Liga je momentálně přerušena a čeká se na uvolnění nařízení vlády.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Lávička Milan 'Lavi'

SuperCZ: 237.

JedničkyDvojice
50%75%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
17.12.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
17.12.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
5.Mrázek Alexandr
6.4.19XXI. MČR - LOOSER CUP
hotel ILF
4.Křivda Bohumil
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
17.Chlumová Andrea
6.4.19XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE
hotel ILF
1.Žanta Jan
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
43.
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - D.Y.P.
Praha_hotel ILF
5.Poda Michal
28.7.18Summer tour - dvojice
Vostrov
1.Lávičková Pavlína
27.7.18Summer Tour - Náhodný los
Vostrov
2.Rychtařík Miloš
26.11.16KP FSČ - dvojice
Louny
4.Lávičková Pavlína

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 237. 1 0 0 0 1 6
Super CZ - FUN 190. 1 0 0 0 1 2

Platné k 27.5.2022

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2020/20212.B Středočeská ligaBanzai
Rosengart liga 2019/20202. A Středočeská ligaBanzai
Rosengart liga 2018/20192. A Středočeská ligaBanzai
Rosengart liga 2017/20182. B Středočeská ligaBanzai
Rosengart liga 2016/20172. B Středočeská ligaBanzai

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
17.12.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
17.12.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
5.Mrázek Alexandr
6.4.19XXI. MČR - LOOSER CUP
hotel ILF
4.Křivda Bohumil
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
17.Chlumová Andrea
6.4.19XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE
hotel ILF
1.Žanta Jan
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
43.
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - D.Y.P.
Praha_hotel ILF
5.Poda Michal
28.7.18Summer tour - dvojice
Vostrov
1.Lávičková Pavlína
27.7.18Summer Tour - Náhodný los
Vostrov
2.Rychtařík Miloš
26.11.16KP FSČ - dvojice
Louny
4.Lávičková Pavlína
26.11.16KP FSČ - jednotlivci
Louny
9.
20.10.16BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Černý Tomáš
20.10.16BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
1.8.15Summer Tour - Střižba
Barochov
17.
1.8.15Summer tour - dvojice
Barochov
5.Zavoral Jan
24.1.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
2.Čmiko Jakub
25.11.13turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
1.Vančát Vojtěch
8.12.12HRÁČI HRÁČŮM
Signal
2.Lávičková Pavlína
10.11.12KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Louny Formanka
2.
10.11.12KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Louny Formanka
3.Vohanka Petr
2.6.12MOSTECKÝ POHÁR - D.Y.P.
Louny Formanka
7.Klimpl Jiří
2.6.12MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Louny Formanka
5.Kačer Kamil
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
9.Marek Vojtěch
28.1.12ZAHRADA Cup
Zahrada
2.Marek Vojtěch
7.1.12ZAHRADA Cup
Zahrada
1.Marek Vojtěch
17.12.11MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
5.Vohanka Petr
17.12.11MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
5.
3.12.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
17.
3.12.11ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
5.Mildorf František
3.12.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
9.Lávičková Pavlína
27.10.11BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Lávičková Pavlína
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - D.Y.P.
Dobrovíz
5.Zavoral Jan
2.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
17.Horečný Jakub
2.2.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Lávičková Pavlína
5.1.11MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA - Praha 3
2.Stejskal David
27.12.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
1.Fuksa Vojtěch
13.12.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
1.Štěpánek Filip
16.11.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
2.Lávičková Pavlína
30.10.10MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
1.
30.10.10MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
3.Lávičková Pavlína
25.10.10BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
2.Šenkýřová Jaryna
20.10.10MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
3.Bajer Josef
3.10.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
17.Bajer Josef
12.8.10BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo
3.Lávičková Pavlína
20.5.10BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
2.Bína Jakub
16.5.10ITSF WCS - DVOJICE (K)
Eaubonne
65.Bajer Josef
16.5.10ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Eaubonne
129.
1.5.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
9.Bajer Josef
1.5.10ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Libčany
2.Bajer Josef
25.4.10ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Trnava
33.
25.4.10ITSF MASTER - DVOJICE
Trnava
17.Kodl Libor_III.
21.4.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
1.Douša Martin
17.4.10MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
5.Lávičková Pavlína
17.4.10Lokální turnaj jednotlivců
Most Bristol
1.
17.4.10MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Most Bristol
5.Černý Michal
28.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
49.
27.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
17.Kačer Michal
27.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
9.Kačer Michal
13.3.10Turnaj dvojic
CIRKUS PUB
1.Lávičková Pavlína
21.2.10MČR VE VÍCEBOJI - LOSOVANÉ DVOJICE
Praha
3.Klícha Martin
13.2.10MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
1.
13.2.10MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
9.
13.2.10MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
9.Lávičková Pavlína
11.2.10BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
2.Černý Michal
30.1.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Hořice - Na Nádraží
1.Kodl Libor_III.
30.1.10VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hořice - Na Nádraží
1.
16.1.10MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
1.Kačer Michal
16.1.10MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
1.
16.1.10MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Bristol
3.
19.12.09MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
1.Vohanka Petr
19.12.09MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
3.
19.12.09MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
9.
29.11.09ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most
17.
28.11.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most
17.Bajer Josef
28.11.09ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Most
9.Bajer Josef
28.11.09ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Most
5.
21.11.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
2.
21.11.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
3.Kačer Kamil
7.11.09MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
9.Lávičková Pavlína
7.11.09MOSTECKÝ POHÁR - 2 BALL
Most Bristol
1.Černý Michal
7.11.09Lokální turnaj jednotlivců
Most Bristol
4.
27.10.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
2.Bajer Josef
18.10.09ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
186.
18.10.09ITSF WCS - Non Pro Singles
Praha
33.
17.10.09ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
65.Bajer Josef
15.10.09ITSF WCS - Non Pro Doubles
Praha
65.Obert Radim
15.10.09BAMBOo CHALLENGE - PODZIM
BAMBOo
4.Hrubša Branislav
14.10.09MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
Molekula
7.Bajer Josef
12.10.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo
4.Bína Jakub
26.9.09MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
2.Poda Michal
26.9.09MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Most Bristol
5.
26.9.09MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
2.
18.9.09CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
9.Le Jan
13.9.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Lávičková Pavlína
26.8.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
3.Kodl Libor_III.
3.8.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - LÉTO
BAMBOo music pub
7.Kracík Jiří
23.7.09BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo music pub
5.Marek Vojtěch
4.7.09CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha - Pankrác
17.Bajer Josef
21.6.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Roudnický Miroslav
15.6.09BAMBOo Challenge - D.Y.P. - JARO
BAMBOo music pub
3.Štěpánek Ondřej
24.5.09ITSF WCS - DVOJICE (K)
Eaubonne
65.Kučera Josef
24.5.09ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Eaubonne
129.
10.5.09ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Libčany
13.
9.5.09ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Libčany
2.Zavoral Jan
9.5.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
17.Kodl Libor_III.
9.5.09ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Libčany
5.
26.4.09ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI
Trnava
25.
26.4.09ITSF MASTER - DVOJICE
Trnava
17.Kreisler Tomáš
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Kreisler Tomáš
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
9.Douša Martin
9.4.09BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo music pub
5.Lávičková Pavlína
29.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Stromovka
65.
29.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Stromovka
9.Pospěch Petr
28.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Stromovka
13.Bajer Josef
21.3.09LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Chlív - Mníšek u Liberce
5.Marek Vojtěch
21.3.09LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chlív - Mníšek u Liberce
5.
14.3.09MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Most Bristol
2.Lávičková Pavlína
14.3.09MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Most Bristol
3.
14.3.09MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most Bristol
5.
8.3.09ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
FRANCIE - Hoenheim (Strasbourg)
65.
8.3.09ITSF MASTER - DVOJICE (K)
FRANCIE - Hoenheim (Strasbourg)
33.Bajer Josef
15.2.09ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
RAKOUSKO - Linz
33.
15.2.09ITSF MASTER - DVOJICE (K)
RAKOUSKO - Linz
33.Lávičková Pavlína
1.2.09MISTROVSTVÍ MORAVY - 2 BALL
Brno
3.Volek Matěj
1.2.09MISTROVSTVÍ MORAVY - JEDNIČKY
Brno
25.
31.1.09MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE
Brno
25.Volek Matěj
31.1.09MISTROVSTVÍ MORAVY - LOOSER CUP
Brno
3.Volek Matěj
31.1.09MISTROVSTVÍ MORAVY - PENALTY
Brno
9.
25.1.09ITSF MASTER - DVOJICE
DÁNSKO - Kolding
9.Bajer Josef
25.1.09ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
DÁNSKO - Kolding
33.
18.1.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Hruška Lukáš
18.1.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
18.1.09PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
5.
29.12.08BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo music bar
1.Šafář Pavel
26.12.08MOLEKULA VÁNOČNÍ TURNAJ
Molekula
7.Kodl Libor_III.
22.12.08BAMBOo VÁNOČNÍ NÁHODNÝ LOS
BAMBOo music bar
2.Pospíšil Petr
20.12.08MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
2.Krampera Lukáš
20.12.08MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
9.
20.12.08MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Bristol Most
9.
17.12.08Molekula cup
Molekula
5.Gagnehall Thomas
14.12.08PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldog's
1.Lávičková Pavlína
14.12.08PRAŽSKÝ POHÁR - PRO/AM
Bulldog's
1.Roudnický Miroslav
10.12.08Molekula cup
Molekula
5.Klimpl Jiří
30.11.08ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most - Bristol
25.
30.11.08ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Most - Bristol
5.Volek Matěj
29.11.08ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Most - Bristol
17.
29.11.08ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most - Bristol
13.Kačer Michal
29.11.08ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Most - Bristol
2.Krchňák Zdeněk
27.11.08BAMBOo CHALLENGE - PODZIM
Bamboo
7.Džurdženík Tomáš
17.11.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo music bar
5.Jícha Štěpán
12.11.08Molekula Foosball Cup - podzim
Molekula
1.Lávičková Pavlína
8.11.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
železnice
3.Lávičková Pavlína
8.11.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
železnice
5.
8.11.08Turnaj ve foosballe J
železnice
9.
5.11.08Molekula Foosball Cup - podzim
Molekula
2.Lávičková Pavlína
27.10.08BAMBOo Challenge - D.Y.P. - PODZIM
BAMBOo music bar
2.Jícha Štěpán
25.10.08KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov
5.
25.10.08KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov
2.Lávičková Pavlína
11.10.08MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
3.
11.10.08MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
3.Býna Michal
28.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
17.
28.9.08CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Stromovka
13.Saban Ismaël
27.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
25.Džurdženík Tomáš
27.9.08CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
5.Pilař Jakub
26.9.08CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Stromovka
17.Chlumová Andrea
26.9.08CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
17.Horečný Jakub
14.9.08ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
ŠVÝCARSKO - Giubiasco
17.
14.9.08ITSF WCS - DVOJICE (K)
ŠVÝCARSKO - Giubiasco
17.Douša Martin
7.9.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Lávičková Pavlína
30.8.08Lokální turnaj dvojic
Bílina Kafáč
3.Lávičková Pavlína
14.8.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
3.Kačer Michal
12.8.08WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
3.Čech Pavel
2.8.08SFC - Jedničky
Matylda Most
13.
2.8.08SFC - Dvojice
Matylda Most
17.Hruška Lukáš
1.8.08SFC - Losované dvojice
Matylda Most
9.Groh Stanislav
1.8.08SFC - Losovaný 2 ball
Matylda Most
25.Antala Nicol
31.7.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
5.Lávičková Pavlína
16.7.08Molekula Summer Foosball Cup
Molekula music&foosball pub
7.Maršík Michal
13.7.08ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
12.7.08ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Bulldog's
17.Kačer Michal
12.7.08ČESKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
3.
12.7.08ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
33.Volek Matěj
28.6.08JIHOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Písek
4.Lávičková Pavlína
28.6.08JIHOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Písek
1.
7.6.08MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
Most Bristol
7.
7.6.08MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
Most Bristol
1.Kačer Michal
4.6.08Molekula Summer Foosball Cup
Molekula music&foosball pub
2.Hruška Lukáš
31.5.08CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha - Stromovka
9.Bajer Josef
17.5.08MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Kafáč Bílina
3.
17.5.08MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Kafáč Bílina
1.Pátek Jan
17.5.08MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Kafáč Bílina
1.
14.5.08Molekula Spring Foosball Cup
Molekula music&foosball pub
7.Lávičková Pavlína
11.5.08ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Nagano 98
9.
10.5.08ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Nagano 98
25.Bajer Josef
10.5.08ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Nagano 98
9.Bajer Josef
19.4.08MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
Bristol Most
3.
19.4.08MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
Bristol Most
2.Hruška Lukáš
30.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha - Stromovka
33.
30.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha - Stromovka
9.Čmiko Jakub
29.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha - Stromovka
13.Bajer Josef
26.3.08Molekula Spring Foosball Cup
Molekula music&foosball pub
2.Svízela Josef
22.3.08Lokální turnaj dvojic
Louny Brooklyn
1.Lávičková Pavlína
22.3.08Lokální turnaj jednotlivců
Louny Brooklyn
1.
4.3.08WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
2.Lávičková Pavlína
28.2.08BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo music bar
1.Marek Vojtěch
20.2.08Molekula Winter Foosball Cup
Molekula music&foosball pub
7.Lávičková Pavlína
16.2.08MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
Bristol Most
1.Hruška Lukáš
16.2.08MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
Bristol Most
1.
31.1.08BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo music bar
2.Svízela Josef
27.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - JEDNIČKY
Vizovice
33.
27.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - 2 BALL
Vizovice
17.Hruška Lukáš
26.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - PENALTY
Vizovice
33.
26.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE
Vizovice
5.Bajer Josef
13.1.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Velart Alexandr
12.1.08MOSTECKÝ POHÁR - GOALIE WAR
Bristol Most
5.
12.1.08MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
9.Kučera Josef
12.1.08MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
1.
9.1.08Molekula Winter Foosball Cup
Molekula music&foosball pub
3.Hruška Lukáš
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Sokolovna - Trutnov
5.
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - PENALTY
Sokolovna - Trutnov
7.
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Sokolovna - Trutnov
7.Kodl Libor_III.
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Sokolovna - Trutnov
17.
26.12.07MOLEKULA VÁNOČNÍ TURNAJ
Molekula music&foosball pub
4.Lávičková Pavlína
17.12.07BAMBOo finálový turnaj - D.Y.P.
BAMBOo music bar
1.Čejna Libor
16.12.07PRAŽSKÝ POHÁR - PRO/AM
Bulldog's
7.Svízela Josef
16.12.07PRAŽSKÝ POHÁR - ČTYŘKY
Bulldog's
9.
16.12.07PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldog's
3.Lávičková Pavlína
10.12.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
7.Hrubý Mikuláš
1.12.07MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
MC Záchytka Most
1.Chlumová Andrea
1.12.07MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MC Záchytka Most
7.
26.11.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
1.Hrubša Branislav
19.11.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
1.Šenkýřová Jaryna
18.11.07ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol - Most
33.
18.11.07ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Bristol - Most
5.Štěpánek Filip
17.11.07ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol - Most
5.Bajer Josef
17.11.07ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Bristol - Most
9.
15.11.07BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo music bar
4.Bajer Josef
12.11.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
1.Fridrichovský Tomáš
10.11.07MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
MC Záchytka most
9.Klimpl Jiří
10.11.07MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
MC Záchytka most
1.
5.11.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
2.Letl Václav
4.11.07PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Hruška Lukáš
29.10.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
1.Hruška Lukáš
25.10.07BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo music bar
7.Čech Pavel
22.10.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
1.Šafář Pavel
20.10.07KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Mariánské Lázně
3.
20.10.07KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Mariánské Lázně
3.Lávičková Pavlína
15.10.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
3.Loquens Martin
13.10.07MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Brooklyn Louny
2.Hruška Lukáš
13.10.07MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Brooklyn Louny
3.
8.10.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
4.Bláha Daniel
1.10.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (P)
BAMBOo music bar
2.Hrubý Mikuláš
24.9.07BAMBOo finálový turnaj - D.Y.P.
BAMBOo music bar
1.Kaška Zdeněk
23.9.07CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Oaza Praha
49.
22.9.07CZECH OPEN - LOOSER CUP
Oaza Praha
17.Otten Yuri
22.9.07CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Oaza Praha
49.Hruška Lukáš
19.9.07Molekula Cup - dvojice (P)
Molekula music&foosball pub
3.Hruška Lukáš
12.9.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
2.Mlejnek Miroslav
9.9.07SUCHÁ DÁSEŇ CHALLENGE - DVOJICE
U Suché Dásni
3.Kodl Libor_III.
9.9.07PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bull Dog's
7.Hruška Lukáš
8.9.07MP HALLO PIZZA CUP - DVOJICE
MC Záchytka, Most
1.Kopnický Marek
8.9.07MP HALLO PIZZA CUP - JEDNIČKY
MC Záchytka, Most
9.
5.9.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
3.Pilař Jakub
29.8.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
3.Hruška Lukáš
22.8.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
5.Panzner Petr
19.8.07SUCHÁ DÁSEŇ - FINÁLOVÝ TURNAJ - 2 BALL
U Suché Dásni
1.Kučera Josef
15.8.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
2.Hruška Lukáš
8.8.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
2.Hruška Lukáš
1.8.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
2.Hruška Lukáš
30.7.07BAMBOo Challenge - D.Y.P. (L)
BAMBOo music bar
2.Török Norbert
25.7.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
7.Záhumenský Petr
18.7.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula music&foosball pub
5.Lávičková Pavlína
5.7.07BAMBOo Challenge - DVOJICE (L)
BAMBOo music pub
5.Klimpl Jiří
4.7.07Molekula Cup IV. - DVOJICE
Molekula Music&Foosball pub
7.Klimpl Jiří
3.7.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
5.Džurdženík Tomáš
1.7.07Turnaj v Suché Dásni - DVOJICE
U Suché Dásni
7.Štěpánek Filip
30.6.07Turnaj ve foosballe D
Sekec Mazec - Nová Paka - 20 dvojic
3.Lávičková Pavlína
19.6.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
1.Lávičková Pavlína
17.6.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
9.Hruška Lukáš
13.6.07MOLEKULA CUP III.
Molekula
3.Hruška Lukáš
9.6.07MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - JEDNIČKY
most - mc záchytka
7.
9.6.07MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - DVOJICE
most - mc záchytka
7.Malík Tomáš
5.6.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
5.Štěpánek Filip
3.6.07ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Jablonec nad Nisou
17.
2.6.07ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Jablonec nad Nisou
3.Lávičková Pavlína
31.5.07BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
5.Marek Vojtěch
29.5.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
1.Hruška Lukáš
22.5.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
1.Štěpánek Filip
20.5.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Bull Dog's pub
7.
20.5.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's pub
3.Čmiko Jakub
15.5.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
5.Lávičková Pavlína
12.5.07MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Most Záchytka
4.
12.5.07MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Most Záchytka
3.Lávičková Pavlína
11.5.07TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop Bar
5.Lávičková Pavlína
10.5.07BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
4.Štěpánek Filip
8.5.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
1.Feuereislová Michaela
4.5.07Turnaj v Kyklopu
Kyklop Bar
1.Lávičková Pavlína
3.5.07BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
3.Sviták Jakub
2.5.07MOLEKULA CUP III.
Molekula
4.Sviták Jakub
21.4.07MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - JEDNIČKY
most - mc záchytka 4
1.
21.4.07MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - DVOJICE
most - mc záchytka 4
1.Lávičková Pavlína
15.4.07IX. MČR - JEDNOTLIVCI
Kladno
13.
14.4.07IX. MČR - DVOJICE
Kladno
25.Štěpánek Filip
7.4.07OLOMOUCKÝ POHÁR 2006/2207 - DVOJICE
Přerov
1.Lávičková Pavlína
7.4.07OLOMOUCKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Přerov
1.
5.4.07BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
5.Rais Lukáš
3.4.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
2.Svízela Josef
31.3.07CZECH MASTERS II. - DVOJICE
Praha 4 - Libuš
13.Hruška Lukáš
29.3.07BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - ZIMA
BAMBOo
1.Štěpánek Filip
22.3.07BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
2.Kopp Tomáš
15.3.07BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
1.Štěpánek Filip
10.3.07MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Most Záchytka 4
1.Lávičková Pavlína
10.3.07MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Most Záchytka 4
4.
24.2.07MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - DVOJICE
most - mc záchytka 3
2.Štěpánek Filip
24.2.07MP HALLO PIZZA CUP 2006/2007 - JEDNIČKY
most - mc záchytka 3
1.
21.2.07MOLEKULA CUP II.
Molekula
7.Svízela Josef
15.2.07BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
3.Štěpánek Filip
10.2.07MČR VE VÍCEBOJI 2007 - 2 BALL
Marley Club
5.Hruška Lukáš
10.2.07MČR VE VÍCEBOJI 2007 - GOALIE WAR
Marley Club
9.
10.2.07MČR VE VÍCEBOJI 2007 - D.Y.P.
Marley Club
1.Hruška Lukáš
10.2.07MČR VE VÍCEBOJI 2007 - JEDNIČKY
Marley Club
9.
10.2.07MČR VE VÍCEBOJI 2007 - PENALTY
Marley Club
5.
7.2.07MOLEKULA CUP II.
Molekula
4.Rudolský David
1.2.07BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
2.Černý Michal
30.1.07WOODOo Challenge - ZIMA
WOO DOo
4.Lávičková Pavlína
27.1.07ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Pivovar Černá Hora
13.Lávičková Pavlína
27.1.07ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Pivovar Černá Hora
25.
20.1.07KARLOVARSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Club Na Rampě
2.Lávičková Pavlína
13.1.07JIHOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Tábor
5.Hruška Lukáš
13.1.07JIHOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - PENALTY
Tábor
1.
10.1.07MOLEKULA CUP II.
Molekula
7.Hruška Lukáš
5.1.07Turnaj v Kyklopu
Kyklop bar
3.Douša Martin
3.1.07Molekula Cup
Molekula Bar
1.Štěpánek Filip
29.12.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
1.Štěpánek Filip
28.12.06BAMBOo VÁNOČNÍ TURNAJ DVOJIC
BAMBOo
7.Feuereislová Michaela
22.12.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
1.Lávičková Pavlína
17.12.06PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
25.Gagnehall Thomas
15.12.06Turnaj v Kyklopu
Kyklop bar
2.Gagnehall Thomas
25.11.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Bull Dog's
65.
25.11.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
17.Lávičková Pavlína
18.11.06JIHOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Tábor
1.Štěpánek Filip
18.11.06JIHOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Tábor
3.
17.11.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
1.Hruška Lukáš
16.11.06BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo pub
2.Hruška Lukáš
11.11.06MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Most Záchytka 2
2.
11.11.06MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Most Záchytka 2
4.Hruška Lukáš
10.11.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
2.Lávičková Pavlína
3.11.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
1.Hruška Lukáš
17.10.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
4.Lávičková Pavlína
14.10.06LIBERECKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Metaxa - Česká Lípa
2.Lávičková Pavlína
14.10.06LIBERECKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Metaxa - Česká Lípa
9.
14.10.06LIBERECKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Metaxa - Česká Lípa
3.Lávičková Pavlína
10.10.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
3.Lávičková Pavlína
4.10.06Molekula cup
Molekula Bar
4.Lávičková Pavlína
26.9.06WOODOo Challenge
WOO DOo
2.Zavoral Jan
24.9.06CZECH OPEN 2006 - OPEN SINGLES
SK Oáza
49.
23.9.06CZECH OPEN 2006 - OPEN DOUBLES
SK Oáza
65.Lávičková Pavlína
22.9.06CZECH CHAMPIONSHIP 2006 - MIXED DOUBLES
SK Oáza
13.Lávičková Pavlína
22.9.06CZECH OPEN 2006 - D.Y.P.
SK Oáza
9.Bednář Jan
19.9.06WOODOo Challenge
WOO DOo
5.Hruška Lukáš
15.9.06BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo pub
4.Lávičková Pavlína
12.9.06WOODOo Challenge
WOO DOo
2.Hruška Lukáš
5.9.06WOODOo Challenge
WOO DOo
7.Hruška Lukáš
26.8.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Mostkovice
9.Hruška Lukáš
26.8.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Mostkovice
33.
10.6.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Český pohár VI.
29.Hruška Lukáš
13.5.06KRAJSKÝ POHÁR 2005/2006 - JEDNIČKY
KP V. J ÚST
4.
13.5.06KRAJSKÝ POHÁR 2005/2006 - DVOJICE
KP V. ÚST
8.Hruška Lukáš
29.4.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Český pohár V.
22.
29.4.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Český pohár V.
23.Pilař Roman
9.4.06VIII. MČR - JEDNIČKY
Klub C
12.
4.3.06KRAJSKÝ POHÁR 2005/2006 - DVOJICE
KP IV. ÚST
12.Černý Michal
4.3.06KRAJSKÝ POHÁR 2005/2006 - JEDNIČKY
KP IV. J ÚST
2.

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net