Kálnai Peter
Hráč aktuálně nehraje ligu
Datum | Turnaj | Umístění | Spoluhráč |
---|---|---|---|
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 13. | |
17.12.20 | BAMBOo Challenge - losované dvojice BAMBOo | 1. | Bína Jakub |
6.10.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 7. | Plecitý Adam |
22.9.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 5. | Kunte Matěj |
18.8.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 3. | Pokorný Michal |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 11. | |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) Kolín - Bar pod hodinama | 19. | Benko Tomáš |
25.7.20 | Vostrov Open - Dvojice VOSTROV oficial | 9. | Melik-Pašajev George |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | |
21.7.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 5. | Janský Lukáš |
Název žebříčku | Umístění | T | A | B | C | D | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Repre jedničky | 28. | 7 | 0 | 2 | 5 | 0 | 63 |
Repre dvojice | 87. | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 42 |
Platné k 24.1.2023
Datum | Turnaj | Umístění | Spoluhráč |
---|---|---|---|
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 13. | |
17.12.20 | BAMBOo Challenge - losované dvojice BAMBOo | 1. | Bína Jakub |
6.10.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 7. | Plecitý Adam |
22.9.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 5. | Kunte Matěj |
18.8.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 3. | Pokorný Michal |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 11. | |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) Kolín - Bar pod hodinama | 19. | Benko Tomáš |
25.7.20 | Vostrov Open - Dvojice VOSTROV oficial | 9. | Melik-Pašajev George |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | |
21.7.20 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 5. | Janský Lukáš |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 13. | |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) Vaacum Art Bar | 9. | Plecitý Adam |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 2. | |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 7. | |
29.2.20 | Český pohár multitable - dvojice Klub 011 | 9. | Kunte Matěj |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 1. | |
27.2.20 | Klub 011 - dvojice Strahov | 5. | Kunte Matěj |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) WOODOo | 17. | Foldin Jan |
13.2.20 | Klub 011 - dvojice Strahov | 5. | Straka Vladislav |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE TURN-OFF CLUB | 5. | Valenta Jakub |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 7. | |
11.1.20 | Prague Open - D.Y.P. hotel ILF | 9. | Kažík Jozef |
11.1.20 | Prague Open - Dvojice hotel ILF | 17. | Sýkora Ondřej |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 16. | |
2.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | |
2.1.20 | BAMBOo Challenge - losované dvojice Bamboo | 2. | Bílý Ondřej |
15.12.19 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Bulldog's | 25. | |
15.12.19 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) Bulldog's | 9. | Kunte Matěj |
15.12.19 | PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY Bulldog's | 7. | Buriánková Natálie |
1.12.19 | Czech Leonhart Open - Jednotlivci TJ Pankrác | 129. | |
30.11.19 | Czech Leonhart Open - Dvojice TJ Pankrác | 65. | Škultéty Martin |
23.11.19 | Mistrovství Plzně - Jedničky Obchodní Akademie Plzeň | 9. | |
23.11.19 | Mistrovství Plzně - Dvojice Obchodní Akademie Plzeň | 9. | Škultéty Martin |
19.11.19 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 3. | Straka Vladislav |
19.11.19 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | |
22.10.19 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | |
20.10.19 | FSČ Lovo Open - Jedničky Lovosice | 5. | |
19.10.19 | FSČ Lovo Open - Dvojice Lovosice | 17. | Jasiunas Simas |
19.10.19 | FSČ Lovo Open - Dvojice Handicap Lovosice | 17. | Jasiunas Simas |
19.10.19 | FSČ Lovo Open - Losované dvojice Lovosice | 5. | Kučera Václav |
25.8.19 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 2. | |
23.8.19 | IRON MAN - foosball - losované dvojice Vyžlovka | 7. | Řehák Tomáš |
12.5.19 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) WOODOo | 20. | Ambrozi Štefan |
12.5.19 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B WOODOo | 5. | Ambrozi Štefan |
20.4.19 | LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE Turnov | 5. | Bíbrlík Roman |
20.4.19 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Turnov | 5. | |
7.4.19 | XXI. MČR - MIXY hotel ILF | 9. | Zítková Kristýna |
6.4.19 | XXI. MČR - DVOJICE hotel ILF | 46. | Vitmanová Anna |
6.4.19 | XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE hotel ILF | 5. | Žižka Vojtěch |
6.4.19 | XXI. MČR - LOOSER CUP hotel ILF | 5. | Onisko Petr |
4.4.19 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | |
4.4.19 | BAMBOo Challenge - losované dvojice BAMBOo | 3. | Starec Martin |
2.4.19 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | |
2.4.19 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 5. | Škultéty Martin |
17.3.19 | Czech Leonhart Championship - OS Praha - TJ Pankrác | 163. | |
16.3.19 | Czech Leonhart Championship - NS Praha - TJ Pankrác | 9. | |
16.3.19 | Czech Leonhart Championship - Dvojice Praha - TJ Pankrác | 131. | Vaterka Marek |
16.3.19 | Czech Leonhart Championship - Am.D. Praha - TJ Pankrác | 65. | Melik-Pašajev George |
16.3.19 | Czech Leonhart Championship - ND Praha - TJ Pankrác | 17. | Vitmanová Anna |
15.3.19 | Czech Leonhart Championship - Penalty Praha - TJ Pankrác | 49. | |
15.3.19 | Czech Leonhart Championship - GW Praha - TJ Pankrác | 65. | |
15.3.19 | Czech Leonhart Championship - Mixy Praha - TJ Pankrác | 25. | Machálková Andrea |
2.3.19 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Turnov | 7. | |
2.3.19 | LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE Turnov | 7. | Dolhy Jakub |
3.2.19 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | |
3.2.19 | SmallBalls Open - Amatérské jedničky Plzeň | 9. | |
2.2.19 | SmallBalls Open - Dvojice Plzeň | 31. | Plecitý Adam |
2.2.19 | SmallBalls Open - Dvojice nováčků Plzeň | 3. | Plecitý Adam |
2.2.19 | SmallBalls Open - Losované dvojice Plzeň | 5. | Bartoška Zdeněk |
2.2.19 | SmallBalls Open - Dvojice B Plzeň | 5. | Plecitý Adam |
1.2.19 | SmallBalls Open - Mixy Plzeň | 9. | Rumlová Petra |
26.1.19 | ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Praha | 17. | |
26.1.19 | ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.) Praha | 31. | Lengsfeldová Jana |
26.1.19 | ČESKÝ POHÁR - DVOJICE B Praha | 9. | Lengsfeldová Jana |
26.1.19 | ČESKÝ POHÁR - 2 BALL Praha | 5. | Vitmanová Anna |
12.1.19 | PLZEŇSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL SmallBalls | 7. | Cern Martin |
12.1.19 | PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE (DKO) SmallBalls | 13. | Cern Martin |
12.1.19 | PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY (DKO) SmallBalls | 9. | |
16.12.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Bulldogs | 17. | |
16.12.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY Bulldogs | 4. | |
16.12.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) Bulldogs | 9. | Vaterka Marek |
18.11.18 | CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES Praha_hotel ILF | 40. | |
18.11.18 | CZECH ROSENGART OPEN - SINGLES B Praha_hotel ILF | 5. | |
18.11.18 | CZECH ROSENGART OPEN - MIX DOUBLES Praha_hotel ILF | 9. | Vitmanová Anna |
28.10.18 | FSČ Lovo Open - Dvojice FSČ Lovo Open | 17. | Hambálek Tomáš |
28.10.18 | FSČ Lovo Open - Losované dvojice FSČ Lovo Open | 17. | Klimpl Jiří |
21.10.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) WOODOo | 22. | Onisko Petr |
13.10.18 | Monster DYP - kat. D WOODOo | 53. | |
14.6.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE Bulldog's | 17. | Melik-Pašajev George |
14.6.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Bulldog's | 33. | |
9.6.18 | ČESKÝ POHÁR - DVOJICE B Bulldogs | 4. | Hambálek Tomáš |
9.6.18 | ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.) Bulldogs | 16. | Hambálek Tomáš |
9.6.18 | ČESKÝ POHÁR - TURNAJ NOVÁČKŮ Bulldogs | 1. | Hambálek Tomáš |
19.5.18 | Turnaj kat. C - losované dvojice 4P Prague Open | 5. | Líbal Jakub |
19.5.18 | Turnaj kat. C - Dvojice (KO) 4P Prague Open | 9. | Hambálek Tomáš |
19.5.18 | Turnaj kat. C - Jednotlivci 4P Prague Open | 17. | |
19.5.18 | Turnaj kat. C - Penalty 4P Prague Open | 5. | |
13.5.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) Bulldog's | 9. | Šebová Veronika |
13.5.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ Bulldog's | 4. | |
13.5.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE - NOVÁČCI Bulldog's | 1. | Šebová Veronika |
22.4.18 | XX. MČR - MIXY hotel ILF | 13. | Šebová Veronika |
21.4.18 | XX. MČR - DVOJICE hotel ILF | 48. | Šebová Veronika |
21.4.18 | XX. MČR - DVOJICE NOVÁČKŮ hotel ILF | 2. | Paňák Juraj |
25.3.18 | Czech Leonhart Championship - OS Praha - TJ Pankrác | 141. | |
24.3.18 | Czech Leonhart Championship - NS Praha - TJ Pankrác | 25. | |
24.3.18 | Czech Leonhart Championship - ND Praha - TJ Pankrác | 17. | Straka Vladislav |
11.3.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE - NOVÁČCI Bulldog's | 4. | Šebová Veronika |
11.3.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B Bulldog's | 9. | Krupa Martin |
11.3.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO) Bulldog's | 24. | Krupa Martin |
18.2.18 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE - NOVÁČCI WOODOo | 1. | Paňák Juraj |
11.2.18 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 33. | |
10.2.18 | SmallBalls Open - Dvojice Plzeň | 33. | Šebová Veronika |
17.12.17 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE - NOVÁČCI Bulldogs | 4. | Straka Vladislav |
29.10.17 | PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE - NOVÁČCI WOODOo | 4. | Onisko Petr |
2.2.17 | BAMBOo Challenge - losované dvojice BAMBOo | 7. | Koptiš Michal |
12.1.17 | BAMBOo Challenge - losované dvojice BAMBOo | 5. | Rett Jan |
6.12.16 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | |
6.12.16 | WOODOo Challenge - dvojice WOODOo | 7. | Denis Denis |
Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net