotlivci - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
2.
28.9.10WOODOo FINÁLOVÝ TURNAJ - léto
WOODOo
2.Bajer Josef
27.9.10Lokální turnaj dvojic
Litvínov_Loutkárna Foosball Series
2.Čmiko Jakub
22.9.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
1.Pilař Jakub
21.9.10WOODOo Challenge - léto
WOODOo
2.Poda Michal
19.9.10CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
5.
18.9.10CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
1.Eger Josef
17.9.10CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
17.Anděl Václav
17.9.10CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
4.Chlumová Andrea
14.9.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
1.Eger Josef
8.9.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
1.Velart Alexandr
7.9.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
1.Soudek Jan
1.9.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
1.Velart Alexandr
15.8.10ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Trnava
9.
15.8.10ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Trnava
5.Eger Josef
10.8.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
5.Eger Josef
4.8.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
3.Soudek Jan
3.8.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
1.Pištík Jonáš
1.8.10ITSF WCS - DVOJICE (K)
Rakousko - Hartberg
33.Eger Josef
1.8.10ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Rakousko - Hartberg
65.
27.7.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
2.Eger Josef
20.7.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
4.Klícha Martin
19.7.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo
1.Líbal Jakub
6.7.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
1.Janský Lukáš
4.7.10CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Praha
4.
3.7.10CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha
17.Eger Josef
20.6.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Reljič Milan
20.6.10PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
3.Pištík Jonáš
19.6.10KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Beránek Karel
17.6.10BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
2.Bláha Daniel
15.6.10WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo
1.Volek Matěj
12.6.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Eger Josef
12.6.10ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
12.6.10ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Bulldog's
2.Pražák Petr
9.6.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
5.Tornová Zuzana
8.6.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
2.Eger Josef
2.6.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
1.Volek Matěj
1.6.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
2.Jeřábková Jana
26.5.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
5.Volek Matěj
18.5.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
2.Janura Zdeněk
11.5.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
1.Volek Matěj
8.5.10KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
8.5.10KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
2.Beránek Karel
4.5.10WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo
1.Kučera Josef
2.5.10ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Libčany
2.
1.5.10ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Libčany
5.Pražák Petr
1.5.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
3.Eger Josef
25.4.10ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Trnava
49.
25.4.10ITSF MASTER - DVOJICE
Trnava
3.Eger Josef
21.4.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
1.Lávička Milan
20.4.10WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo
2.Semmler Dominik
13.4.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
2.Jeřábková Jana
11.4.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
5.
11.4.10PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
5.
11.4.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Reljič Milan
8.4.10BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
1.Černý Michal
6.4.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
1.Čech Pavel
3.4.10KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Beránek Karel
3.4.10KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
30.3.10WOODOo Challenge - zima
WOODOo
2.Volek Matěj
28.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
5.
27.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
7.Eger Josef
26.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENALTY
Praha
1.
24.3.10MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA
1.Roudnický Miroslav
23.3.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
1.Eger Josef
16.3.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
1.Eger Josef
9.3.10WOODOo Challenge - zima
WOODOo
1.Volek Matěj
7.3.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
7.3.10PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
9.
7.3.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Reljič Milan
6.3.10KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Beránek Karel
6.3.10KARLOVARSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Chodov - Oáza
5.Beránek Karel
6.3.10KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
2.3.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
1.Kučera Josef
23.2.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
1.Volek Matěj
21.2.10MČR VE VÍCEBOJI - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha
7.
21.2.10MČR VE VÍCEBOJI - LOSOVANÉ DVOJICE
Praha
1.Vávra Radek
20.2.10MČR VE VÍCEBOJI - PENALTY
Praha
4.
20.2.10MČR VE VÍCEBOJI - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
4.Eger Josef
20.2.10MČR VE VÍCEBOJI - JEDNIČKY
Praha
2.
18.2.10BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
1.Velart Alexandr
16.2.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
3.Holomoucká Šárka
9.2.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
3.Nová Hana
7.2.10PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
5.
7.2.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Eger Josef
7.2.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
6.2.10KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
6.2.10KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
3.Beránek Karel
2.2.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
1.Velart Alexandr
30.1.10Turnaj dvojic
CIRKUS PUB
2.Jeřábková Jana
24.1.10MISTROVSTVÍ MORAVY - JEDNIČKY
Havířov - Pracák
4.
23.1.10MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE
Havířov - Pracák
9.Eger Josef
23.1.10MISTROVSTVÍ MORAVY - PENALTY
Havířov - Pracák
1.
19.1.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
4.Volek Matěj
12.1.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
4.Semmler Dominik
5.1.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
1.Pernica Adam
29.12.09WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
3.Jeřábková Jana
26.12.09MOLEKOoLA VÁNOČNÍ TURNAJ
MOLEKOoLA
2.Volek Matěj
22.12.09WOODOo FINÁLOVÝ TURNAJ - PODZIM
WOODOo
1.Holomoucká Šárka
20.12.09PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
5.Pilař Jakub
20.12.09PRAŽSKÝ POHÁR - PRO/AM
Bulldog's
5.Maršík Michal
20.12.09PRAŽSKÝ POHÁR - ČTYŘKY
Bulldog's
1.
20.12.09PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldog's
1.Holomoucká Šárka
19.12.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
5.
19.12.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Beránek Karel
15.12.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
1.Velart Alexandr
12.12.09MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C
9.Sojka Jakub
12.12.09MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
4.
8.12.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
3.Beránek Karel
2.12.09MOLEKOoLA Challenge - podzim
Molekula
4.Holomoucká Šárka
1.12.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
3.Jeřábková Jana
29.11.09ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Most
2.Kodl Libor_III.
29.11.09ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most
5.
28.11.09ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Most
3.Routner Jakub
28.11.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most
17.Pištík Jonáš
25.11.09MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
Molekula
1.Velart Alexandr
24.11.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
1.Pištík Jonáš
21.11.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
21.11.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Beránek Karel
17.11.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
2.Pištík Jonáš
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
9.
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Eger Josef
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
11.11.09MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
Molekula
3.Macek Tomáš
10.11.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
2.Jeřábková Jana
4.11.09MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
Molekula
1.Pospíšil Petr
3.11.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
1.Jeřábková Jana
27.10.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
4.Pištík Jonáš
25.10.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
25.10.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Reljič Milan
21.10.09MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
Molekula
5.Pilař Jakub
20.10.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
2.Pištík Jonáš
18.10.09ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
65.
17.10.09ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
33.Eger Josef
15.10.09ITSF WCS - Pro Doubles
Praha
9.Eger Josef
15.10.09ITSF WCS - Mixed Doubles
Praha
33.Chlumová Andrea
13.10.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
1.Pištík Jonáš
10.10.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Beránek Karel
10.10.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
7.10.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
1.Roudnický Miroslav
6.10.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
1.Velart Alexandr
29.9.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
2.Velart Alexandr
23.9.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
3.Velart Alexandr
22.9.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
2.Velart Alexandr
20.9.09CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
9.
19.9.09CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
4.Eger Josef
18.9.09CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
17.Šárková Lenka
16.9.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
1.Velart Alexandr
15.9.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
1.Eger Josef
13.9.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Reljič Milan
12.9.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
12.9.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Beránek Karel
9.9.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Eger Josef
8.9.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
2.Velart Alexandr
2.9.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Bláha Daniel
1.9.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
1.Velart Alexandr
25.8.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
3.Velart Alexandr
19.8.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
2.Pištík Jonáš
18.8.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
1.Velart Alexandr
16.8.09ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Slovensko - Trnava
5.
15.8.09ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Slovensko - Trnava
3.Reljič Milan
12.8.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
1.Roudnický Miroslav
11.8.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
4.Pilař Jakub
6.8.09BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo music pub
1.Volek Matěj
5.8.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
3.Reljič Milan
4.8.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
3.8.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo music pub
2.Rett Jan
29.7.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Reljič Milan
28.7.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
3.Soudek Jan
22.7.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
1.Reljič Milan
21.7.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
1.Volek Matěj
20.7.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo music pub
1.Šipkovský Martin
8.7.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
2.Wagner Martin
7.7.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
1.Holomoucká Šárka
5.7.09CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Praha - Pankrác
5.
4.7.09CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha - Pankrác
9.Eger Josef
1.7.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Nová Hana
25.6.09BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - JARO
BAMBOo music pub
3.Holomoucká Šárka
23.6.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
1.Volek Matěj
21.6.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Reljič Milan
20.6.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
2.Pištík Jonáš
13.6.09ČESKÝ POHÁR - PENALTY
Rožnov pod Radhoštěm
3.
13.6.09ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Rožnov pod Radhoštěm
13.
13.6.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Rožnov pod Radhoštěm
7.Velart Alexandr
9.6.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
2.6.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
31.5.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
1.
31.5.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Reljič Milan
26.5.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
1.Volek Matěj
21.5.09BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo music pub
2.Soudek Jan
19.5.09WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo music pub
2.Čech Pavel
16.5.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
1.
16.5.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
1.Pištík Jonáš
12.5.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
1.Růžička Jaroslav
10.5.09ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Libčany
3.
9.5.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
5.Mlejnek Miroslav
5.5.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
28.4.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
1.Bajer Josef
26.4.09ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Trnava
17.
26.4.09ITSF MASTER - DVOJICE
Trnava
1.Eger Josef
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
9.Lávička Milan
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Reljič Milan
14.4.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
5.Pištík Jonáš
13.4.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo music pub
2.Fridrichovský Tomáš
31.3.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
2.Volek Matěj
29.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Stromovka
3.
28.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Stromovka
17.Velart Alexandr
27.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - PENALTY
Stromovka
2.
26.3.09BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - ZIMA
BAMBOo music pub
1.Čech Pavel
18.3.09Molekula cup
Molekula
5.Pištík Jonáš
17.3.09WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
10.3.09WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
9.3.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music pub
4.Coufal Jakub
7.3.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Karlovy Vary - Baroko
2.Pilař Jakub
7.3.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Karlovy Vary - Baroko
3.
3.3.09WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
1.3.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Reljič Milan
1.3.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
1.3.09PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
17.
24.2.09WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
23.2.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music pub
2.Průša Michal
17.2.09WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net