Seznam všech hracích míst

Bamboo Pub

Adresa:

Počernická 473
100 00 Praha 10 (Malešice)

http://www.bamboopub.cz/

Zobrazit na mapě

Počet stolů: 4

Seznam domácích týmů

Celkem týmů: 7

BAMBOo CLAN

Gbelínci

MACHETE

Skunci

T.C.M.T.M.

Taurin C

Wikings

Seznam utkání

Nalezeno 63 utkání v této sezóně.
 

Září 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
11.09.2018 Úterý BAMBOo CLAN 6:4 Lucky 7
23.09.2018 Neděle T.C.M.T.M. 6:4 Cajkózní Pancharti
25.09.2018 Úterý Wikings 7:3 Studený 12°
26.09.2018 Středa Skunci 9:1 Grande Zero

Říjen 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
02.10.2018 Úterý Skunci 7:3 Czaras Hoolba
07.10.2018 Neděle T.C.M.T.M. 7:3 Janka a 12 vajec
09.10.2018 Úterý Taurin C 6:4 AK 42
14.10.2018 Neděle BAMBOo CLAN 9:1 SEŠLISE
16.10.2018 Úterý BAMBOo CLAN 4:6 Velbloud stáj
17.10.2018 Středa Skunci 6:4 Načo Lamy
23.10.2018 Úterý Wikings 5:6 FC Budějovická
23.10.2018 Úterý MACHETE 1:9 Gbelínci

Listopad 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
06.11.2018 Úterý Taurin C 3:7 TURN-OFF
07.11.2018 Středa Skunci 2:8 Wikings
20.11.2018 Úterý Wikings 8:2 Studený 12° B
20.11.2018 Úterý MACHETE 3:7 Lucky 7
21.11.2018 Středa T.C.M.T.M. 10:0 FC Beercelona
25.11.2018 Neděle BAMBOo CLAN 8:2 FC - C
26.11.2018 Pondělí Wikings 8:2 Grande Zero

Prosinec 2018

DatumDenDomácíSkóreHosté
04.12.2018 Úterý Taurin C 1:9 Sample Testers

Leden 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
13.01.2019 Neděle Gheto bitches 1:9 Big Kahuna
15.01.2019 Úterý Taurin B 8:2 MACHETE
16.01.2019 Středa Skunci 8:2 Studený 12° B
22.01.2019 Úterý BAMBOo CLAN 5:6 Strážci Vesmíru

Únor 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
05.02.2019 Úterý MACHETE 5:6 FC - C
10.02.2019 Neděle MACHETE 1:9 BAMBOo CLAN
13.02.2019 Středa Skunci 8:2 MAD PIGS
19.02.2019 Úterý BAMBOo CLAN 7:3 Taurin B
21.02.2019 Čtvrtek Taurin A 2:8 ProgreSHa
24.02.2019 Neděle T.C.M.T.M. 6:4 LOSOSÍ SOBLOSI
26.02.2019 Úterý Taurin C 10:0 No Name KH (B)

Březen 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
05.03.2019 Úterý BAMBOo CLAN 4:6 Banzai
06.03.2019 Středa Skunci 6:4 Smot00
10.03.2019 Neděle T.C.M.T.M. 7:3 Cajkózní Pancharti S+
12.03.2019 Úterý Wikings 1:9 Rosengart
13.03.2019 Středa Wikings 3:7 Krutý Krůty Crew
18.03.2019 Pondělí Taurin A 9:1 K2
20.03.2019 Středa Taurin C 6:4 MVP pYčo B
24.03.2019 Neděle T.C.M.T.M. 3:7 Los Bananos
26.03.2019 Úterý Taurin C 6:5 Checkpoint
27.03.2019 Středa Gbelínci 7:3 MACHETE

Duben 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
02.04.2019 Úterý Wikings 8:2 Načo Lamy
02.04.2019 Úterý BAMBOo CLAN 0:0 SMOT 00
04.04.2019 Čtvrtek Gbelínci 6:4 Lucky 7
09.04.2019 Úterý MACHETE 0:0 Strážci Vesmíru
16.04.2019 Úterý MACHETE 0:0 Banzai
16.04.2019 Úterý Taurin C 0:0 Vrtule Foosball
23.04.2019 Úterý MACHETE 0:0 SEŠLISE
30.04.2019 Úterý BAMBOo CLAN 0:0 Gbelínci

Květen 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
07.05.2019 Úterý Taurin C 0:0 ZaZe-ULU
09.05.2019 Čtvrtek Skunci 0:0 Krutý Krůty Crew
14.05.2019 Úterý Wikings 0:0 MAD PIGS
14.05.2019 Úterý MACHETE 0:0 Taurin B
21.05.2019 Úterý Wikings 0:0 Skunci
28.05.2019 Úterý BAMBOo CLAN 0:0 MACHETE
29.05.2019 Středa Wikings 0:0 Czaras Hoolba
29.05.2019 Středa Skunci 0:0 Studený 12°

Červen 2019

DatumDenDomácíSkóreHosté
05.06.2019 Středa Skunci 0:0 Rosengart
11.06.2019 Úterý Wikings 0:0 Smot00
11.06.2019 Úterý MACHETE 0:0 Velbloud stáj
11.06.2019 Úterý Taurin C 0:0 Tyrkys Virgins
26.06.2019 Středa Skunci 0:0 FC Budějovická
26.06.2019 Středa MACHETE 0:0 SMOT 00

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net