Liga je momentálně přerušena a čeká se na uvolnění nařízení vlády.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Poduška Vlastislav 'Vlasta'

SuperCZ: 50.

JedničkyDvojice
100%75%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
10.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Procházka Petr
10.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
3.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
7.Klepáč Jakub
3.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
4.
7.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
3.Kožíšek Kamil
7.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
2.
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
9.Janura Zdeněk
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
17.
29.2.20Český pohár multitable - dvojice
Klub 011
21.Šenkýřová Jaryna
29.2.20Český pohár multitable - Mixy
Klub 011
3.Šenkýřová Jaryna

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 50. 6 0 3 0 3 83
Super CZ - FUN 10. 5 0 2 0 3 145
Repre jedničky 21. 2 0 2 0 0 100
Repre dvojice 137. 1 0 1 0 0 30

Platné k 26.6.2022

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2020/20212.B Středočeská ligaKKCalba
Rosengart liga 2019/20202. A Středočeská ligaKKCalba
Rosengart liga 2018/20192. B Středočeská ligaKKCalba
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaKKCalba
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaKKCalba

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
10.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Procházka Petr
10.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
3.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
7.Klepáč Jakub
3.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
4.
7.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
3.Kožíšek Kamil
7.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
2.
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
9.Janura Zdeněk
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
17.
29.2.20Český pohár multitable - dvojice
Klub 011
21.Šenkýřová Jaryna
29.2.20Český pohár multitable - Mixy
Klub 011
3.Šenkýřová Jaryna
28.2.20Český pohár multitable - Oldschool M.D.
Klub 011
2.
12.1.20Prague Open - jednotlivci
hotel ILF
21.
11.1.20Prague Open - 2 Ball Rollerball
hotel ILF
7.Janský Lukáš
11.1.20Prague Open - Monster D.Y.P.
hotel ILF
1.
11.1.20Prague Open - Dvojice
hotel ILF
29.Janský Lukáš
10.1.20Prague Open - 2 ball Monster D.Y.P.
hotel ILF
2.
10.1.20Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P.
hotel ILF
2.
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
9.
20.10.19FSČ Lovo Open - Jedničky
Lovosice
2.
19.10.19FSČ Lovo Open - Dvojice Handicap
Lovosice
5.Janský Lukáš
19.10.19FSČ Lovo Open - Dvojice
Lovosice
9.Janský Lukáš
19.10.19FSČ Lovo Open - Losované dvojice
Lovosice
1.Makovský Tomáš
8.6.19Multitable U Jindry - mixy
Železnice
4.Šenkýřová Jaryna
8.6.19Multitable U Jindry - dvojice
Železnice
5.Šenkýřová Jaryna
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
6.4.19XXI. MČR - LOOSER CUP
hotel ILF
9.Janský Lukáš
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
17.Janský Lukáš
6.4.19XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE
hotel ILF
9.Novák Karel
5.4.19XXI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
hotel ILF
13.Janský Lukáš
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
65.Janský Lukáš
16.3.19Czech Leonhart Championship - 2 ball
Praha - TJ Pankrác
33.Janský Lukáš
16.3.19Czech Leonhart Championship - D.Y.P.
Praha - TJ Pankrác
5.Vávra Radek
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.Janský Lukáš
26.1.19ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
2.Janský Lukáš
26.1.19ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
25.
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
13.
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - D.Y.P.
Praha_hotel ILF
17.Kendra Matěj
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha_hotel ILF
13.Janský Lukáš
19.5.18Turnaj kat. C - 2 ball rollerball
4P Prague Open
3.Janský Lukáš
19.5.18Turnaj kat. C - Dvojice (KO)
4P Prague Open
9.Janský Lukáš
19.5.18Turnaj kat. C - losované dvojice
4P Prague Open
2.Bartoška Zdeněk
19.5.18Turnaj kat. C - Jednotlivci
4P Prague Open
2.
19.5.18Turnaj kat. C - Válka brankářů
4P Prague Open
3.
25.3.18Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
65.
24.3.18Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
33.Janský Lukáš
24.3.18Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
65.Janský Lukáš
23.3.18Czech Leonhart Championship - GW
Praha - TJ Pankrác
9.
20.1.18ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldogs
5.Janský Lukáš
20.1.18ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldogs
17.
2.12.17Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
65.Janský Lukáš
17.9.17ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Leonhart 2017
308.
5.8.17Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
5.
5.8.17Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
5.Šenkýřová Jaryna
31.3.17XIX. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF Praha
7.Janský Lukáš
31.3.17XIX. MČR - LOOSER CUP
Hotel ILF Praha
9.Králová Veronika
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE
Hotel ILF Praha
33.Šenkýřová Jaryna
31.3.17XIX. MČR - JEDNOTLIVCI
Hotel ILF Praha
5.
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE B
Hotel ILF Praha
9.Šenkýřová Jaryna
12.3.17Czech Leonhart Championship - OS
TJ Pankrác - Praha 4
65.
11.3.17Czech Leonhart Championship - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
33.Brabec Jan
11.3.17Czech Leonhart Championship - Speedball
TJ Pankrác - Praha 4
17.Janský Lukáš
4.12.16Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác - Praha 4
17.
3.12.16Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
33.Šenkýřová Jaryna
6.10.16BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
4.Trávníček Michal
6.10.16BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
25.9.16Czech Rosengart Open - Jednotlivci
Storm Club
17.
25.9.16Czech Rosengart Open - Jednotlivci B
Storm Club
2.
25.9.16Czech Rosengart Open - 2 ball rollerball
Storm Club
1.Janský Lukáš
12.6.16ITSF International - JEDNOTLIVCI - (K)
Tornado German Open
17.
11.6.16ITSF International - DVOJICE - (K)
Tornado German Open
33.Janoušek Marek
24.5.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Janský Lukáš
5.4.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Janský Lukáš
27.2.16BRNĚNSKÝ POHÁR - DVOJICE - MULTITABLE
Brno
5.Šenkýřová Jaryna
27.2.16BRNĚNSKÝ POHÁR - JEDNIČKY - MULTITABLE
Brno
9.
9.2.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Budáč Peter
8.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN SINGLES
Praha - hotel ILF
17.
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
17.Janoušek Marek
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - hotel ILF
33.Janoušek Marek
6.11.15P4P PRAGUE OPEN - D.Y.P.
Praha - hotel ILF
17.Gruender Thomas
15.9.15Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
29.8.15ITSF International - JEDNOTLIVCI - (K)
Tornado German Open
17.
29.8.15ITSF International - DVOJICE - (K)
Tornado German Open
17.Janský Lukáš
1.8.15Summer Tour - Střižba
Barochov
17.
1.8.15Summer tour - dvojice
Barochov
4.Vráblík David
12.7.15ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS - Rakousko
129.
11.7.15ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS - Rakousko
65.Janský Lukáš
7.6.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship
76.
6.6.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship
33.Šenkýřová Jaryna
23.5.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Berlin Open
65.Šenkýřová Jaryna
23.5.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Berlin Open
17.
18.3.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.
27.2.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Danube Open
33.
27.2.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Danube Open
17.Čítek Vojťech
18.2.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
17.1.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.Šenkýřová Jaryna
7.12.14Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
65.
6.12.14Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
83.Topič Martin
3.12.14válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.
15.11.14M STŘ. ČECH - JEDNIČKY - GRAFPOINT.CZ
Milovice - U Farkačů
7.
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - DVOJICE KO - OFFROAD
Milovice - U Farkačů
5.Janský Lukáš
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - D.Y.P. - HELL.CZ
Milovice - U Farkačů
9.Hofman Lumír
5.11.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
19.7.14Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
9.Plasgura Petr
19.7.14Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
9.
17.6.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
10.6.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.
3.6.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
27.5.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
27.5.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Novák Tomáš
21.5.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Šenkýřová Jaryna
29.4.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
23.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Janský Lukáš
19.3.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Janský Lukáš
11.3.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
2.3.14ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Danube Open 2014 - Rakousko
17.
2.3.14ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Danube Open 2014 - Rakousko
42.Ghobrial Michael
14.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Šenkýřová Jaryna
10.4.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Šenkýřová Jaryna
20.3.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Šenkýřová Jaryna
17.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
25.Šenkýřová Jaryna
9.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Šenkýřová Jaryna
3.4.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
4.Šenkýřová Jaryna
3.4.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
2.
20.3.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
5.
20.3.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
7.Čítek Vojťech
7.3.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
5.Bartoška Zdeněk
28.2.12WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
5.
28.2.12WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Čítek Vojťech
19.1.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
5.
19.1.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
1.Janura Zdeněk
22.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
5.Šenkýřová Jaryna
10.11.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
3.Šenkýřová Jaryna
10.11.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
5.
8.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
4.
8.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
1.Bartoška Zdeněk
20.10.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
7.Soliman Alan
19.10.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
4.Vraňák Petr
25.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
25.
25.9.11CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
3.Bartoška Zdeněk
24.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
33.Ghobrial Michael
23.9.11CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
17.Šenkýřová Jaryna
23.9.11CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
17.Janský Lukáš
8.9.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
7.
7.9.11MOLEKOoLA challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Janský Lukáš
30.7.11ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Garlando 2011
65.Šenkýřová Jaryna
30.7.11ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Garlando 2011
65.
16.7.11ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Jena Open
17.
16.7.11ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Jena Open
17.Janský Lukáš
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Dobrovíz
33.
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Dobrovíz
33.Šenkýřová Jaryna
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - D.Y.P.
Dobrovíz
9.Cousin Alexandre
30.6.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
7.
18.6.11Koupák Open 2011
Chodov - koupaliště
25.Topič Martin
16.6.11BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo - Praha 10
5.Janský Lukáš
7.6.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
2.
7.6.11WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo - Praha 3
5.Janský Lukáš
12.5.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
7.
12.5.11BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo - Praha 10
7.Šenkýřová Jaryna
19.4.11WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo - Praha 3
3.Šenkýřová Jaryna
19.4.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
1.
7.4.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
3.
7.4.11BAMBOo CHALLENGE - jaro
BAMBOo - Praha 10
5.Janura Zdeněk
1.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
7.
1.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha
17.Janoušek Marek
27.3.11ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Rakousko - Boeheimkirchen
17.
10.3.11BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo - Praha 10
5.Šenkýřová Jaryna
3.3.11BAMBOo Challenge - zima
BAMBOo - Praha 10
2.Šenkýřová Jaryna
27.2.11ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Rakousko - Linz
9.
23.2.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
2.Janský Lukáš
15.2.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
5.Šenkýřová Jaryna
15.2.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
5.
2.2.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
2.Šenkýřová Jaryna
18.1.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
7.Šenkýřová Jaryna
18.1.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
4.
11.1.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
3.
11.1.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
7.Šenkýřová Jaryna
4.1.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
7.Šenkýřová Jaryna
4.1.11WOODOo challenge - jednotlivci - ZIMA
WOODOo - Praha 3
1.
28.12.10WOODOo challenge - jednotlivci - PODZIM
WOODOo - Praha 3
3.
28.12.10WOODOo Challenge - zima
WOODOo - Praha 3
5.Šenkýřová Jaryna
23.11.10WOODOo challenge - podzim
WOODOo - Praha 3
5.Polívka Matěj
16.11.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
4.Janský Lukáš
25.10.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
5.Icha Martin
19.10.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
5.Šenkýřová Jaryna
11.10.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
5.Smrčka Jan
5.10.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
5.Šenkýřová Jaryna
3.7.10CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha
17.Šenkýřová Jaryna
6.5.10BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
5.Šenkýřová Jaryna
21.2.10ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Linz
33.
20.2.10ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Linz
33.Janoušek Marek
18.9.09CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
33.Šulcová Nikola
18.9.09CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Stromovka
25.Šenkýřová Jaryna
9.6.09WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo music pub
7.Šenkýřová Jaryna
4.6.09BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo music pub
5.Bartoška Zdeněk
19.3.09BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo music pub
7.Icha Martin
2.3.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music pub
7.Kohout Martin
15.2.09ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
RAKOUSKO - Linz
33.
5.2.09Turnaj v Klubu 011
Klub 011
1.Bartoška Zdeněk
29.1.09BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo music pub
7.Šenkýřová Jaryna
6.12.08MČR UNIVERZIT - 2 BALL ROLLERBALL
Klub C - Praha - Suchdol
9.Bartoška Zdeněk
6.12.08MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C - Praha - Suchdol
7.Bartoška Zdeněk
6.12.08MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C - Praha - Suchdol
49.
18.11.08WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo music pub
3.Bartoška Zdeněk
11.11.08WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo music pub
7.Bartoška Zdeněk
28.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
129.
28.9.08CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Stromovka
17.Bartoška Zdeněk
27.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
65.Bartoška Zdeněk
27.9.08CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
17.Bartoška Zdeněk
26.9.08CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
17.Pištík Jonáš
2.8.08SFC - Jedničky
Matylda Most
25.
2.8.08SFC - Dvojice
Matylda Most
9.Černý Michal
1.8.08SFC - Losovaný 2 ball
Matylda Most
7.Hodková Helena
1.8.08SFC - Losované dvojice
Matylda Most
13.Gaňo Lukáš
2.6.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo music bar
4.Feuereislová Michaela
29.4.08WOODOo CHALLENGE - jaro
WOODOo music pub
3.Šenkýřová Jaryna
7.4.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo music bar
5.Bartošová Klára
30.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha - Stromovka
5.Bartoška Zdeněk
29.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha - Stromovka
65.Bartoška Zdeněk
29.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha - Stromovka
33.Šenkýřová Jaryna
28.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha - Stromovka
33.
27.3.08Copa Europa - jedničky
KD Mlejn
7.
13.3.08Turnaj v Shadow Azyl
Praha
5.Bartoška Zdeněk
10.3.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music bar
4.Skalický Martin
6.3.08BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo music bar
7.Bartoška Zdeněk
28.2.08BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo music bar
4.Bartoška Zdeněk
25.2.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music bar
3.Letl Václav
12.2.08WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
7.Bartoška Zdeněk
11.2.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music bar
5.Pospíšil Petr
10.2.08MČR VE VÍCEBOJI - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Bulldog's
25.
10.2.08MČR VE VÍCEBOJI - LOSOVANÉ DVOJICE
Bulldog's
13.Tůmová Kateřina
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - PENALTY
Bulldog's
33.
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
13.Bartoška Zdeněk
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
28.1.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music bar
4.Šebesta Petr
14.1.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music bar
4.Turek Ondřej
7.1.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo music bar
3.Bartoška Zdeněk
22.12.07JIHOČESKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Jindřichův Hradec
3.
22.12.07JIHOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Jindřichův Hradec
5.Bartoška Zdeněk
8.12.07MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C - Praha 6 Suchdol
4.Bartoška Zdeněk
8.12.07MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C - Praha 6 Suchdol
33.
3.12.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
7.Loquens Martin
26.11.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
2.Šaroun Radek
23.9.07CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Oaza Praha
65.
21.9.07CZECH CHAMPIONSHIP - MIXED DOUBLES
Oaza Praha
17.Šenkýřová Jaryna
21.9.07CZECH OPEN - D.Y.P.
Oaza Praha
33.Šenkýřová Jaryna
17.9.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (L)
BAMBOo music bar
7.Kašková Lucie
28.2.07TURNAJ V KLUBU 011
Klub 011 Strahov
3.Vránek Petr
13.2.07WOODOo Challenge - ZIMA
WOO DOo
7.Šenkýřová Jaryna
6.1.07VYSOČINA CUP 2006/2007 - DVOJICE
Třebíč, Klub B
17.Šenkýřová Jaryna
6.1.07VYSOČINA CUP 2006/2007 - JEDNIČKY
Třebíč, Klub B
25.

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net