Liga je momentálně přerušena a čeká se na uvolnění nařízení vlády.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Mrázek Alexandr 'Alex'

SuperCZ: 93.

Hráč aktuálně nehraje ligu

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
29.9.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Jordan Marek
10.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Kelich Tomáš
10.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
18.8.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
2.Melik-Pašajev George
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Zachar David
7.7.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Hruška Lukáš
18.6.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
28.5.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
3.3.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 93. 12 0 1 1 10 75
Super CZ - FUN 90. 5 0 2 0 3 77
Repre dvojice 77. 2 0 2 0 0 57

Platné k 4.12.2020

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2020/20212.B Středočeská ligaSuperhrdinové
Rosengart liga 2019/20202. B Středočeská ligaVelbloud stáj +
Rosengart liga 2018/20192. B Středočeská ligaFCB
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaFCB
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaFCB

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
29.9.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Jordan Marek
10.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Kelich Tomáš
10.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
18.8.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
2.Melik-Pašajev George
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Zachar David
7.7.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Hruška Lukáš
18.6.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
28.5.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
3.3.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
3.3.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Janský Lukáš
13.2.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
5.Štark David
11.1.20Prague Open - Dvojice
hotel ILF
9.Hrabě Ondřej
11.1.20Prague Open - Monster D.Y.P.
hotel ILF
24.
10.1.20Prague Open - Oldschool Monster D.Y.P.
hotel ILF
6.
10.12.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Pištík Jonáš
26.11.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Lédr Aleš
12.11.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Lédr Aleš
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - DOUBLES B
Hotel ILF
9.Průša David
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - D.Y.P.
Hotel ILF
7.Ždiňáková Martina
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF
5.Branislavová Judita
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
9.Jasiunas Simas
29.10.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
29.10.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Jasiunas Simas
24.10.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
2.
24.10.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
2.Foldin Jan
10.10.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
4.Veselý Libor
10.10.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
23.5.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Sedláček Miroslav
23.5.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
14.5.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
14.5.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Ondra Ondra
9.5.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
4.Bergerová Tereza
9.5.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
11.4.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
11.4.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Civín Miroslav
9.4.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
9.4.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Holomoucká Šárka
6.4.19XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE
hotel ILF
13.Barjaktarevič Martin
6.4.19XXI. MČR - LOOSER CUP
hotel ILF
5.Vega Josemi
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
35.Hrabě Ondřej
2.4.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Holomoucká Šárka
28.3.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
28.3.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Civín Miroslav
28.2.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Jégr Patrik
28.2.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
7.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
23.Lédr Aleš
14.2.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Saffin Marcel
14.2.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
33.Zachar David
11.12.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Zachar David
20.11.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Vávra Radek
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Zachar David
16.5.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Zachar David
2.5.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Pištík Jonáš
1.3.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
3.Kostanjan Albert
31.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Štěpánek Filip
17.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Štěpánek Filip
17.1.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
27.9.16WOODOo challenge - dvojice
WOODOo
5.Hrabě Ondřej
27.9.16WOODOo challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
9.8.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Janský Lukáš
14.6.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
14.6.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Hrabě Ondřej
5.4.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Zachar David
16.1.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - hotel ILF
30.Hrabě Ondřej
16.1.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
17.
16.1.16ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Praha - hotel ILF
5.Nikodem Filip
10.11.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Hrabě Ondřej
20.10.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Janský Lukáš
13.10.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Štěpánek Filip
16.9.15Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Bartoška Zdeněk
2.9.15Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Fenclová Tereza
1.9.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Štěpánek Filip
1.9.15Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.
23.8.15IRON MAN - Ping-pong
Vyžlovka
17.
23.8.15IRON MAN - foosball - jedničky
Vyžlovka
13.
22.8.15IRON MAN - Plážový volejbal
Vyžlovka
5.
22.8.15IRON MAN - střižba
Vyžlovka
33.
21.8.15IRON MAN - foosball - losované dvojice
Vyžlovka
5.Bocjan Bocjan
2.6.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Zachar David
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
WOODOo
7.Juščáková Tímea
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
33.Zachar David
5.10.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Pospíšil Petr
23.9.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Zachar David
17.9.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Pospíšil Petr
20.6.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
2.Zachar David
7.6.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Palác Akropolis
17.
7.6.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
5.Hrabě Ondřej
28.5.14turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Králová Eva
20.5.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Kamenov Kamen
30.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Králová Eva
23.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Králová Eva
16.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Králová Eva
9.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Králová Eva
2.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Králová Eva
31.3.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
3.Králová Eva
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
33.Kamenov Kamen
26.3.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Králová Eva
25.3.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Králová Eva
19.3.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Králová Eva
26.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Kamenov Kamen
4.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Zachar David
21.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Pešta Tomáš
18.1.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
39.Soliman Alan
15.1.14turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Hájková Karolína
25.12.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Turek Josef
23.12.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.
23.12.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Hrabě Ondřej
18.12.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Janský Lukáš
29.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Hájková Karolína
16.10.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Bláha Daniel
8.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
17.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Hrabě Ondřej
10.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Janský Lukáš
6.5.13Velbloud Challenge
Velbloud
2.Králová Eva
17.4.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Králová Eva
26.3.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.
26.3.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Zachar David
13.3.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Králová Eva
6.3.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Králová Eva
5.3.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Penc Ladislav
27.2.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Králová Eva
26.2.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Hrabě Ondřej
19.2.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Zachar David
13.2.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Králová Eva
30.1.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Králová Eva
29.1.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Králová Eva
26.1.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.Kukla Petr
23.1.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Králová Eva
16.1.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Králová Eva
9.1.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Králová Eva
8.1.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Hrabě Ondřej
2.1.13turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Králová Eva
26.12.12turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Hrabě Ondřej
2.12.12HRÁČI HRÁČŮM
Zahrada
4.Nováková Eva
28.11.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Králová Eva
17.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
17.Kukla Petr
14.11.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Králová Eva
24.10.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Králová Eva
17.10.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Králová Eva
10.10.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Hrabě Ondřej
9.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Svárovský Jan
2.10.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Semmler Dominik
30.5.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Budáč Peter
23.5.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Janský Lukáš
19.4.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo
2.
19.4.12BAMBOo Challenge - Náhodný los
BAMBOo
3.Nová Hana
18.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
7.Ježková Alena
14.4.12ZAHRADA Cup
Zahrada
3.Budáč Peter
11.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
4.Dobrotka Juraj
9.4.12BAMBOo Challenge - Náhodný los
BAMBOo
4.Burián Ondřej
7.4.12ZAHRADA Cup
Zahrada
1.Hrabě Ondřej
4.4.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Hrabě Ondřej
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
49.Zachar David
28.3.12MOLEKOoLA challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Zachar David
21.3.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
4.Zachar David
29.2.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Zachar David
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
9.
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Hrabě Ondřej
8.2.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Janský Lukáš
4.2.12ZAHRADA Cup
Zahrada
9.Hrabě Ondřej
29.1.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha - Bulldog's
5.Stránský Vítězslav
25.1.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
5.Kotalík Michal
18.1.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Hrabě Ondřej
11.1.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
5.Radkovská Magdaléna
4.1.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Hrabě Ondřej
28.12.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
3.Semmler Dominik
25.12.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
5.Bajer Josef
21.12.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Hrabě Ondřej
7.12.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Hrabě Ondřej
22.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
7.
22.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
3.Hrabě Ondřej
10.11.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
5.Bláha Daniel
10.11.11BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
7.
8.11.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
2.Hrabě Ondřej
8.11.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
7.
26.10.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Budáč Peter
25.10.11WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo music pub
3.
25.10.11WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo music pub
2.Hrabě Ondřej
12.10.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
1.Adámek Luboš
9.10.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha - Bulldog's
13.Radkovská Magdaléna
6.10.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
4.Turek Josef
29.9.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
5.Čech Pavel
2.6.11BAMBOo challenge - JARO - JEDNOTLIVCI
BAMBOo - Praha 10
3.
2.6.11BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo - Praha 10
2.Plasgura Petr
18.5.11MOLEKOoLA Challenge - jaro
MOLEKOoLA - Praha 3
2.Janský Lukáš
5.5.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Zachar David
27.4.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Zachar David
13.4.11MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Zachar David
11.4.11BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo - Praha 10
3.Bláha Daniel
4.4.11BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo - Praha 10
1.Čuřík Petr
2.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
33.Budáč Peter
30.3.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Hrabě Ondřej
23.3.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Hrabě Ondřej
16.3.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Hrabě Ondřej
15.3.11WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo - Praha 3
2.Volek Matěj
9.3.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
4.Bajer Josef
9.2.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Kučera Josef
7.2.11BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo - Praha 10
1.Pilař Jakub
2.2.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Hrabě Ondřej
30.1.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Zachar David
29.1.11MOLEKOoLA - jednotlivci - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
3.
26.1.11MOLEKOoLA Challenge - zima
MOLEKOoLA - Praha 3
4.Brož Jan
19.1.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
2.Hrabě Ondřej
12.1.11MOLEKOoLA Challenge - zima
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Pátek Michal
5.1.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Zachar David
27.12.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
3.Vaněk Petr
22.12.10MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
1.Češpivo Jan
18.12.10MOLEKOoLA - jednotlivci - podzim
MOLEKOoLA - Praha 3
3.
15.12.10MOLEKOoLA Challenge - podzim
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Hrabě Ondřej
4.12.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
17.Radkovská Magdaléna
4.12.10ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
33.
1.12.10MOLEKOoLA Challenge - podzim
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Pátek Michal
17.11.10MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Budáč Peter
6.11.10MOLEKOoLA - jednotlivci - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
2.
3.11.10MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Kůs Antonín
26.10.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
3.Haraksim Peter
25.10.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
1.Fridrichovský Tomáš
3.10.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
7.Budáč Peter
9.9.10BAMBOo challenge - podzim
BAMBOo
2.Kůs Antonín
2.9.10BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo
5.Penc Ladislav
11.8.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
3.Hrabě Ondřej
9.8.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo
5.Novotný František
4.8.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
5.Hrabě Ondřej
28.7.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
2.Hrabě Ondřej
15.7.10BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo
3.Haraksim Peter
12.7.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo
7.Velart Alexandr
7.7.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
5.Hrabě Ondřej
6.7.10WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
2.Zachar David
31.5.10Turnaj dvojic
Louže
1.Hrabě Ondřej
26.5.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
5.Nová Hana
24.5.10Turnaj dvojic
Louže
1.Hrabě Ondřej
20.5.10BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
5.Bláha Daniel
19.5.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
5.Veselý Jan
17.5.10Turnaj dvojic
Louže
3.Zachar David
5.5.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
3.Budáč Peter
3.5.10Turnaj dvojic
Louže
1.Veselý Jan
29.4.10BAMBOo CHALLENGE - jaro
BAMBOo
5.Pospíšil Petr
26.4.10Turnaj dvojic
Louže
2.Veselý Jan
22.4.10BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
4.Bláha Daniel
19.4.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo
5.Schmelz Richard
17.4.10PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
11.
17.4.10PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
4.Haraksim Peter
14.4.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
4.Zachar David
10.4.10Turnaj dvojic
CIRKUS PUB
2.Haraksim Peter
7.4.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
5.Veselý Jan
6.4.10WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo
2.Haltuch Štěpán
29.3.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo
1.Vaněk Petr
22.3.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo
7.Nová Hana
1.3.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - ZIMA
BAMBOo
7.Kudla Ondřej
10.2.10MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA
3.Slávik Branislav
3.2.10MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA
5.Klouček Michal
16.1.10PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
5.
16.1.10PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
5.Haraksim Peter
30.12.09Molekula Foosball Cup - podzim
Molekula
4.Haraksim Peter
28.12.09BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo
7.Roudnický Miroslav
21.12.09BAMBOo VÁNOČNÍ NÁHODNÝ LOS
BAMBOo
7.Coufal Jakub
14.12.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo
5.Král Tomáš
9.12.09MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
Molekula
5.Bajer Josef
7.12.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo
7.Šebesta Petr
24.11.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
7.Klícha Martin
16.11.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo
3.Bláha Daniel
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
26.10.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo
3.Pilař Jakub
12.10.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo
1.Bentivoglio Giuliano
7.10.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Haraksim Peter
30.9.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Boroš Martin
12.8.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Jícha Štěpán
27.7.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo music pub
3.Bína Jakub
13.7.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo music pub
7.Fridrichovský Tomáš
27.6.09PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Ucho
7.
27.6.09PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
Ucho
3.Chládek Michal
21.6.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Boroš Martin
15.6.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo music pub
5.Haraksim Peter
8.6.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo music pub
7.Amlerová Kateřina
21.5.09Losované dvojice - KLUB 011
Praha - Strahov
5.Tomaj Ladislav

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net