ČFO: Utkání v ligových soutěžích se odkládají na neurčito.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Kamenov Kamen 'Kámen'

SuperCZ: 82.

JedničkyDvojice
0%21%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
12.3.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Táborský Tomáš
12.3.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
29.2.20Český pohár multitable - dvojice
Klub 011
5.Branislavová Judita
29.2.20Český pohár multitable - Mixy
Klub 011
10.Kučerová Natalija
28.2.20Český pohár multitable - Monster D.Y.P.
Klub 011
4.
27.2.20Klub 011 - dvojice
Strahov
1.Hrabě Ondřej
25.2.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Velart Alexandr
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
17.Kuchta Jozef
28.1.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Hruška Lukáš

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 82. 13 0 2 7 4 114
Super CZ - FUN 52. 6 0 4 1 1 152
Repre jedničky 214. 3 0 0 3 0 8
Repre dvojice 116. 3 0 1 2 0 39

Platné k 25.5.2020

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2019/20201. Středočeská ligaFC Budějovická
Rosengart liga 2018/20191. Středočeská ligaFC Budějovická (H)
Rosengart liga 2018/20192. B Středočeská ligaFCB
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaFCB
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaFCB

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
12.3.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Táborský Tomáš
12.3.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
29.2.20Český pohár multitable - dvojice
Klub 011
5.Branislavová Judita
29.2.20Český pohár multitable - Mixy
Klub 011
10.Kučerová Natalija
28.2.20Český pohár multitable - Monster D.Y.P.
Klub 011
4.
27.2.20Klub 011 - dvojice
Strahov
1.Hrabě Ondřej
25.2.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Velart Alexandr
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
17.Kuchta Jozef
28.1.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Hruška Lukáš
11.1.20Prague Open - Dvojice
hotel ILF
9.Křikava David
11.1.20Prague Open - 2 Ball Rollerball
hotel ILF
9.Branislavová Judita
11.1.20Prague Open - D.Y.P.
hotel ILF
9.Branislavová Judita
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Marounek Jiří
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
Bulldog's
1.Kamenov Andrea
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Kamenov Andrea
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
9.
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
1.6.19DECATHLON Hradecký pohár - Dvojice
Hradec Králové - Náplavka
5.Kamenov Andrea
9.4.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
9.4.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Šolínová Lucie
16.3.19Czech Leonhart Championship - Am.D.
Praha - TJ Pankrác
65.Joachimovič Dušan
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
65.Joachimovič Dušan
17.4.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Sýkora Jan
16.5.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
17.Marounek Jiří
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
4.Marounek Jiří
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldog's
9.Prosová Nina
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE B
Hotel ILF
3.Kamenov Andrea
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Hotel ILF
30.Kamenov Andrea
27.10.16Turnaj dvojic (Bar pod hodinami)
Bar Pod Hodinama
4.Kamenov Andrea
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Bajer Josef
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
18.6.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Železnice
17.
18.6.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Železnice
7.Kamenov Andrea
18.6.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE - FINÁLE
Železnice
9.Horná Zuzana
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - Na Výletné
17.Bajer Josef
29.3.16turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Trousil Matěj
6.3.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WooDoo
13.Kamenov Andrea
6.3.16PRAŽSKÝ POHÁR - SPEEDBALL
WooDoo
5.Hladík Lukáš
11.2.16Losované dvojice - Oneway
Club Oneway
4.Pros Jaroslav
4.2.16Turnaj jednotlivců - Oneway
Club Oneway
1.
21.1.16Losované dvojice - Oneway
Club Oneway
5.Fiala Jan
16.1.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - hotel ILF
17.Frančíková Ivana
17.12.15Losované dvojice - Oneway
Club Oneway
1.Vaško Emil
3.12.15Losované dvojice - Oneway
Club Oneway
4.Cadorini Dario
22.9.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Kamenov Andrea
13.10.14turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
3.Kocek Petr
5.10.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Kocek Petr
20.6.14Turnaj jednotlivců v clubu Velbloud
Club Velbloud
7.
20.6.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
5.Marounek Jiří
10.6.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Mroczkowska Patrycja
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
MOLEKOoLA
13.Turek Josef
20.5.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Mrázek Alexandr
28.4.14Turnaj jednotlivců v clubu Velbloud
Club Velbloud
5.
28.4.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
5.Vašek Petr
2.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Vávra Radek
1.4.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Poche Benedikt
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
33.Mrázek Alexandr
5.3.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Bečvář Marek
3.3.14Turnaj jednotlivců v clubu Velbloud
Club Velbloud
5.
3.3.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
7.Herčíková Simona
26.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Mrázek Alexandr
30.12.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Poche Benedikt
3.12.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Šenkýřová Jaryna
27.11.13turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Romančík Pavel
24.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Hanzal Ondřej

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net