Vávra Lukáš 'Luky'
Jedničky | Dvojice |
22% | 44% |
Datum | Turnaj | Umístění | Spoluhráč |
---|---|---|---|
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Velart Alexandr |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Plecitý Adam |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Lávička Milan |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Bína Jakub |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Mádle David |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Mrázek Alexandr |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Koptiš Michal |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Kožený Tadeáš |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 9. | Eger Josef |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 9. | Bajer Josef |
Hráč není uveden v žádném ČFO žebříčku.
Datum | Turnaj | Umístění | Spoluhráč |
---|---|---|---|
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Velart Alexandr |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Plecitý Adam |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Lávička Milan |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Bína Jakub |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Mádle David |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Mrázek Alexandr |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Koptiš Michal |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Kožený Tadeáš |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 9. | Eger Josef |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 9. | Bajer Josef |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 9. | Lédr Aleš |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 9. | Blažek David |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 13. | Brychta Štěpán |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 13. | Kálnai Peter |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 13. | Bajerová Monika |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 13. | Jégr Patrik |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Soliman Alan |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Bláha Daniel |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Tůma Ladislav |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Skalický Martin |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Bergerová Tereza |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Kocek Petr |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Veselý Libor |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Klepáč Jakub |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Obšil Bruno |
17.12.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 17. | Polenka Jan |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Rudolský David |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Kuchta Jozef |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Bláha Daniel |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Křikava David |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Plecitý Adam |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Daniško Ondřej |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Sedláček Miroslav |
1.10.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Skalický Martin |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Kuchta Jozef |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Bína Jakub |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Bláha Daniel |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Tůma Ladislav |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Kotovenko Ilja |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Veselý Libor |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Marek Patrik |
24.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Rumlová Petra |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Douša Martin |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Rudolský David |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Kuchta Jozef |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Pospíšil Tomáš |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Eger Josef |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Kunte Matěj |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Krejčí Filip |
22.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Veselka Jan |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Kuchta Jozef |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Janura Zdeněk |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Rudolský David |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Kožíšek Kamil |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Plecitý Adam |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Rumlová Petra |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Sedláček Miroslav |
17.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Fridrichovský Tomáš |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Šianský Miroslav |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Eger Josef |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Kamenov Kamen |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Veselka Jan |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Sýkora Ondřej |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Trousil Matěj |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Rumlová Petra |
15.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Rudolský David |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Poduška Vlastislav |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Janura Zdeněk |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Mrázek Alexandr |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Bína Jakub |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Hrabě Ondřej |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Kožíšek Kamil |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Bláha Daniel |
10.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Lédr Aleš |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Jordan Marek |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Obšil Bruno |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Pospíšil Tomáš |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Trousil Matěj |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Jirásek Jaroslav |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Macháček Jan |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Míšek Tomáš |
8.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Semmler Dominik |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Janura Zdeněk |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Macháček Jan |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Kožíšek Kamil |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Poduška Vlastislav |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Janský Lukáš |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Sedláček Miroslav |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Bajer Josef |
3.9.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Fridrichovský Tomáš |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Rudolský David |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Kreisler Tomáš |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Kracík Jiří |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Pospíšil Tomáš |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Brychta Štěpán |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Hanzal Ondřej |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Janský Lukáš |
1.9.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Kožíšek Kamil |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 1. | Kuchta Jozef |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 2. | Kožíšek Kamil |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 3. | Bláha Daniel |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 4. | Bína Jakub |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Kocek Petr |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 5. | Rett Jan |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Bergerová Tereza |
27.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci BAMBOo | 7. | Fridrichovský Tomáš |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Kreisler Tomáš |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Pospíšil Tomáš |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Eger Josef |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Rudolský David |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Janský Lukáš |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 6. | Sojka Jakub |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Šolínová Lucie |
25.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 8. | Pazourová Iva |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 1. | Svárovský Jan |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 2. | Vojtěchová Petra |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 3. | Penc Ladislav |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 3. | Čmiko Jakub |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 5. | Souček Josef |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 5. | Michal Jaroslav |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 5. | Kostlivá Zuzana |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 5. | Kocek Petr |
23.8.20 | IRON MAN - foosball - jedničky Vyžlovka | 9. | Zikmund Michal |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Plecitý Adam |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Kožíšek Kamil |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bína Jakub |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Bláha Daniel |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Kotovenko Ilja |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Daniško Ondřej |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Tůma Ladislav |
20.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Vejrová Klára |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Pištík Jonáš |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Zachar David |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Veselka Jan |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Troják Radek |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Mrázek Alexandr |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 6. | Sliusarenko Denys |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Daniško Ondřej |
18.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 8. | Kamenov Kamen |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 1. | Weiss David |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 2. | Vidlák Tomáš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 3. | Veselka Jan |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 4. | Trousil Matěj |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 5. | Sýkora Ondřej |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 6. | Douša Martin |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 7. | Jindra Jindra |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 8. | Kamenov Andrea |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 9. | Benko Tomáš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 10. | Kamenov Kamen |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 11. | Kálnai Peter |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 12. | Pros Jaroslav |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 13. | Fiala Jan |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 14. | Branislavová Judita |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 15. | Aleš Aleš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 16. | Lengsfeldová Jana |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Volek Matěj |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 18. | Janský Lukáš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 19. | Holomoucká Šárka |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 20. | Kocek Petr |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 21. | Macho Macho |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Kolín - Bar pod hodinama | 22. | Rudolský David |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 1. | Velart Alexandr |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 2. | Douša Martin |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 3. | Krhut Dominik |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 4. | Jirásek Jaroslav |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 5. | Trousil Matěj |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 5. | Vidlák Tomáš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 7. | Rudolský David |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 9. | Švácha Martin |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 7. | Štaffa Michal |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 9. | Kracík Jiří |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 9. | Kamenov Kamen |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 9. | Kuchta Jozef |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 13. | Kocek Petr |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 13. | Kamenov Andrea |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 13. | Vojtěchová Petra |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 13. | Branislavová Judita |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Škultéty Martin |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Obšil Bruno |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Sýkora Ondřej |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Odl Zdeněk |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Weiss David |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Janský Lukáš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Veselka Jan |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 17. | Podnecký Pavel |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Svárovský Jan |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Macháček Jan |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Benko Tomáš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Lengsfeldová Jana |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Fiala Jan |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Polák Jakub |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Král Aleš |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 25. | Pros Jaroslav |
15.8.20 | STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY Kolín - Bar pod hodinama | 33. | Vomáčka Milan |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Burianec Jan |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Melik-Pašajev George |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Plecitý Adam |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Eger Josef |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Kuchta Jozef |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Bláha Daniel |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Winkowski Pawel |
13.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Vávra Radek |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Burianec Jan |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Velart Alexandr |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Soliman Alan |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Frančíková Ivana |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Zachar David |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 6. | Jirásek Jaroslav |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Macháček Jan |
11.8.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 8. | Reljič Milan |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 1. | Kreisler Tomáš |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 2. | Burianec Jan |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 3. | Volek Matěj |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 4. | Kušnír Karel |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 5. | Tomášik Marián |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 5. | Plecitý Adam |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 5. | Vilím Jiří |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 5. | Sokol Sokol |
8.8.20 | HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY Hradecká náplavka | 9. | Skopal Jan |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Plecitý Adam |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Poduška Vlastislav |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Zachar David |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Rudolský David |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Koptiš Michal |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Tůma Ladislav |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Pilař Roman |
7.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Kožíšek Kamil |
2.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Kuchta Jozef |
2.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Kožíšek Kamil |
2.8.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bláha Daniel |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Hrabě Ondřej |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Kreisler Tomáš |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bína Jakub |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Blažek David |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Daniško Ondřej |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Veselý Libor |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bláha Daniel |
30.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Kocek Petr |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Zachar David |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Macháček Jan |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Kožíšek Kamil |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Veselka Jan |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Kunte Matěj |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 6. | Lédr Aleš |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Straka Vladislav |
28.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 8. | Janský Lukáš |
25.7.20 | Vostrov Open - Ženské jedničky VOSTROV oficial | 1. | Frančíková Ivana |
25.7.20 | Vostrov Open - Ženské jedničky VOSTROV oficial | 2. | Šolínová Lucie |
25.7.20 | Vostrov Open - Ženské jedničky VOSTROV oficial | 3. | Šenkýřová Jaryna |
25.7.20 | Vostrov Open - Ženské jedničky VOSTROV oficial | 4. | Branislavová Judita |
25.7.20 | Vostrov Open - Ženské jedničky VOSTROV oficial | 5. | Kučerová Natalija |
25.7.20 | Vostrov Open - Ženské jedničky VOSTROV oficial | 5. | Vávrová Marie |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 1. | Douša Martin |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 2. | Velart Alexandr |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 3. | Trousil Matěj |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 4. | Dvořák Přemysl |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 5. | Růžička Milan |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 5. | Jirásek Jaroslav |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 7. | Obšil Bruno |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 7. | Janský Lukáš |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 9. | Škultéty Martin |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 9. | Reljič Milan |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 9. | Burianec Jan |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 9. | Melik-Pašajev George |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 13. | Navrátil Aleš |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 13. | Křemeňák Antonín |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 13. | Vávra Radek |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 13. | Janura Zdeněk |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Šolínová Lucie |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Křikava David |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Winkowski Pawel |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Svárovský Jan |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Branislavová Judita |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Soliman Alan |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Zeman Michal |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 17. | Poduška Vlastislav |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Vojtěchová Petra |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Cagášek Tomáš |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Kálnai Peter |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Řáha Jan |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Metlická Anna |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Souček Josef |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Kučerová Natalija |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 25. | Bíbrlík Roman |
25.7.20 | Vostrov Open - Jednotlivci VOSTROV oficial | 33. | Zahradníček Radim |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 1. | Frančíková Ivana |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 2. | Navrátil Aleš |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 3. | Bláha Daniel |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 4. | Kovařík Pavel |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 5. | Houžvička Jan |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 6. | Vocetka Petr |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 7. | Cagášek Tomáš |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 8. | Řáha Jan |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 9. | Douša Martin |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 10. | Bajerová Monika |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 11. | Holomoucká Šárka |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 12. | Vávra Ondřej |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 13. | no name |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 14. | Šolínová Lucie |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 15. | Soliman Alan |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 16. | Winkowski Pawel |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 17. | Kocek Petr |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 18. | Tkáč Marek |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 19. | Kohlíček Petr |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 20. | Dragomirov Pavel |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 21. | Barjaktarevič Martin |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 22. | Budil Martin |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 23. | Mates Mates |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 24. | Růžička Milan |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 25. | Bíbrlík Roman |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 26. | Šrámek Filip |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 27. | Jícha Štěpán |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 28. | Péťa Péťa |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 29. | Renča Renča |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 30. | Kulhánek David |
24.7.20 | Vostrov Open - Monster D.Y.P. VOSTROV oficial | 31. | Jana Jana |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Kreisler Tomáš |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Plecitý Adam |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Kožíšek Kamil |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Bláha Daniel |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Danisko Ondřej |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Vejrová Klára |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Rett Jan |
23.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Šembera Ondřej |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Burianec Jan |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Eger Josef |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Kuchta Jozef |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Pištík Jonáš |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Veselka Jan |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 6. | Zachar David |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Poda Michal |
21.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 8. | Straka Vladislav |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Plecitý Adam |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bína Jakub |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Blažek David |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Vanečko Marek |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bergerová Tereza |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Veselý Libor |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Rett Jan |
16.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Fantl Viktor |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Kreisler Tomáš |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Mádle David |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Marek Jindřich |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Míšek Tomáš |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Kožíšek Kamil |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 6. | Pokorný Michal |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Melik-Pašajev George |
14.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 8. | Veselka Jan |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 1. | Douša Martin |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 2. | Kreisler Tomáš |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 3. | Pištík Jonáš |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 4. | Vávra Radek |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 5. | Volek Matěj |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 5. | Krhut Dominik |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 1. | Šolínová Lucie |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 2. | Branislavová Judita |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. WOODOo | 1. | Douša Martin |
11.7.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. WOODOo | 2. | Pecinovská Barbora |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Kožíšek Kamil |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Kreisler Tomáš |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bláha Daniel |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Macháček Jan |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Čech Pavel |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Pokorný Michal |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Veselý Libor |
9.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Klepáč Jakub |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Hruška Lukáš |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Kožíšek Kamil |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Kreisler Tomáš |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Pospíšil Tomáš |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Veselka Jan |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 6. | Hrabě Ondřej |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Janský Lukáš |
7.7.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 8. | Skala Jakub |
2.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Kuchta Jozef |
2.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Kožíšek Kamil |
2.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Vávra Radek |
2.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Bečka Marek |
2.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Veselý Libor |
2.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Bergerová Tereza |
2.7.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Klepáč Jakub |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Kožíšek Kamil |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bína Jakub |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Slavíček Petr |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Bláha Daniel |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Onisko Petr |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Veselý Libor |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Pokorný Michal |
25.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Klepáč Jakub |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Bína Jakub |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Štěpánek Filip |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Plecitý Adam |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Kožíšek Kamil |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Blažek David |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Mrázek Alexandr |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bláha Daniel |
18.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Melik-Pašajev George |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Melik-Pašajev George |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Plecitý Adam |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bláha Daniel |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Kožíšek Kamil |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Kuchta Jozef |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Kocek Petr |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bína Jakub |
11.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Janura Zdeněk |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Plecitý Adam |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bína Jakub |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Kocek Petr |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Soliman Alan |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Eger Josef |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Vitmanová Anna |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bláha Daniel |
4.6.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Rett Jan |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Eger Josef |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bláha Daniel |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bína Jakub |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Janský Lukáš |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Mrázek Alexandr |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 6. | Plecitý Adam |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Winkowski Pawel |
28.5.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 8. | Bečka Marek |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Bláha Daniel |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bína Jakub |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Lédr Aleš |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Štěpánek Filip |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Kamenov Kamen |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bergerová Tereza |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Kamenov Andrea |
12.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Veselý Libor |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Kreisler Tomáš |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Slavíček Petr |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Holík Ondřej |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Kožíšek Kamil |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Křikava David |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Konečný Jan |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Janský Lukáš |
10.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Jirásek Jaroslav |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 1. | Hladík Lukáš |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 2. | Králová Veronika |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 3. | Čížek Michal |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 4. | Winkowski Pawel |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 5. | Burianec Jan |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 5. | Routner Jakub |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 7. | Brychta Štěpán |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 7. | Jordan Marek |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 9. | Plecitý Adam |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 9. | Šolínová Lucie |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 9. | Novák Petr |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 9. | Wysoglad Adam |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 13. | Kálnai Peter |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 13. | Ždiňáková Martina |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 13. | Šrankota Jiří |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 13. | Pilný Jan |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 17. | Vlček Jiří |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 17. | Pilař Petr |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 17. | Souček Josef |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 17. | Horáček Jan |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 17. | Kocek Petr |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 1. | Králová Veronika |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 2. | Frančíková Ivana |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 3. | Šolínová Lucie |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 4. | Ždiňáková Martina |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY Vaacum Art Bar | 5. | Blokšová Anita |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 1. | Routner Jakub |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 1. | Souček Josef |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 1. | Winkowski Pawel |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 2. | Hladík Lukáš |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 2. | Kálnai Peter |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 2. | Jordan Marek |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 3. | Vávra Radek |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 3. | Vávrová Marie |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 3. | Kocek Petr |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 3. | Bui Anh_Viet |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 3. | Novák Karel |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 3. | Pecinovská Barbora |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 5. | Vlček Jiří |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 5. | Wysoglad Adam |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 5. | Čížek Michal |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 5. | Burianec Jan |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 5. | Frančíková Ivana |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3 Vaacum Art Bar | 5. | Holomoucká Šárka |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 1. | Souček Josef |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 1. | Vávrová Marie |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 2. | Winkowski Pawel |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 2. | Čížek Michal |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 3. | Plecitý Adam |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 3. | Pecinovská Barbora |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 4. | Bui Anh_Viet |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 4. | |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 5. | Wysoglad Adam |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 6. | Kocek Petr |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 7. | Kálnai Peter |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 8. | Novák Karel |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 9. | Martínková Veronika |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 10. | Blokšová Anita |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 11. | Smižanský Vilém |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 12. | Ždiňáková Martina |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 13. | Vlček Jiří |
8.3.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P. Vaacum Art Bar | 14. | Urban Ondřej |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Bína Jakub |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Rett Jan |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Kožíšek Kamil |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Bláha Daniel |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bergerová Tereza |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Fridrichovský Tomáš |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Veselý Libor |
5.3.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Starec Martin |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Routner Jakub |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Mrázek Alexandr |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Melik-Pašajev George |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Beránek Lukáš |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Plecitý Adam |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Winkowski Pawel |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Bína Jakub |
3.3.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Janský Lukáš |
1.3.20 | Český pohár multitable - ženské jedničky Klub 011 | 1. | Králová Veronika |
1.3.20 | Český pohár multitable - ženské jedničky Klub 011 | 2. | Branislavová Judita |
1.3.20 | Český pohár multitable - ženské jedničky Klub 011 | 3. | Šolínová Lucie |
1.3.20 | Český pohár multitable - ženské jedničky Klub 011 | 4. | Vitmanová Anna |
1.3.20 | Český pohár multitable - ženské jedničky Klub 011 | 5. | Křepelová Silvie |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 1. | Douša Martin |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 2. | Bazika Jan |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 3. | Křepela Ladislav |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 4. | Bartoška Zdeněk |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 5. | Burianec Jan |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 5. | Kožíšek Kamil |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 5. | Králová Veronika |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 5. | Kunte Matěj |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 9. | Křepelová Silvie |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 9. | Branislavová Judita |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 9. | Vitmanová Anna |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 9. | Šolínová Lucie |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 13. | Plecitý Adam |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 14. | Krhut Dominik |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 15. | Ambrozi Štefan |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 16. | Reljič Milan |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 17. | Šrankota Jiří |
1.3.20 | Český pohár multitable - jedničky Klub 011 | 18. | Slavíček Petr |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 1. | Kálnai Peter |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 2. | Šolínová Lucie |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 3. | Vitmanová Anna |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 4. | Kamenov Kamen |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 5. | Mádle David |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 6. | Haltuch Štěpán |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 7. | Trousil Matěj |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 8. | Kožíšek Kamil |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 9. | Plecitý Adam |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 10. | Janský Lukáš |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 11. | Kamenov Andrea |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 12. | Mudrik Miroslav |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 13. | Křikava David |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 14. | Kučerová Natalija |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 15. | Slavíček Petr |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 16. | Branislavová Judita |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 17. | Navrátil Aleš |
28.2.20 | Český pohár multitable - Monster D.Y.P. Klub 011 | 18. | Škultéty Martin |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 1. | Gibiš Filip |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 2. | Poduška Vlastislav |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 3. | Janský Lukáš |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 4. | Pecinovská Barbora |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 5. | Smižanský Vilém |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 6. | Hanzal Ondřej |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 7. | Doga Cabuk |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 8. | Míšek Tomáš |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 9. | Vitmanová Anna |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 10. | Ambrozi Štefan |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 11. | Martínková Veronika |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 12. | Bartoška Zdeněk |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 13. | Soliman Alan |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 14. | Doubek Pavel |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 15. | Kunte Matěj |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 16. | Plecitý Adam |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 17. | Foldin Jan |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 18. | Ždiňáková Martina |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 19. | Tkáč Marek |
28.2.20 | Český pohár multitable - Oldschool M.D. Klub 011 | 20. | Kazimír Michal |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Vávra Radek |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bína Jakub |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bláha Daniel |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Rajchl Josef |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bergerová Tereza |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bednárik Martin |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Daniško Ondřej |
27.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Veselý Libor |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Velart Alexandr |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Janský Lukáš |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Křikava David |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Kracík Jiří |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Macháček Jan |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Svárovský Jan |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Volek Jan |
25.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Konečný Jan |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 1. | Rais Lukáš |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 2. | Džurdženík Tomáš |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 3. | Mildorf František |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 4. | Pazourová Iva |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 5. | Klimpl Jiří |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 5. | Králová Veronika |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 7. | Krásný Jiří |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 7. | Sailer Jiří |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 9. | Kladivo Michal |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 9. | Kořenský Petr |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 9. | Charvát Václav |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 9. | Hladík Lukáš |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 13. | Plecitý Adam |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 13. | Makovský Tomáš |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 13. | Soukup Pavel |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 13. | Vitmanová Anna |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Novák Karel |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Krtek Jan |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Reichl Tomáš |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Krásná Lenka |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Býna Michal |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Džurdženíková Alena |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Čepeláková Adriana |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 17. | Tichý Jiří |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 25. | Kopecká Michaela |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 25. | Tůma Josef |
22.2.20 | KP FSČ - jednotlivci Duchcov | 25. | Šrankota Jiří |
22.2.20 | KP FSČ - ženské jedničky Duchcov | 1. | Králová Veronika |
22.2.20 | KP FSČ - ženské jedničky Duchcov | 2. | Pazourová Iva |
22.2.20 | KP FSČ - ženské jedničky Duchcov | 3. | Vitmanová Anna |
22.2.20 | KP FSČ - ženské jedničky Duchcov | 4. | Džurdženíková Alena |
22.2.20 | KP FSČ - ženské jedničky Duchcov | 5. | Čepeláková Adriana |
22.2.20 | KP FSČ - ženské jedničky Duchcov | 5. | Kopecká Michaela |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 1. | Pazourová Iva |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 2. | Džurdženík Tomáš |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 3. | Kořenský Petr |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 4. | Krtek Jan |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 5. | Plecitý Adam |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 5. | Kadeřábek Tomáš |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 5. | Vitmanová Anna |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 5. | Klimpl Jiří |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 9. | Kladivo Michal |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 9. | Čepeláková Adriana |
22.2.20 | KP FSČ - Penalty (KO) Duchcov | 9. | Džurdženíková Alena |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Macháček Jan |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Škoda Jan |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Vávra Radek |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Tůma Ladislav |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Kožíšek Kamil |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bína Jakub |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bláha Daniel |
20.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Veselý Libor |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Volek Jan |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Janský Lukáš |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Lédr Aleš |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Kocek Petr |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Šolínová Lucie |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Vávra Radek |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Daniško Ondřej |
18.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Lavička Vojtěch |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 1. | Douša Martin |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 2. | Krhut Dominik |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 3. | Jordan Marek |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 4. | Velart Alexandr |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 5. | Zavoral Jan |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 5. | Bajer Josef |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 7. | Burianec Jan |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 9. | Trousil Matěj |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 9. | Volek Jan |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 9. | Plecitý Adam |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 7. | Králová Veronika |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 9. | Fischer Nikolas |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 13. | Pilař Jakub |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 13. | Šolínová Lucie |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 13. | Vávra Radek |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 13. | Svárovský Jan |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Kuchta Jozef |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Kamenov Kamen |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Šrankota Jiří |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Novák Petr |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Vitmanová Anna |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Bečka Marek |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Kožíšek Kamil |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 17. | Kosina Marek |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Poda Michal |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Kálnai Peter |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Souček Josef |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Jirásek Jaroslav |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Odl Zdeněk |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Macháček Jan |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Slavíček Petr |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 25. | Veselka Jan |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 33. | Řehák Roman |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 33. | Lengsfeldová Jana |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 33. | Němec Josef |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 33. | Vidlák Tomáš |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 33. | Vojtěchová Petra |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 33. | Pokorný Michal |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY WOODOo | 33. | Winkowski Pawel |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 1. | Králová Veronika |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 2. | Frančíková Ivana |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 3. | Vojtěchová Petra |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 4. | Šolínová Lucie |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 5. | Lengsfeldová Jana |
16.2.20 | PRAŽSKÝ POHÁR ŽEN - JEDNIČKY WOODOo | 5. | Vitmanová Anna |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Králová Veronika |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Tůma Ladislav |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Kožíšek Kamil |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Šrankota Jiří |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Lédr Aleš |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bláha Daniel |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bína Jakub |
13.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bergerová Tereza |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 1. | Burianec Jan |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 2. | Jirásek Jaroslav |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 3. | Mudrik Miroslav |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 4. | Kuchta Jozef |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 5. | Kunte Matěj |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 5. | Hodyc Martin |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 7. | Škultéty Martin |
13.2.20 | Klub 011 - jednotlivci Strahov | 7. | Straka Vladislav |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Trousil Matěj |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Velart Alexandr |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Macháček Jan |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Janský Lukáš |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Bartoška Zdeněk |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Kožíšek Kamil |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Slavíček Petr |
11.2.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Skala Jakub |
9.2.20 | Mistrovství Loun - Ženské jedničky Louny | 1. | Pazourová Iva |
9.2.20 | Mistrovství Loun - Ženské jedničky Louny | 2. | Čepeláková Adriana |
9.2.20 | Mistrovství Loun - Ženské jedničky Louny | 3. | Martinovská Lenka |
9.2.20 | Mistrovství Loun - Ženské jedničky Louny | 4. | Bezoušková Barbora |
9.2.20 | Mistrovství Loun - Ženské jedničky Louny | 5. | Krásná Lenka |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 97. | Ouda Martin |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 97. | Vintrich Miroslav |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 97. | Štěpán David |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 49. | Volek Matěj |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 49. | Sokol René |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 49. | Rudolský David |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 17. | Horečný Jakub |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 9. | Douša Martin |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 7. | Kopic David |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 97. | Pištík Jonáš |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 129. | Mlčoch Gustav |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 129. | Makovský Tomáš |
8.2.20 | ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K) Hungarian Leonhart Open 2020 | 129. | Tóth Aleš |
8.2.20 | ITSF MASTER - ŽENY - JEDNIČKY Hungarian Leonhart Open 2020 | 1. | Pazourová Iva |
8.2.20 | ITSF MASTER - ŽENY - JEDNIČKY Hungarian Leonhart Open 2020 | 13. | Šolínová Lucie |
8.2.20 | ITSF MASTER - ŽENY - JEDNIČKY Hungarian Leonhart Open 2020 | 25. | Branislavová Judita |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Kožíšek Kamil |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bína Jakub |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Sedláček Miroslav |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Bergerová Tereza |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bláha Daniel |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Fridrichovský Tomáš |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Veselý Libor |
6.2.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Klepáč Jakub |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 1. | Latka Filip |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 2. | Plecitý Adam |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 3. | Tyszkiewicz Sebastian |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 4. | Anděl Václav |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 5. | Houba Jan |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 5. | Zakowski Grzegorz |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 7. | Themans Raphael |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 7. | Halva Michal |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 9. | Aubrecht Tomáš |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 9. | Hrúz Marek |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 9. | Zwierko Marek |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 9. | Mayr Petr |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky B Plzeň | 13. | Gindulin Ruslan |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 1. | Křepela Ladislav |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 2. | Kopic David |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 3. | Hubert Guillaume |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 4. | Džurdženík Tomáš |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 5. | Velart Alexandr |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 5. | Rais Lukáš |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 5. | Plecitý Adam |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 5. | Warzecha Krzysztof |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Ouda Martin |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Briedyte Gabyja |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Houba Jan |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Seisenberger Kurt |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Horečný Jakub |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Latka Filip |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Zwierko Marek |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 9. | Sokol René |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Kratochvíl Ondřej |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Mayr Petr |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Kladivo Michal |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Tyszkiewicz Sebastian |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Vitmanová Anna |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Aubrecht Tomáš |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Themans Raphael |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Kubín Ondřej |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Rybkina Aleksandra |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Gindulin Ruslan |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Čepeláková Adriana |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Anděl Václav |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Hrúz Marek |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Halva Michal |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Kunte Matěj |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 17. | Kachalova Vladislava |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 33. | Kononov Nikita |
2.2.20 | SmallBalls Open - Jedničky Plzeň | 33. | Rumlová Petra |
2.2.20 | SmallBalls Open - Ženské Jedničky Plzeň | 1. | Rybkina Aleksandra |
2.2.20 | SmallBalls Open - Ženské Jedničky Plzeň | 2. | Briedyte Gabyja |
2.2.20 | SmallBalls Open - Ženské Jedničky Plzeň | 3. | Zwierko Karina |
2.2.20 | SmallBalls Open - Ženské Jedničky Plzeň | 4. | Kachalova Vladislava |
2.2.20 | SmallBalls Open - Ženské Jedničky Plzeň | 5. | Vitmanová Anna |
2.2.20 | SmallBalls Open - Ženské Jedničky Plzeň | 5. | Čepeláková Adriana |
2.2.20 | SmallBalls Open - Ženské Jedničky Plzeň | 7. | Rumlová Petra |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 1. | Vávra Radek |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 2. | Bednářová Eva |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 3. | Sokol René |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 4. | Plecitý Adam |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 5. | Vitmanová Anna |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 5. | Hrúz Marek |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 7. | Kunte Matěj |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 7. | Themans Raphael |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 9. | Forst Martin |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 9. | Anděl Václav |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 9. | Kononov Nikita |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 9. | Hubert Guillaume |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 13. | Kocek Petr |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 13. | Stand Martin |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 13. | Briedyte Gabyja |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 13. | Halva Michal |
31.1.20 | SmallBalls Open - Válka brankářů Plzeň | 17. | Houba Jan |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Holík Ondřej |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Koptiš Michal |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Macháček Jan |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Matějka Jan |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Kožíšek Kamil |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Tůma Ladislav |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bláha Daniel |
30.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bergerová Tereza |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 1. | Pospíšil Petr |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 2. | Hruška Lukáš |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 3. | Burianec Jan |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 4. | Kůs Antonín |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Šolínová Lucie |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 5. | Hrabě Ondřej |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Králová Veronika |
28.1.20 | WOODOo Challenge - jednotlivci WOODOo | 7. | Soliman Alan |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 1. | Kreisler Tomáš |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 2. | Burianec Jan |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 4. | Růžička Milan |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 3. | Navrátil Aleš |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 5. | Dolejš Jiří |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 5. | Berger Dalibor |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 7. | Kálnai Peter |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 7. | Vávra Ondřej |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 9. | Bíbrlík Roman |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 9. | Křemeňák Antonín |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 9. | Machytka Petr |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 9. | Sládek Martin |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 13. | Jebavá Olga |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 13. | Coufal Tomáš |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 13. | Liolias Tomáš |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 13. | Širc Jiří |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 17. | Chovančík Jan |
25.1.20 | LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY TURN-OFF CLUB | 17. | Trejbal Jan |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Bláha Daniel |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Bečka Marek |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Kožíšek Kamil |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Sedláček Miroslav |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Blažek David |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Rett Jan |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Veselý Libor |
23.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Civín Miroslav |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 1. | Jordan Marek |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 2. | Bartoška Zdeněk |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 3. | Wagner Thomas |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 4. | Mildorf František |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 5. | Klimpl Jiří |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 5. | Rais Lukáš |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 7. | Pazourová Iva |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 7. | Tóth Aleš |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 9. | Charvát Václav |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 9. | Krásný Jiří |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 9. | Hubatsch Christian |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 9. | Makovský Tomáš |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 13. | Kůs Antonín |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 13. | Koloros Adam |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 13. | Křemenák Petr |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 13. | Džurdženík Tomáš |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 17. | Kalous Ondřej |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 17. | Čepeláková Adriana |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 17. | Šaroch Josef |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 17. | Sailer Jiří |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 17. | Spáčil Radek |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 17. | Spálenka Lubomír |
18.1.20 | KP FSČ - jednotlivci Bílina | 17. | Engel Mirko |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 1. | Sailer Jiří |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 2. | Klimpl Jiří |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 3. | Spálenka Lubomír |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 4. | Makovský Tomáš |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 5. | Křemenák Petr |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 5. | Džurdženík Tomáš |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 5. | Siedek Jindřich |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 5. | Rais Lukáš |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Siedeková Lenka |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Koloros Adam |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Čepeláková Adriana |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Kůs Antonín |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Engel Mirko |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Šaroch Josef |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Charvát Václav |
18.1.20 | KP FSČ - Válka Brankářů (KO) Bílina | 9. | Krásný Jiří |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 1. | Kožíšek Kamil |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 2. | Čech Pavel |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 3. | Bláha Daniel |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 4. | Veselý Libor |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Skalický Martin |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 5. | Bergerová Tereza |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Bína Jakub |
16.1.20 | BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci Bamboo | 7. | Klepáč Jakub |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 1. | Křepela Ladislav |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 2. | Douša Martin |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 4. | Plecitý Adam |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 5. | Vidlák Tomáš |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Rudolský David |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 5. | Králová Veronika |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 5. | Bazika Jan |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 5. | Kreisler Tomáš |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Burianec Jan |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Budáč Peter |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Souček Josef |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 3. | Brychta Štěpán |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Vávra Radek |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Vojtěchová Petra |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Kunte Matěj |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 9. | Kuchta Jozef |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 17. | Schneckmann Patrik |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 18. | Šolínová Lucie |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 19. | Šrankota Jiří |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 20. | Melik-Pašajev George |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 21. | Poduška Vlastislav |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 22. | Rumlová Petra |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 23. | Svárovský Jan |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 24. | Křepelová Silvie |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 25. | Doga Cabuk |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci hotel ILF | 26. | Janda Vojta |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 3. | Šolínová Lucie |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 4. | Branislavová Judita |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 7. | Lengsfeldová Jana |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 5. | Vitmanová Anna |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 5. | Křepelová Silvie |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 2. | Frančíková Ivana |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 7. | Vojtěchová Petra |
12.1.20 | Prague Open - Ženské jedničky hotel ILF | 1. | Králová Veronika |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci B hotel ILF | 5. | Šrankota Jiří |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci B hotel ILF | 5. | Vávra Radek |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci B hotel ILF | 1. | Burianec Jan |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci B hotel ILF | 3. | Kunte Matěj |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci B hotel ILF | 2. | Janský Lukáš |
12.1.20 | Prague Open - jednotlivci B hotel ILF | 3. | Svárovský Jan |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 1. | Poduška Vlastislav |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 1. | Čížek Michal |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 2. | Winkowski Pawel |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 2. | Vidlák Tomáš |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 3. | Vávra Radek |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 3. | Toman Jakub |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 4. | Eger Josef |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 4. | Plecitý Adam |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 5. | Janský Lukáš |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 6. | Sýkora Ondřej |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 7. | Veselka Jan |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 8. | Bui Anh_Viet |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 9. | Pospěch Petr |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 10. | Kladivo Michal |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 11. | Smrčka Jan |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 12. | Souček Josef |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 13. | Hanzal Ondřej |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 14. | Wagner Martin |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 15. | Zahradníček Zdeněk |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 16. | Kálnai Peter |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 17. | Kunte Matěj |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 18. | Onisko Petr |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 19. | Melik-Pašajev George |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 20. | Vávrová Marie |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 21. | Pecinovská Barbora |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 22. | Němcová Ivana |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 23. | Lengsfeldová Jana |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 24. | Mrázek Alexandr |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 25. | Zelenka Petr |
11.1.20 | Prague Open - Monster D.Y.P. hotel ILF | 26. | Doga Cabuk |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 1. | Hanzal Ondřej |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 2. | Poduška Vlastislav |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 3. | Vidlák Tomáš |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 4. | Kesl Marcel |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 5. | Janský Lukáš |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 6. | Mrázek Alexandr |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 7. | Šrankota Jiří |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 8. | Lédr Aleš |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 9. | Bui Anh_Viet |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 10. | Sýkora Ondřej |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 11. | Míšek Tomáš |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 12. | Kunte Matěj |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 13. | Novák Karel |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 14. | Volek Matěj |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 15. | Pecinovská Barbora |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 16. | Lengsfeldová Jana |
10.1.20 | Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P. hotel ILF | 17. | Kladivo Michal |
10.1.20 | Prague Open - 2 ball Monster D.Y.P. hotel ILF | 1. | Vidlák Tomáš |
10.1.20 | Prague Open - 2 ball Monster D.Y.P. hotel ILF | 2. | Poduška Vlastislav |
Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net