Liga je momentálně přerušena a čeká se na uvolnění nařízení vlády.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Burianec Jan 'Hanz'

SuperCZ: 1.

JedničkyDvojice
78%81%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
6.10.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Holomoucká Šárka
15.8.20STŘEDOČESKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Kolín - Bar pod hodinama
4.Kamenov Andrea
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Blažek David
13.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
11.8.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
11.8.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Frančíková Ivana
8.8.20HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hradecká náplavka
2.
8.8.20HRADECKÝ POHÁR - DVOJICE
Hradecká náplavka
2.Volek Matěj
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
1.Frančíková Ivana
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
9.

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 1. 22 0 4 9 9 437
Super CZ - FUN 51. 3 0 1 1 1 68
Repre jedničky 11. 10 0 2 5 0 152
Repre dvojice 4. 7 0 2 5 0 185

Platné k 26.6.2022

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2020/20211. Středočeská ligaRosengart
Rosengart liga 2019/20201. Středočeská ligaRosengart
Rosengart liga 2018/20191. Středočeská ligaRosengart
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaRosengart
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaRosengart

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
6.10.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Holomoucká Šárka
15.8.20STŘEDOČESKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Kolín - Bar pod hodinama
4.Kamenov Andrea
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Blažek David
13.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
11.8.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
11.8.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Frančíková Ivana
8.8.20HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hradecká náplavka
2.
8.8.20HRADECKÝ POHÁR - DVOJICE
Hradecká náplavka
2.Volek Matěj
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
1.Frančíková Ivana
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
9.
21.7.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
21.7.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Eger Josef
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Vaacum Art Bar
5.
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Vaacum Art Bar
1.Routner Jakub
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3
Vaacum Art Bar
5.
1.3.20Český pohár multitable - jedničky
Klub 011
5.
29.2.20Český pohár multitable - dvojice
Klub 011
2.Křepela Ladislav
29.2.20Český pohár multitable - Mixy
Klub 011
4.Kamenov Andrea
27.2.20Klub 011 - dvojice
Strahov
5.Obšil Bruno
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
7.
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
4.Zavoral Jan
13.2.20Klub 011 - jednotlivci
Strahov
1.
28.1.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.
25.1.20LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
TURN-OFF CLUB
1.Kreisler Tomáš
25.1.20LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
TURN-OFF CLUB
2.
12.1.20Prague Open - jednotlivci
hotel ILF
9.
12.1.20Prague Open - jednotlivci B
hotel ILF
1.
12.1.20Prague Open - Mixy
hotel ILF
3.Vitmanová Anna
11.1.20Prague Open - Dvojice
hotel ILF
3.Kuchta Jozef
11.1.20Prague Open - 2 Ball Rollerball
hotel ILF
3.Frančíková Ivana
11.1.20Prague Open - D.Y.P.
hotel ILF
2.Konečný Jan
15.12.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
2.Tomášik Marián
15.12.19PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldog's
1.Holomoucká Šárka
15.12.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
5.12.19Klub 011 - dvojice
Strahov
1.Vitmanová Anna
5.12.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
3.
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Trousil Matěj
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
13.
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
9.
21.11.19Klub 011 - dvojice
Strahov
2.Vitmanová Anna
21.11.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
1.
16.11.19KP FSČ - dvojice KO
Louny
5.Pazourová Iva
16.11.19KP FSČ - jednotlivci
Louny
7.
16.11.19KP FSČ - 2 ball (KO)
Louny
2.Pazourová Iva
12.11.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Frančíková Ivana
9.11.19SadoFC Open - Jednotlivci
Litomyšl
2.
9.11.19SadoFC Open - Dvojice s HCP
Litomyšl
9.Pospěch Petr
9.11.19SadoFC Open - Dvojice
Litomyšl
5.Pospěch Petr
7.11.19Klub 011 - dvojice
Strahov
3.Čentíš Dan
7.11.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
1.
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
17.
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
2.Křepela Ladislav
24.10.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
3.
24.10.19Klub 011 - dvojice
Strahov
1.Čentíš Dan
19.10.19FSČ Lovo Open - Dvojice Handicap
Lovosice
17.Hodyc Martin
19.10.19FSČ Lovo Open - Losované dvojice
Lovosice
3.Tesař Tomáš
19.10.19FSČ Lovo Open - Dvojice
Lovosice
9.Hodyc Martin
12.10.19LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
TURN-OFF CLUB
1.
12.10.19LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
TURN-OFF CLUB
1.Jirásek Jaroslav
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
2.
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Barcic Arnold
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - DVOJICE
Vostrov - Mnichovo Hradiště
5.Zachar David
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - JEDNOTLIVCI
Vostrov - Mnichovo Hradiště
7.
2.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - LOSOVANÉ DVOJICE
Vostrov - Mnichovo Hradiště
1.Křemeňák Antonín
8.6.19Coolna Open - Dvojice B
Svitavy
2.Tomášik Marián
8.6.19Coolna Open - Losované dvojice
Svitavy
2.Kubín Ondřej
8.6.19Coolna Open - Dvojice
Svitavy
9.Tomášik Marián
1.6.19DECATHLON Hradecký pohár - Dvojice
Hradec Králové - Náplavka
2.Jína Vojtěch
1.6.19DECATHLON Hradecký pohár - Jednotlivci
Hradec Králové - Náplavka
4.
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
7.
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Kreisler Tomáš
20.4.19LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Turnov
3.
20.4.19LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
Turnov
4.Tomášik Marián
7.4.19XXI. MČR - MIXY
hotel ILF
5.Chlumová Andrea
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
6.4.19XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE
hotel ILF
13.Branislavová Judita
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
5.Pospěch Petr
5.4.19XXI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
hotel ILF
9.Pospěch Petr
5.4.19XXI. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
hotel ILF
17.
5.4.19XXI. MČR - PENALTY
hotel ILF
2.
2.4.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
2.4.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Frančíková Ivana
2.3.19LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Turnov
2.
2.3.19LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
Turnov
2.Růžička Milan
26.2.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Hodyc Martin
26.2.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Eger Josef
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
7.
23.2.19SadoFC Open - Jednotlivci
Litomyšl
4.
23.2.19SadoFC Open - Dvojice
Litomyšl
9.Jína Vojtěch
31.1.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Urban Daniel
29.1.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
29.1.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Rippien Pavel
26.1.19ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
5.
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
2.Křepela Ladislav
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldogs
1.
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
2.Routner Jakub
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
2.
1.12.18Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Kreisler Tomáš
1.12.18Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
13.Kreisler Tomáš
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - MIX DOUBLES
Praha_hotel ILF
3.Šolínová Lucie
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
9.
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha_hotel ILF
5.Kreisler Tomáš
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - D.Y.P.
Praha_hotel ILF
17.Sivý Pavol
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha_hotel ILF
5.Kreisler Tomáš
10.11.18Coolna Open - Jedničky
Svitavy
2.
10.11.18Coolna Open - Dvojice
Svitavy
9.Krhut Dominik
3.11.18ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Roberto Sport 2018
17.Routner Jakub
2.11.18ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Roberto Sport 2018
33.
20.10.18ITSF MASTER - Dvojice (K)
Slovak Master 2018
9.Routner Jakub
20.10.18ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
Slovak Master 2018
17.
11.9.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
17.7.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Koubová Kateřina
17.7.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
14.6.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Kreisler Tomáš
14.6.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
9.6.18ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Bulldogs
5.Křivda Bohumil
9.6.18ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
5.
22.4.18XX. MČR - MIXY
hotel ILF
7.Šolínová Lucie
22.4.18XX. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
33.
21.4.18XX. MČR - DVOJICE
hotel ILF
5.Pospěch Petr
21.4.18XX. MČR - SPEEDBALL
hotel ILF
2.Žanta Jan
7.4.18LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
TURN OFF
2.
7.4.18LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
TURN OFF
2.Kapras Lukáš
25.3.18Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
65.
24.3.18Czech Leonhart Championship - Speedball
Praha - TJ Pankrác
25.Zeman Pavel
24.3.18Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Zavoral Jan
24.3.18Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
5.Kreisler Tomáš
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
5.
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Routner Jakub
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Kuchta Jozef
27.1.18LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
TURN OFF
17.
27.1.18LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
TURN OFF
3.Kostanjan Albert
17.12.17PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldogs
2.Šebová Veronika
17.12.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
5.
17.12.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
5.Krumpoch Michal
12.12.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
12.12.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Tažík Erik
3.12.17Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
65.
2.12.17Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
5.Zavoral Jan
2.12.17Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
13.Zavoral Jan
1.12.17Czech LEONHART Open - Mixy
Praha - TJ Pankrác
25.Silná Magda
25.11.17LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
TURN OFF
1.
25.11.17LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
TURN OFF
3.Tomášik Marián
12.11.17CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
9.
11.11.17CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
5.Hodyc Martin
11.11.17CZECH OPEN - SPEEDBALL
Hotel ILF
9.Šebová Veronika
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Krhut Dominik
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
4.
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
WOODOo
2.
24.10.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
24.10.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Blažek David
10.10.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
10.10.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Tažík Erik
1.10.174P Czech Championship - jedničky
Rožnov pod Radhoštěm
9.
1.10.174P Czech Championship - dvojice
Rožnov pod Radhoštěm
17.Pospěch Petr
24.9.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
3.Holomoucká Šárka
5.8.17Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
4.Barcic Arnold
5.8.17Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
9.
25.6.17PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
BAMBOo
3.Frančíková Ivana
25.6.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
3.
25.6.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
BAMBOo
3.Fischer Nikolas
24.6.17LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Street pub - Liberec
3.
24.6.17LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
Street pub - Liberec
1.Kušnír Karel
20.6.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Rippien Pavel
20.6.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
10.6.17ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolic
5.Barcic Arnold
10.6.17ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolic
3.
6.6.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.
6.6.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Rypien Pavel
16.5.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Rypien Pavel
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
2.Krhut Dominik
8.4.17LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
Zlatý Jelen - Jablonec Nad Nisou
1.Jína Vojtěch
8.4.17LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Zlatý Jelen - Jablonec Nad Nisou
5.
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE
Hotel ILF Praha
25.Kušnír Karel
31.3.17XIX. MČR - JEDNOTLIVCI
Hotel ILF Praha
3.
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE B
Hotel ILF Praha
2.Kušnír Karel
31.3.17XIX. MČR - MIXY
Hotel ILF Praha
2.Šenkýřová Jaryna
31.3.17XIX. MČR - LOOSER CUP
Hotel ILF Praha
5.Tažík Erik
25.3.17O Pána vesmíru - jednotlivci KO
Litomyšl
1.
25.3.17O Pána vesmíru - dvojice KO
Litomyšl
2.Ježová Zuzana
12.3.17Czech Leonhart Championship - OS
TJ Pankrác - Praha 4
17.
11.3.17Czech Leonhart Championship - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
33.Barcic Arnold
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
4.Eger Josef
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
3.
21.1.17LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
Golf bar - Liberec
4.Tomášik Marián
21.1.17LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Golf bar - Liberec
2.
15.1.17Hector multitable Open - Jednotlivci
Hector Sport Centrum
9.
3.1.17Multitable u Berana
U Berana
5.Kostanjan Albert
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
3.Eger Josef
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldog's
1.Holomoucká Šárka
4.12.16Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác - Praha 4
33.
3.12.16Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
33.Hladík Lukáš
19.11.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hotel ILF
3.
19.11.16ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Hotel ILF
5.Barcic Arnold
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Hotel ILF
5.Kuchta Jozef
29.10.16LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
D-EPPL
1.Tomášik Marián
29.10.16LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
D-EPPL
1.
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Tažík Erik
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
4.
15.10.16SadoFC Open - Dvojice
Litomyšl
9.Cichocká Martina
15.10.16SadoFC Open - Jednotlivci
Litomyšl
1.
25.9.16Czech Rosengart Open - Jednotlivci
Storm Club
4.
24.9.16Czech Rosengart Open - Dvojice
Strom Club
9.Mádle David
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Kuchta Jozef
16.7.16Multitable - dvojice
Vyžlovka
3.Mádle David
16.7.16Multitable - jednotlivci
Vyžlovka
3.
25.6.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Palác Akropolis
9.Barcic Arnold
25.6.16ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Praha - Palác Akropolis
5.
18.6.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Železnice
3.Hron Pavel
18.6.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Železnice
2.
18.6.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE - FINÁLE
Železnice
3.Kapras Lukáš
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
2.
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
5.Reljič Milan
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
BAMBOo
2.Šolínová Lucie
25.5.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Trutnov - Bar Tsunami
2.
14.5.164P Czech Championship - 2 BALL
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
4.Volek Matěj
14.5.164P Czech Championship - dvojice
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
17.Volek Matěj
14.5.164P Czech Championship - Master Doubles
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
4.Volek Matěj
14.5.164P Czech Championship - jedničky
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
13.
14.5.164P Czech Championship - Mixy
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
3.Cichocká Martina
14.5.164P Czech Championship - Turnaj legend
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
5.Cichocká Martina
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - D.Y.P.
Praha - Na Výletné
5.Pospěch Petr
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - DOUBLES B
Praha - Na Výletné
4.Barcic Arnold
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - MIX DOUBLES
Praha - Na Výletné
9.Paňková Jana
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - OPEN SINGLES
Praha - Na Výletné
30.
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - Na Výletné
9.Barcic Arnold
24.4.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hradec Králové - Casino Grand
2.
24.4.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - SMÍŠENÉ DVOJICE
Hradec Králové - Casino Grand
1.Šolínová Lucie
24.4.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Hradec Králové - Casino Grand
5.Tomášik Marián
24.4.16VÝCHODOČESKÝ POHÁR - D.Y.P.
Hradec Králové - Casino Grand
4.Janský Lukáš
2.4.16ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship 2016
33.
2.4.16ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship 2016
33.Hodyc Martin
11.3.16XVIII. MČR - PENALTY
Praha - hotel ILF
17.
11.3.16XVIII. MČR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
17.
11.3.16XVIII. MČR - DVOJICE
Praha - hotel ILF
9.Barcic Arnold
11.3.16XVIII. MČR - MIXY
Praha - hotel ILF
3.Nová Hana
11.3.16XVIII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - hotel ILF
33.
11.3.16XVIII. MČR - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
5.Barcic Arnold
20.2.16ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hradec Kralove Championship
17.
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Eger Josef
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Bulldog's
5.Paňková Jana
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
4.
16.1.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
13.
16.1.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - hotel ILF
5.Barcic Arnold
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
1.Hladík Lukáš
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
28.11.15M STŘEDNÍCH ČECH - DVOJICE KO - OFFROAD
Milovice - U Farkačů
3.Barcic Arnold
28.11.15M STŘEDNÍCH ČECH - D.Y.P. - HELL.CZ
Milovice - U Farkačů
3.Frančíková Ivana
28.11.15M STŘ. ČECH - JEDNIČKY - GRAFPOINT.CZ
Milovice - U Farkačů
4.
21.11.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Vrchlabí
1.Barcic Arnold
21.11.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Vrchlabí
5.
21.11.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Vrchlabí
1.
8.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN SINGLES
Praha - hotel ILF
7.
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - hotel ILF
13.Mádle David
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
17.Hodyc Martin
24.10.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Hradec Králové
1.Tomášik Marián
24.10.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hradec Králové
2.
17.10.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
5.Barcic Arnold
17.10.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
4.
20.9.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Eger Josef
24.7.15Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
9.
24.7.15Multitable Vysočina Open - 2 ball
Lidmaň
5.Barcic Arnold
24.7.15Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
5.Barcic Arnold
24.7.15Multitable Vysočina Open - Mixy
Lidmaň
4.Frančíková Ivana
28.6.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
MOLEKOoLA
4.Hodyc Martin
28.6.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MOLEKOoLA
13.
7.6.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship
33.
6.6.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship
33.Kostanjan Albert
30.5.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
3.Mádle David
30.5.15ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
5.
23.5.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY (KO)
Železnice
5.
23.5.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Železnice
3.Barcic Arnold
23.5.15VÝCHODOČESKÝ POHÁR - D.Y.P.
Železnice
5.Janský Lukáš
3.5.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Volek Matěj
3.5.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
26.4.15XVII. MČR - JEDNIČKY
Praha - Club C
13.
26.4.15XVII. MČR - MIXY
Praha - CLUB C
4.Frančíková Ivana
26.4.15XVII. MČR - D.Y.P.
Praha - CLUB C
9.Hanzal Ondřej
25.4.15XVII. MČR - LOOSER CUP
Praha - CLUB C
5.Kušnír Karel
25.4.15XVII. MČR - DVOJICE
Praha - CLUB C
9.Kušnír Karel
22.3.15ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector
9.
21.3.15ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector
9.Fischer Nikolas
21.3.15Hector Leonhart Open 2015 - ELITE
Hector
9.Fischer Nikolas
14.3.15Multitable turnaj
U BERANA
7.Dolana Michal
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
WOODOo
5.Frančíková Ivana
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
3.Zavoral Jan
21.2.15LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Liberec
2.Hodyc Martin
21.2.15LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Liberec
2.
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
4.
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Křivda Bohumil
17.1.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Kuchta Jozef
17.1.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
5.
17.1.15ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Praha
9.
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Sparing bar
1.Frančíková Ivana
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Sparing bar
9.
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Sparing bar
25.Cichocká Martina
7.12.14Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
33.
6.12.14Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Fischer Nikolas
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - DVOJICE KO - OFFROAD
Milovice - U Farkačů
2.Kostanjan Albert
15.11.14M STŘEDNÍCH ČECH - D.Y.P. - HELL.CZ
Milovice - U Farkačů
2.Kocián Pavel
15.11.14M STŘ. ČECH - JEDNIČKY - GRAFPOINT.CZ
Milovice - U Farkačů
5.
8.11.14LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Liberec
2.
8.11.14LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Liberec
1.Barcic Arnold
1.11.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Eger Josef
1.11.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
5.
5.10.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Krhut Dominik
19.7.14Multitable Vysočina Open - jedničky
Lidmaň
23.
19.7.14Multitable Vysočina Open - dvojice
Lidmaň
3.Barcic Arnold
13.7.14ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Rakousko
65.
13.7.14ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Rakousko
33.Volek Matěj
22.6.148th CO - Roberto Sport - Jedničky
TJ Pankrác - Praha
17.
21.6.148th CO - Roberto Sport - PRO DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
9.Barcic Arnold
21.6.148th CO - Roberto Sport - DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
9.Barcic Arnold
20.6.148th CO - Roberto Sport - D.Y.P.
TJ Pankrác - Praha
17.Teske Jens
20.6.148th CO - Roberto Sport - PENALTY
TJ Pankrác - Praha
17.
20.6.148th CO - Roberto Sport - VÁLKA BRANKÁŘŮ
TJ Pankrác - Praha
9.
14.6.14Dobruška fest - turnaj dvojic
Dobruška
2.Mencl Michal
7.6.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Palác Akropolis
17.
7.6.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
3.Barcic Arnold
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
MOLEKOoLA
2.Frančíková Ivana
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MOLEKOoLA
5.
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
MOLEKOoLA
9.Kuchta Jozef
27.4.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
U Míšků - Dolní Chabry
1.Eger Josef
13.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Jedničky
Praha
33.
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - D.Y.P.
Praha
5.Zawilowicz Grzegorz
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
9.Fischer Nikolas
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Pro Doubles
Praha
9.Fischer Nikolas
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Penalty
Praha
25.
30.3.14XVI. MČR - JEDNIČKY
Klub C
5.
30.3.14XVI. MČR - MIXY
Klub C
4.Chlupáčová Monika
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
9.Fischer Nikolas
28.3.14XVI. MČR - PENALTY
Klub C
7.
28.3.14XVI. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Klub C
9.
28.3.14XVI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Klub C
17.Fischer Nikolas
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Fischer Nikolas
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
5.
2.3.14ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
M Polsko
17.Fischer Nikolas
2.3.14ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
M Polsko
33.
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Kuchta Jozef
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
1.
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
11.2.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
11.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Kuchta Jozef
18.1.14ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
5.Barcic Arnold
18.1.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
33.Barcic Arnold
18.1.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
9.
15.12.13PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
WOODOo
5.Davidová Veronika
15.12.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
5.Fischer Nikolas
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
7.Barcic Arnold
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
9.
24.11.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
9.
23.11.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Barcic Arnold
23.11.13Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Barcic Arnold
22.11.13Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
49.
22.11.13Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
49.Zechmeister Jan
9.11.13MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C
3.Novotný Stanislav
9.11.13MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
5.
26.10.13ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
9.
26.10.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Barcic Arnold
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
1.Fischer Nikolas
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
3.
23.6.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
5.Fischer Nikolas
22.6.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
5.Fischer Nikolas
22.6.13ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
5.
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
7.
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Kušnír Karel
7.4.13XV. MČR - JEDNIČKY
Praha
3.
6.4.13XV. MČR - DVOJICE
Praha
33.Kušnír Karel
6.4.13XV. MČR - LOOSER CUP
Praha
9.Rudolský David
5.4.13XV. MČR - Penalty
Praha
33.
5.4.13XV. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha
33.
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BullDog's
5.
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
BullDog's
3.Kušnír Karel
16.2.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Barcic Arnold
16.2.13Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Barcic Arnold
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
13.Tomášik Marián
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
7.
26.1.13ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
4.
26.1.13ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
5.Tomášik Marián
26.1.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.Tomášik Marián
25.12.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Barcic Arnold
25.12.12Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
2.
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Barcic Arnold
18.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
9.
17.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
5.Kušnír Karel
30.9.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
4.
30.9.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Kušnír Karel
16.6.12ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha 3 - Akropolis
4.Kapras Lukáš
18.2.12LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Liberec - Mjúzik bar
4.
18.2.12LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Liberec - Mjúzik bar
4.Chládek Libor
14.1.12LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Liberec - Scorpio
5.
14.1.12LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Liberec - Scorpio
1.Tomášik Marián
19.11.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana - Hradec Králové
3.Douša Martin
19.11.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
U Berana - Hradec Králové
5.
24.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
25.Barcic Arnold
23.9.11CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
5.Petřek Pavel
30.7.11SUMMER CUP - DVOJICE
Mníšek u Liberce - Chlív
4.Barcic Arnold
30.7.11SUMMER CUP - JEDNOTLIVCI
Mníšek u Liberce - Chlív
4.
9.7.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Trutnov - U Kousala
1.
9.7.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Trutnov - U Kousala
2.Kubec Vojtěch
18.6.11LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Liberec - Klub Vlak
4.
18.6.11LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Liberec - Klub Vlak
1.Barcic Arnold
28.5.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana - Hradec Králové
2.Kostanjan Albert
28.5.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
U Berana - Hradec Králové
4.
14.5.11LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Liberec - Scorpio bar
2.Barcic Arnold
14.5.11LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Liberec - Scorpio bar
3.
10.5.11Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
3.Holý Dominik
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
2.
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Barcic Arnold
3.5.11Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
1.Holý Dominik
16.4.11LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Liberec - Mjúzik Bar Pod Komínem
7.
16.4.11LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Liberec - Mjúzik Bar Pod Komínem
2.Chládek Libor
5.4.11Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
2.Kuník Martin
26.3.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana - Hradec Králové
4.Kapras Lukáš
26.3.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
U Berana - Hradec Králové
5.
22.3.11Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
1.Barcic Arnold
5.3.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha
17.Erbs Dominik
5.3.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
33.
22.2.11Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
2.Blažičková Jana
9.2.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
4.Tomášik Marián
5.2.11LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Mníšek - Chlív
3.
5.2.11LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Mníšek - Chlív
2.Erbs Dominik
29.1.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Na Rychtě - Dřevnice
13.Kapras Lukáš
29.1.11VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Na Rychtě - Dřevnice
2.
11.1.11Turnaj kat. C - Jednotlivci
U Berana
5.
4.1.11Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
2.Kostanjan Albert
28.12.10Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
2.Mišík Ladislav
25.12.10Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
2.Kesl Michal
21.12.10Turnaj kat. C - Dvojice
U Berana
2.Skořepa Jan
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Barcic Arnold
18.12.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Victory club - Vrchlabí
4.
18.12.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Victory club - Vrchlabí
5.Kapras Lukáš
27.11.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana - Hradec Králové
7.Kapras Lukáš
3.10.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
25.Barcic Arnold
29.9.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
4.Tlustý Martin
18.9.10CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
33.Kostanjan Albert
18.9.10CZECH OPEN - LOOSER CUP
Praha
9.Barcic Arnold
17.9.10CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
9.Janeček Jiří
17.9.10CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
17.Kostanjan Albert
31.7.10LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Summer v Chlívě
17.
31.7.10LIBERECKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Summer v Chlívě
4.Kesl Michal
31.7.10LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Summer v Chlívě
2.Barcic Arnold
12.6.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Barcic Arnold
12.6.10ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
10.6.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Victory club - Vrchlabí
2.
10.6.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Victory club - Vrchlabí
4.Zemánek Jakub
22.5.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Dolní přím
1.Kovařík Jan
22.5.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Dolní Přím
4.
22.5.10Turnaj ve foosballe D
Dolní Přím - Pro AM
2.Skořepa Jan
8.5.10LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Mnichovo Hradiště - Velkej Cajk
1.Barcic Arnold
8.5.10LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Mnichovo Hradiště - Velkej Cajk
9.
1.5.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
9.Kubec Vojtěch
1.5.10ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Libčany
5.Kostanjan Albert
1.5.10ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Libčany
4.Kubec Vojtěch
1.5.10ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Libčany
9.
17.4.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Trutnov - Sokolovna
3.Kostanjan Albert
17.4.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Trutnov - Sokolovna
17.
11.4.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
11.4.10PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
5.
11.4.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Barcic Arnold
27.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
17.Kostanjan Albert
27.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
65.Kostanjan Albert
26.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENALTY
Praha
33.
26.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
49.
20.3.10LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Mnichovo Hradiště - Velkej Cajk
3.Barcic Arnold
20.3.10LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Mnichovo Hradiště - Velkej Cajk
17.
7.3.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
7.3.10PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
9.
7.3.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Barcic Arnold
13.2.10LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Mnichovo Hradiště - Velkej Cajk
7.Barcic Arnold
13.2.10LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Mnichovo Hradiště - Velkej Cajk
17.
13.2.10LIBERECKÝ POHÁR - 2 BALL JEDNOTLIVCŮ
Mnichovo Hradiště - Velkej Cajk
5.
30.1.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Hořice - Na Nádraží
7.Kostanjan Albert
30.1.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hořice - Na Nádraží
17.
16.1.10LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chlív - Mníšek
4.
16.1.10LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Chlív - Mníšek
2.Barcic Arnold
12.12.09MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C
17.Volf Petr
12.12.09MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
17.
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
33.
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Barcic Arnold
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
7.11.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Vrchlabí - Victory club
9.Kesl Michal
7.11.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Vrchlabí - Victory Club
7.
4.11.09Turnaj ve foosballe D
U Kata
1.Volejník Dušan
25.10.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
15.10.09ITSF WCS - Non Pro Doubles
Praha
33.Barcic Arnold
6.8.09BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo music pub
7.Pacák Jiří
1.8.09LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Chlív
7.Šimek Martin
1.8.09LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chlív
17.
4.7.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Železnice
7.Kostanjan Albert
4.7.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Železnice
13.
20.6.09LIBERECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
SFNN
9.
20.6.09LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
SFNN
3.Barcic Arnold
20.6.09LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
SFNN
17.
11.6.09BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo music pub
7.Pacák Jiří
6.6.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Našich - Jičín
9.Barcic Arnold
6.6.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
U Našich - Jičín
17.
9.5.09ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Libčany
17.Jína Vojtěch
9.5.09ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Libčany
9.
9.5.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
25.Jína Vojtěch
2.5.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Železnice
17.
25.4.09LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
SFNN
17.
25.4.09LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
SFNN
4.Kostanjan Albert
4.4.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Libčany
4.
4.4.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
9.Chládek Libor
27.12.08Turnaj ve foosballe D
U Kata
7.Barcic Arnold
6.12.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Sokolovna
13.
6.12.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Sokolovna Trutnov
17.Blažičková Jana
6.12.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Sokolovna
17.
8.11.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
železnice
25.Zbořil Petr
8.11.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
železnice
17.
8.11.08Turnaj ve foosballe J
železnice
5.
4.10.08Turnaj ve foosballe D
Sekec Mazec
5.Chládek Libor
26.9.08CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
17.Ambros Ján
2.8.08SFC - Jedničky
Matylda Most
33.
1.8.08SFC - Losované dvojice
Matylda Most
25.Vitásek Petr
1.8.08SFC - Losovaný 2 ball
Matylda Most
9.Šimek Martin
31.5.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany - U Bohouše - Sokolovna
13.Kostanjan Albert
31.5.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Libčany - U Bohouše - Sokolovna
5.
31.5.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Libčany - U Bohouše - Sokolovna
17.
31.5.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - PENALTY
Libčany - U Bohouše - Sokolovna
7.
17.5.08LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Escape
7.Barcic Arnold
17.5.08LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Escape
9.
10.5.08Turnaj ve foosballe D
Rudník Amateři
2.Blažičková Jana
6.5.08Turnaj ve foosballe D
U Berana
7.Kapras Lukáš
19.4.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Pod Železným - Železnice
25.Bambas Jiří
19.4.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Pod Železným - Železnice
9.
12.4.08Boleslavský Pohár
Mladá Boleslav
5.Barcic Arnold
5.4.08LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Zlatý Jelen
13.
5.4.08LIBERECKÝ POHÁR - PENALTY
Zlatý Jelen
9.
5.4.08LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Zlatý Jelen
9.Barcic Arnold
29.3.08JUNIOR SINGLES - PRO TOUR
Praha - Stromovka
13.
25.3.08Turnaj ve foosballe D
U Berana
7.Barcic Arnold
22.3.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
U Berana
25.
22.3.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana
17.Blažičková Jana
18.3.08Turnaj ve foosballe J
U Berana
9.
23.2.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Milovice u Hořic
9.Kesl Michal
23.2.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Milovice u Hořic
17.
23.2.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Milovice u Hořic
13.
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Sokolovna - Trutnov
13.
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Sokolovna - Trutnov
17.
2.1.08Turnaj ve foosballe J
U Barana
5.
17.11.07VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
U Berana
17.Marek Milan
23.2.00VÝCHODOČESKÝ POHÁR - PENALTY
Milovice u Hořic - 23.2.2008
17.

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net