ČFO: Utkání v ligových soutěžích se odkládají na neurčito.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Zachar David

SuperCZ: 99.

JedničkyDvojice
56%81%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
28.1.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Šolínová Lucie
10.12.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
9.11.19SadoFC Open - D.Y.P.
Litomyšl
1.Kubík Ondřej
9.11.19SadoFC Open - Dvojice
Litomyšl
9.Svárovský Jan
9.11.19SadoFC Open - Dvojice s HCP
Litomyšl
5.Svárovský Jan
9.11.19SadoFC Open - Jednotlivci
Litomyšl
17.
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
17.Koptiš Michal
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF
5.Koptiš Michal
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - DOUBLES B
Hotel ILF
1.Koptiš Michal
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - DVOJICE
Vostrov - Mnichovo Hradiště
5.Burianec Jan

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 99. 7 0 3 2 2 89
Super CZ - FUN 107. 3 0 1 2 0 80
Repre jedničky 304. 1 0 0 1 0 2
Repre dvojice 169. 2 0 1 1 0 25

Platné k 25.5.2020

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2019/20202. B Středočeská ligaVelbloud stáj +
Rosengart liga 2018/20192. B Středočeská ligaFCB
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaFCB
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaFCB

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
28.1.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Šolínová Lucie
10.12.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
9.11.19SadoFC Open - D.Y.P.
Litomyšl
1.Kubík Ondřej
9.11.19SadoFC Open - Dvojice
Litomyšl
9.Svárovský Jan
9.11.19SadoFC Open - Dvojice s HCP
Litomyšl
5.Svárovský Jan
9.11.19SadoFC Open - Jednotlivci
Litomyšl
17.
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
17.Koptiš Michal
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF
5.Koptiš Michal
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - DOUBLES B
Hotel ILF
1.Koptiš Michal
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - DVOJICE
Vostrov - Mnichovo Hradiště
5.Burianec Jan
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - JEDNOTLIVCI
Vostrov - Mnichovo Hradiště
9.
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
17.Folkman Jan
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
WOODOo
3.Folkman Jan
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
4.
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
46.
16.3.19Czech Leonhart Championship - Am.D.
Praha - TJ Pankrác
49.Vega Josemi
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
65.Krhut Dominik
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
17.Foldin Jan
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
33.Mrázek Alexandr
15.1.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
15.1.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Janský Lukáš
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
5.Douša Martin
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
13.
11.12.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Mrázek Alexandr
2.12.18Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
65.
2.12.18Czech LEONHART OPEN - AM jedničky
Praha - TJ Pankrác
33.
1.12.18Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Kůs Antonín
1.12.18Czech LEONHART Open - 2 ball rollerball
Praha - TJ Pankrác
33.Dvořák Přemysl
1.12.18Czech LEONHART Open - Amatérské dvojice
Praha - TJ Pankrác
49.Hajdú Nikolett
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
5.
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - DOUBLES B
Praha_hotel ILF
1.Kůs Antonín
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha_hotel ILF
28.Kůs Antonín
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - D.Y.P.
Praha_hotel ILF
3.Křikava David
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha_hotel ILF
13.Souček Josef
6.11.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Pištík Jonáš
6.11.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
30.10.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Janský Lukáš
20.10.18ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
Slovak Master 2018
9.
20.10.18ITSF MASTER - Dvojice (K)
Slovak Master 2018
17.Rudolský David
16.10.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Kůs Antonín
16.10.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
24.7.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
24.7.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Poda Michal
14.6.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Kostanjan Albert
19.5.18Turnaj kat. C - Válka brankářů
4P Prague Open
5.
19.5.18Turnaj kat. C - Dvojice (KO)
4P Prague Open
9.Vávra Radek
19.5.18Turnaj kat. C - Penalty
4P Prague Open
5.
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Mrázek Alexandr
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Rudolský David
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
17.9.17ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Leonhart 2017
129.
17.9.17ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Leonhart 2017
65.Romančík Pavel
5.8.17Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
3.Krhut Dominik
5.8.17Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
9.
20.6.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Kůs Antonín
20.6.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
10.6.17ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolic
9.Vašek Petr
6.6.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Velart Alexandr
6.6.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
16.5.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.
16.5.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Mrázek Alexandr
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Kosprd Petr
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
11.4.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Kosprd Petr
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE B
Hotel ILF Praha
5.Štěpánek Filip
31.3.17XIX. MČR - LOOSER CUP
Hotel ILF Praha
7.Štěpánek Filip
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE
Hotel ILF Praha
25.Štěpánek Filip
11.3.17Czech Leonhart Championship - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
17.Krhut Dominik
11.2.17SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
5.Horečný Jakub
31.1.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
31.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Velart Alexandr
14.1.17Hector multitable Open - Dvojice
Hector Sport Centrum
9.Krhut Dominik
3.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Krhut Dominik
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Krhut Dominik
4.12.16Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác - Praha 4
81.
3.12.16Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
17.Krhut Dominik
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Hotel ILF
17.Krhut Dominik
19.11.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hotel ILF
17.
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
WOODOo
1.Hanzal Ondřej
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
13.
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
20.Hanzal Ondřej
9.10.16FSČ OPEN - JEDNOTLIVCI
Hošťka
9.
8.10.16FSČ OPEN - DVOJICE
Hošťka
1.Krhut Dominik
4.10.16WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Krhut Dominik
16.9.16ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
St. Wendel
129.
16.9.16ITSF WCS - DVOJICE (K)
St. Wendel
65.Krhut Dominik
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Krhut Dominik
20.8.16P4P OPEN - JEDNIČKY
Austrian Open
25.
20.8.16P4P OPEN - DVOJICE
Austrian Open
25.Kůs Antonín
7.6.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.
7.6.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Kuchta Jozef
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
3.Krhut Dominik
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
17.
5.4.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Mrázek Alexandr
11.3.16XVIII. MČR - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
4.Budáč Peter
11.3.16XVIII. MČR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
33.
11.3.16XVIII. MČR - DVOJICE
Praha - hotel ILF
33.Budáč Peter
26.2.16Říčanská 24 hodinovka
K2 Music Klub
1.Vašek Petr
20.2.16ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hradec Kralove Championship
26.
20.2.16ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hradec Kralove Championship
5.Krhut Dominik
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Vašek Petr
16.1.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - hotel ILF
5.Kůs Antonín
16.1.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
25.
22.12.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Krhut Dominik
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
27.10.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Hrabě Ondřej
17.10.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
13.
17.10.15ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
3.Frančíková Ivana
17.10.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.Reljič Milan
6.10.15Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
22.9.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Krhut Dominik
22.9.15Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
20.9.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Grym David
11.9.15ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Championship Series Leonhart 2015
129.Rudolský David
1.9.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Krhut Dominik
23.8.15IRON MAN - foosball - jedničky
Vyžlovka
2.
23.8.15IRON MAN - Ping-pong
Vyžlovka
9.
22.8.15IRON MAN - Plážový volejbal
Vyžlovka
5.
22.8.15IRON MAN - foosball - dvojice
Vyžlovka
3.Zabavskyj Martin
22.8.15IRON MAN - střižba
Vyžlovka
9.
22.7.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.
1.7.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
7.6.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship
89.
6.6.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship
63.Čmiko Jakub
2.6.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Mrázek Alexandr
30.5.15ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
9.
30.5.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
3.Vašek Petr
23.5.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Berlin Open
33.Kůs Antonín
23.5.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Berlin Open
65.
3.5.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Hanzal Ondřej
3.5.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
5.
25.4.15XVII. MČR - DVOJICE
Praha - CLUB C
17.Krhut Dominik
25.4.15XVII. MČR - LOOSER CUP
Praha - CLUB C
9.Krhut Dominik
18.4.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Hannover ITSF Masters
33.
18.4.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Hannover ITSF Masters
65.Kladivo Michal
25.3.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.
21.3.15ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector
9.Vašek Petr
21.3.15Hector Leonhart Open 2015 - ELITE
Hector
5.Vašek Petr
20.3.15Hector Leonhart Open 2015 - D.Y.P.
Hector
13.Vávra Radek
18.3.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
25.
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
33.Mrázek Alexandr
25.2.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.
17.1.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
17.
19.11.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - D.Y.P. - HELL.CZ
Milovice - U Farkačů
5.Novotný Stanislav
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - DVOJICE KO - OFFROAD
Milovice - U Farkačů
23.Šenkýřová Jaryna
1.11.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
25.
1.11.14ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
5.Obšil Bruno
24.9.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.
24.9.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Frančíková Ivana
23.9.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Mrázek Alexandr
9.9.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Vráblík David
9.9.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
3.9.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Paňková Jana
2.9.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Krhut Dominik
2.9.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
19.7.14Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
19.Tkáč Marek
19.7.14Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
9.
20.6.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
2.Mrázek Alexandr
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Pro Doubles
Praha
25.Vávra Radek
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
33.Vávra Radek
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Goalie War
Praha
13.
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Penalty
Praha
25.
30.3.14XVI. MČR - JEDNIČKY
Klub C
49.
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
33.Vráblík David
11.3.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Vojtěchová Petra
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Rudolský David
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
7.
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Mádle David
4.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Mrázek Alexandr
18.1.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
49.
18.1.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
5.Budáč Peter
17.12.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Vojtěchová Petra
17.12.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
10.12.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Kuchta Jozef
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
8.Kuchta Jozef
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
13.
24.11.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
90.
23.11.13Czech LEONHART Open - Amatérské dvojice
Praha - TJ Pankrác
7.Tažík Erik
23.11.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Tažík Erik
22.11.13Czech LEONHART Open - Válka brankářů
Praha - TJ Pankrác
49.
22.11.13Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Šenkýřová Jaryna
9.11.13MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C
2.Tažík Erik
9.11.13MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
13.
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Marek Jindřich
28.9.13ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Leonhart WCS - Německo
65.
28.9.13ITSF WCS - DVOJICE (K)
Leonhart WCS - Německo
65.Vráblík David
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
WOODOo
9.Bazika Jan
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
5.Vráblík David
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
5.
22.6.13ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
17.
22.6.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
9.Vráblík David
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
4.Vávra Radek
17.4.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Sojka Jakub
9.4.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Kůs Antonín
6.4.13XV. MČR - DVOJICE
Praha
33.Vráblík David
26.3.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Mrázek Alexandr
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
BullDog's
13.Budáč Peter
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BullDog's
25.
19.2.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Mrázek Alexandr
17.2.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
100.
17.2.13Czech LEONHART OPEN - AM jedničky
Praha - TJ Pankrác
33.
16.2.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
86.Rudolský David
16.2.13Czech LEONHART Open - Amatérské dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Rudolský David
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Vráblík David
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
16.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Zachar Dalibor
9.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Eger Josef
30.9.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
30.9.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Rudolský David
20.5.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Janský Lukáš
20.5.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
18.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Veselý Miloš
1.4.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
65.
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
49.Mrázek Alexandr
28.3.12MOLEKOoLA challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Mrázek Alexandr
21.3.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
4.Mrázek Alexandr
7.3.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
7.Bayer Petr
29.2.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Mrázek Alexandr
22.2.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
5.Bartoška Zdeněk
1.2.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Kochmann Pavel
25.1.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
5.Chlupáčová Monika
29.9.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
5.
29.9.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
5.Janura Zdeněk
14.9.11Molekula Challenge - jednotlivci
MOLEKOoLA
7.
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Dobrovíz
70.
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Dobrovíz
33.Soliman Alan
1.6.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Plasgura David
22.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Plasgura Petr
11.5.11MOLEKOoLA Challenge - jaro
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Zachar Dalibor
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
9.
5.5.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Mrázek Alexandr
27.4.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Mrázek Alexandr
20.4.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Zachar Dalibor
13.4.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Mrázek Alexandr
1.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENAL.
Praha
33.
12.3.11MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Praha - Klub C
13.
5.3.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
33.
5.3.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha
38.Haraksim Peter
9.2.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Virdzek Andrej
30.1.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Mrázek Alexandr
5.1.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Mrázek Alexandr
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Džurňáková Michaela
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
8.12.10MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Zachar Dalibor
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
17.
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Klícha Martin
16.10.10ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
33.Vávra Radek
15.10.10ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
162.
17.9.10CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
33.Zavoral Jan
6.7.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
2.Mrázek Alexandr
17.5.10Turnaj dvojic
Louže
3.Mrázek Alexandr
20.4.10WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo
5.Novák Petr
19.4.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo
2.Konečný Kryštof
14.4.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
4.Mrázek Alexandr
13.4.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
4.Janský Lukáš
22.3.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo
2.Konečný Kryštof

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net