<- zpět na tým
Porovnání hráčů
Vyber hráče pro porovnání:
| | Lukáš Hladík 'Brumík' | Petr Kocek 'Zuc' | Radek Vávra 'Riba' | Marián Špičák | Filip Ostrý | Marie Vávrová | Martin Bednárik 'Bedna' | Michal Vejvoda | Jan Kabeš 'Kejb' | Richard Sembera | Ivan Zatřepálek | Tereza Nekolná |
|---|
| Tým | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B | Taurin B |
| Celková statistika | | | | | | | | | | | | |
| Prospěšnost | 42.48 | 36.96 | 26.52 | 26.45 | 8.91 | 5.82 | 5.26 | 3.13 | 2.50 | 1.80 | 1.78 | 0.67 |
| Úspěšnost | 90% | 70% | 60% | 73% | 64% | 73% | 48% | 63% | 50% | 60% | 44% | 33% |
| Celkem zápasů | 52 | 76 | 73 | 49 | 22 | 11 | 23 | 8 | 10 | 5 | 9 | 6 |
| - z toho vyhrané | 47 | 53 | 44 | 36 | 14 | 8 | 11 | 5 | 5 | 3 | 4 | 2 |
| Počet utkání | 13 | 22 | 22 | 18 | 10 | 6 | 12 | 2 | 5 | 2 | 3 | 2 |
| Jedničky+dvojice | | | | | | | | | | | | |
| Prospěšnost | 42.19 | 35.15 | 25.09 | 26.45 | 9.33 | 5.82 | 5.26 | 2.29 | 2.50 | 1.80 | 1.78 | 0.67 |
| Úspěšnost | 94% | 69% | 61% | 73% | 67% | 73% | 48% | 57% | 50% | 60% | 44% | 33% |
| Zápasy | 48 | 74 | 67 | 49 | 21 | 11 | 23 | 7 | 10 | 5 | 9 | 6 |
| - z toho vyhrané | 45 | 51 | 41 | 36 | 14 | 8 | 11 | 4 | 5 | 3 | 4 | 2 |
| Jednotlivci | | | | | | | | | | | | |
| Prospěšnost | 10.08 | 5.40 | 8.47 | 6.00 | 5.00 | 0.00 | 0.67 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | není |
| Úspěšnost | 92% | 60% | 71% | 100% | 100% | 0% | 33% | 0% | 0% | 0% | 100% | není |
| Celkem zápasů | 12 | 15 | 17 | 6 | 5 | 1 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| - z toho vyhraných | 11 | 9 | 12 | 6 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Dvojice | | | | | | | | | | | | |
| Prospěšnost | 32.11 | 29.90 | 16.82 | 20.93 | 5.06 | 6.40 | 4.76 | 2.67 | 2.78 | 2.25 | 1.13 | 0.67 |
| Úspěšnost | 94% | 71% | 58% | 70% | 56% | 80% | 53% | 67% | 56% | 75% | 38% | 33% |
| Celkem zápasů | 36 | 59 | 50 | 43 | 16 | 10 | 17 | 6 | 9 | 4 | 8 | 6 |
| - z toho vyhraných | 34 | 42 | 29 | 30 | 9 | 8 | 9 | 4 | 5 | 3 | 3 | 2 |
| 2ball | | | | | | | | | | | | |
| Prospěšnost | 1.00 | 2.00 | 1.50 | není | 0.00 | není | není | 1.00 | není | není | není | není |
| Úspěšnost | 50% | 100% | 50% | není | 0% | není | není | 100% | není | není | není | není |
| Celkem zápasů | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| - z toho vyhraných | 2 | 2 | 3 | | 0 | | | 1 | | | | |
| Válka brankářů | | | | | | | | | | | | |
| Prospěšnost | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není |
| Úspěšnost | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není |
| Celkem zápasů | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| - z toho vyhraných | | | | | | | | | | | | |
| Penalty | | | | | | | | | | | | |
| Prospěšnost | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není |
| Úspěšnost | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není | není |
| Celkem zápasů | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| - z toho vyhraných | | | | | | | | | | | | |