Sezóna 2020/2021 se připravuje.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Vávra Radek 'Riba'

SuperCZ: 20.

JedničkyDvojice
90%79%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
13.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
8.
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
6.Kažík Jozef
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
3.Škultéty Martin
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
13.
21.7.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Daniško Ondřej
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Rudolský David
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
4.
2.7.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
5.Koula Daniel
2.7.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
3.
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3
Vaacum Art Bar
3.

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 20. 25 2 7 9 7 287
Super CZ - FUN 6. 15 2 7 2 4 426
Repre jedničky 28. 7 0 3 4 0 84
Repre dvojice 82. 5 0 3 2 0 54

Platné k 21.9.2020

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2019/20202. B Středočeská ligaTaurin A (H)
Rosengart liga 2019/20203. A Středočeská ligaJanka a 12 vajec (H)
Rosengart liga 2019/2020I. A DivizeTaurin B
Rosengart liga 2018/20192. B Středočeská ligaTaurin A
Rosengart liga 2017/20182. B Středočeská ligaTaurin A (H)
Rosengart liga 2017/20183. A Středočeská ligaTaurin B (H)
Rosengart liga 2017/2018I. A DivizeTaurin C
Rosengart liga 2016/20172. B Středočeská ligaTaurin A (H)

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
13.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
8.
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
6.Kažík Jozef
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
3.Škultéty Martin
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
13.
21.7.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Daniško Ondřej
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Rudolský David
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
4.
2.7.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
5.Koula Daniel
2.7.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
3.
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - 3 proti 3
Vaacum Art Bar
3.
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Vaacum Art Bar
4.Škultéty Martin
29.2.20Český pohár multitable - dvojice
Klub 011
9.Vávrová Marie
29.2.20Český pohár multitable - Mixy
Klub 011
12.Vávrová Marie
27.2.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Bílý Ondřej
27.2.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
20.2.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
3.
20.2.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
5.Karmazín Ondřej
18.2.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
18.2.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Kocek Petr
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
13.
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Danisko Ondřej
31.1.20SmallBalls Open - Válka brankářů
Plzeň
1.
12.1.20Prague Open - jednotlivci B
hotel ILF
5.
12.1.20Prague Open - jednotlivci
hotel ILF
9.
11.1.20Prague Open - 2 Ball Rollerball
hotel ILF
7.Winkowski Pawel
11.1.20Prague Open - D.Y.P.
hotel ILF
5.Křikava David
11.1.20Prague Open - Monster D.Y.P.
hotel ILF
3.
11.1.20Prague Open - Dvojice
hotel ILF
17.Ostrý Filip
15.12.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Pištík Jonáš
15.12.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
1.12.19Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác
65.
30.11.19Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác
65.Vávrová Marie
29.11.19Czech LEONHART Open - Válka brankářů
TJ Pankrác
49.
29.11.19Czech Leonhart Open - Penalty
TJ Pankrác
65.
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
1.
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Souček Josef
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - MIX DOUBLES
Hotel ILF
9.Vávrová Marie
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
23.
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - SINGLES B
Hotel ILF
1.
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
35.Vávrová Marie
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - DOUBLES B
Hotel ILF
5.Vávrová Marie
1.11.19CZECH ROSENGART OPEN - GOALIE WAR
Hotel ILF
2.
16.6.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
9.
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
9.5.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
5.Egermaier Pavel
17.3.19Czech Leonhart Championship - Am.J.
Praha - TJ Pankrác
17.
17.3.19Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
129.
16.3.19Czech Leonhart Championship - D.Y.P.
Praha - TJ Pankrác
5.Poduška Vlastislav
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
65.Kůs Antonín
15.3.19Czech Leonhart Championship - Mixy
Praha - TJ Pankrác
49.Vávrová Marie
15.3.19Czech Leonhart Championship - Penalty
Praha - TJ Pankrác
25.
15.3.19Czech Leonhart Championship - GW
Praha - TJ Pankrác
17.
12.3.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Kůs Antonín
12.3.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
9.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Souček Josef
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
25.
2.2.19SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
17.Kůs Antonín
2.2.19SmallBalls Open - Dvojice B
Plzeň
5.Kůs Antonín
1.2.19SmallBalls Open - Válka brankářů
Plzeň
3.
15.1.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
15.1.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Kůs Antonín
10.1.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Bičánik Josef
27.12.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Janovský Ondřej
27.12.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
4.
20.12.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Bína Jakub
20.12.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
17.
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldogs
5.
16.12.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
5.Špičák Marian
11.12.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
11.12.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Kůs Antonín
6.12.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
6.12.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Kocek Petr
2.12.18Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
65.
2.12.18Czech LEONHART OPEN - AM jedničky
Praha - TJ Pankrác
13.
1.12.18Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
102.Vávrová Marie
1.12.18Czech LEONHART Open - 2 ball rollerball
Praha - TJ Pankrác
25.Vávrová Marie
30.11.18Czech LEONHART Open - Mixy
Praha - TJ Pankrác
33.Vávrová Marie
30.11.18Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
17.
30.11.18Czech LEONHART Open - Válka brankářů
Praha - TJ Pankrác
33.
27.11.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Trousil Matěj
27.11.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
20.11.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Mrázek Alexandr
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
34.
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - SINGLES B
Praha_hotel ILF
4.
21.10.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
7.
21.10.18PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
2.
18.10.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
7.Macek Martin
4.10.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Rett Jan
4.10.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
13.9.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Kožíšek Kamil
5.7.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
5.7.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Karmazín Ondřej
14.6.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Souček Josef
14.6.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
31.5.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Nott Nick
31.5.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
24.5.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Civín Miroslav
24.5.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
19.5.18Turnaj kat. C - Válka brankářů
4P Prague Open
5.
19.5.18Turnaj kat. C - Penalty
4P Prague Open
9.
19.5.18Turnaj kat. C - Dvojice (KO)
4P Prague Open
9.Zachar David
19.5.18Turnaj kat. C - Jednotlivci
4P Prague Open
17.
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Bulldog's
1.
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Souček Josef
13.5.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
10.5.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
10.5.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Šonský Evžen
26.4.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Rusňák Fedor
26.4.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
7.
22.4.18XX. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
58.
22.4.18XX. MČR - MIXY
hotel ILF
13.Vávrová Marie
21.4.18XX. MČR - SPEEDBALL
hotel ILF
9.Vidlák Tomáš
21.4.18XX. MČR - TURNAJ LEGEND
hotel ILF
4.Kocek Petr
21.4.18XX. MČR - DVOJICE
hotel ILF
49.Kocek Petr
21.4.18XX. MČR - LOOSER CUP
hotel ILF
5.Kocek Petr
20.4.18XX. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
hotel ILF
18.Zatřepálek Ivan
20.4.18XX. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
hotel ILF
5.
20.4.18XX. MČR - PENALTY
hotel ILF
25.
19.4.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
7.
19.4.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Špičák Marian
5.4.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
4.Marek Patrik
25.3.18Czech Leonhart Championship - Am.J.
Praha - TJ Pankrác
49.
25.3.18Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
65.
24.3.18Czech Leonhart Championship - Am.D.
Praha - TJ Pankrác
25.Jícha Štěpán
24.3.18Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
93.Špičák Marian
23.3.18Czech Leonhart Championship - GW
Praha - TJ Pankrác
7.
23.3.18Czech Leonhart Championship - Mixy
Praha - TJ Pankrác
33.Vávrová Marie
23.3.18Czech Leonhart Championship - Penalty
Praha - TJ Pankrác
49.
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
Bulldog's
5.Vávrová Marie
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
5.
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
11.3.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
27.Vávrová Marie
3.3.18ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Multitable Pro tour 2017/18 (Slovensko)
17.Vávrová Marie
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
1.
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
25.
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
24.Kocek Petr
11.1.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
5.Hubová Lucie
17.12.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
25.
3.12.17Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
122.
2.12.17Czech LEONHART Open - Amatérské dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Jícha Štěpán
2.12.17Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
108.Kabeš Jan
1.12.17Czech LEONHART Open - Mixy
Praha - TJ Pankrác
25.Vávrová Marie
1.12.17Czech Leonhart Open - Speedball
Praha - TJ Pankrác
33.Kocek Petr
1.12.17Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
25.
1.12.17Czech LEONHART Open - Válka brankářů
Praha - TJ Pankrác
7.
23.11.17BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Křemel Martin
23.11.17BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
4.
12.11.17CZECH OPEN - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Hotel ILF
3.
12.11.17CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
28.
12.11.17CZECH ROSENGART OPEN - SINGLES B
Hotel ILF
5.
9.11.17BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
5.Rudolfová Hana
9.11.17BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
4.
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
19.Kabeš Jan
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
WOODOo
4.
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
WOODOo
1.Kabeš Jan
24.9.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
Bulldogs
9.Kabeš Jan
24.9.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
28.Kabeš Jan
24.9.17PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldogs
3.
8.6.17BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
8.6.17BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Král Tomáš
6.6.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Blanický Tomáš
20.5.17LIBERECKÝ POHÁR - DVOJICE
Street pub - Liberec
7.Vávrová Marie
20.5.17LIBERECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Street pub - Liberec
7.
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
19.Vávrová Marie
14.5.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
Bulldog's
5.Vávrová Marie
12.4.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
5.
12.4.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
1.Bartoška Zdeněk
11.4.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Roudnický Miroslav
31.3.17XIX. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Hotel ILF Praha
17.
31.3.17XIX. MČR - JEDNOTLIVCI
Hotel ILF Praha
33.
31.3.17XIX. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF Praha
13.Bazika Jan
31.3.17XIX. MČR - PENALTY
Hotel ILF Praha
25.
31.3.17XIX. MČR - TURNAJ LEGEND
Hotel ILF Praha
3.Kubík Milan
29.3.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
1.
29.3.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
7.Škach Kamil
12.3.17Czech Leonhart Championship - OS
TJ Pankrác - Praha 4
65.
11.3.17Czech Leonhart Championship - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
94.Vávrová Marie
8.3.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
3.
8.3.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
4.Hladík Lukáš
1.3.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
2.
1.3.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
2.Hladík Lukáš
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
25.
22.2.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
5.Hladík Lukáš
22.2.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
1.
2.2.17BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Janura Zdeněk
15.1.17Hector multitable Open - Jednotlivci B
Hector Sport Centrum
5.
15.1.17Hector multitable Open - Jednotlivci
Hector Sport Centrum
17.
13.1.17Hector multitable Open - D.Y.P.
Hector Sport Centrum
5.Hladík Lukáš
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
4.12.16Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác - Praha 4
73.
3.12.16Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
71.Vávrová Marie
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE B
Hotel ILF
9.Jícha Štěpán
19.11.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hotel ILF
25.
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Hotel ILF
33.Jícha Štěpán
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
3.
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE B
WOODOo
3.Kocek Petr
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
18.Kocek Petr
23.10.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
13.
18.10.16WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
25.9.16Czech Rosengart Open - Jednotlivci
Storm Club
18.
25.9.16Czech Rosengart Open - Jednotlivci B
Storm Club
5.
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - GOALIE WAR
Praha - Na Výletné
3.
2.4.16ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship 2016
92.
2.4.16ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship 2016
33.Kubík Milan
11.3.16XVIII. MČR - PENALTY
Praha - hotel ILF
17.
11.3.16XVIII. MČR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
17.
11.3.16XVIII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - hotel ILF
13.Hladík Lukáš
11.3.16XVIII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - hotel ILF
9.
11.3.16XVIII. MČR - TURNAJ LEGEND
Praha - hotel ILF
9.Vašek Petr
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
7.2.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Blanický Tomáš
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
10.11.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Douša Martin
6.11.15P4P PRAGUE OPEN - GOALIE WAR
Praha - hotel ILF
17.
6.11.15P4P PRAGUE OPEN - D.Y.P.
Praha - hotel ILF
25.Šmídková Jana
16.9.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.
2.9.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
22.7.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
8.7.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
1.7.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.
28.6.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MOLEKOoLA
17.
28.6.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
MOLEKOoLA
9.Janský Lukáš
26.4.15XVII. MČR - D.Y.P.
Praha - CLUB C
2.Barcic Arnold
26.4.15XVII. MČR - JEDNIČKY
Praha - Club C
33.
26.4.15XVII. MČR - MIXY
Praha - CLUB C
17.Vávrová Marie
25.4.15XVII. MČR - TURNAJ LEGEND
Praha - CLUB C
5.Kubík Milan
25.4.15XVII. MČR - DVOJICE
Praha - CLUB C
33.Ostrý Filip
25.4.15XVII. MČR - LOOSER CUP
Praha - CLUB C
17.Ostrý Filip
24.4.15XVII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - CLUB C
13.Gandalovič Nikola
24.4.15XVII. MČR - PENALTY
Praha - CLUB C
17.
24.4.15XVII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - CLUB C
17.
15.4.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.
8.4.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
1.4.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.
25.3.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
20.3.15Hector Leonhart Open 2015 - Goalie War
Hector
5.
20.3.15Hector Leonhart Open 2015 - D.Y.P.
Hector
13.Zachar David
11.3.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
33.
4.3.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.
25.2.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
4.2.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.
14.1.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
7.1.15válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
17.12.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
10.12.14válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
7.12.14Czech LEONHART OPEN - AM jedničky
Praha - TJ Pankrác
25.
7.12.14Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
102.
6.12.14Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Pik Robert
26.11.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
19.11.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.
12.11.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.
5.11.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.
29.10.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
22.10.14válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
29.9.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
3.Tkáč Marek
29.9.14Turnaj jednotlivců v clubu Velbloud
Club Velbloud
4.
24.9.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Hrabě Ondřej
24.9.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
10.9.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Hrabě Ondřej
10.9.14válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
3.9.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Hrabě Ondřej
3.9.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
20.6.148th CO - Roberto Sport - PENALTY
TJ Pankrác - Praha
13.
20.6.148th CO - Roberto Sport - VÁLKA BRANKÁŘŮ
TJ Pankrác - Praha
13.
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MOLEKOoLA
9.
21.5.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Bajerová Monika
14.5.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Bečka Marek
16.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Rudolský David
15.4.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Kubík Milan
13.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Jedničky
Praha
17.
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
33.Zachar David
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Pro Doubles
Praha
25.Zachar David
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Goalie War
Praha
17.
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Open D.Y.P.
Praha
17.Jedlicska Tamara
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Penalty
Praha
17.
2.4.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Kamenov Kamen
1.4.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Kubík Milan
29.3.14XVI. MČR - LOOSER CUP
Klub C
17.Onoprienko Antonín
29.3.14XVI. MČR - TURNAJ LEGEND
Klub C
5.Blanický Tomáš
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
33.Hanzal Ondřej
28.3.14XVI. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Klub C
33.
28.3.14XVI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Klub C
17.Souček Josef
28.3.14XVI. MČR - PENALTY
Klub C
49.
19.3.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Pik Robert
12.3.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Kocek Petr
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
17.
5.3.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Kocek Petr
26.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Svárovský Jan
19.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Skalický Martin
12.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Hanzal Ondřej
22.1.14turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Svárovský Jan
6.1.14Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
5.Hrabě Ondřej
24.11.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
85.
24.11.13Czech LEONHART OPEN - AM jedničky
Praha - TJ Pankrác
17.
23.11.13Czech LEONHART Open - Amatérské dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Pik Robert
23.11.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Pik Robert
22.11.13Czech LEONHART Open - Válka brankářů
Praha - TJ Pankrác
25.
22.11.13Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Kocián Oldřich
22.11.13Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
33.
20.11.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Kocek Petr
13.11.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.Rudolský David
9.11.13MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
17.
6.11.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Bartoška Zdeněk
14.10.13Turnaj dvojic v clubu Velbloud
Club Velbloud
5.Kocek Petr
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Obšil Bruno
2.10.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Holomoucká Šárka
25.9.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Kocek Petr
11.9.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Bartoška Zdeněk
4.9.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Volek Matěj
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
4.Zachar David
12.5.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
24.4.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Kocek Petr
7.4.13XV. MČR - JEDNIČKY
Praha
33.
5.4.13XV. MČR - Penalty
Praha
17.
5.4.13XV. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha
9.
13.3.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Bláha Daniel
6.3.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.Kocek Petr
4.3.13Velbloud Challenge
Velbloud
4.Pik Robert
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
BullDog's
4.
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BullDog's
17.
3.3.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
BullDog's
9.Jícha Štěpán
27.2.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Kubík Milan
20.2.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Ostrý Filip
17.2.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
97.
17.2.13Czech LEONHART OPEN - AM jedničky
Praha - TJ Pankrác
65.
16.2.13Czech LEONHART Open - Amatérské dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Jícha Štěpán
16.2.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Jícha Štěpán
6.2.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Kubík Milan
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Kocek Petr
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
4.
2.1.13turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Hrabě Ondřej
26.12.12turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Janský Lukáš
19.12.12turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Blanický Tomáš
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Jícha Štěpán
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
3.
12.12.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Budáč Peter
5.12.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Hrabě Ondřej
28.11.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Hrabě Ondřej
21.11.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Hrabě Ondřej
18.11.12CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
5.Vojtěchová Petra
18.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
25.
17.11.12CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
25.Jícha Štěpán
17.11.12CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
17.Vávrová Marie
6.11.12Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Pištík Jonáš
17.10.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Kocek Petr
17.10.12Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.
3.10.12Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Čítek Vojťech
16.6.12ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Praha 3 - Akropolis
17.
30.5.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
2.
23.5.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
4.Pražák Jan
23.5.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
2.
20.5.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Jícha Štěpán
20.5.12PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
1.
16.5.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
1.
9.5.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
1.
9.5.12MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
2.Blanický Tomáš
25.4.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
1.
1.4.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
65.
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
17.Kůs Antonín
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
9.Blanický Tomáš
30.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENAL.
Praha
7.
30.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
13.
30.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha
5.Blanický Tomáš
29.3.12MOLEKOoLA Challenge - Válka brankářů
MOLEKOoLA
1.
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Jícha Štěpán
19.2.12PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
3.
29.1.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
17.
29.1.12PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha - Bulldog's
9.Jícha Štěpán
29.1.12PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Praha - Bulldog's
1.
4.12.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
4.12.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Jícha Štěpán
4.12.11PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
9.
3.12.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
33.
9.10.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha - Bulldog's
17.Vávrová Marie
25.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
49.
24.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
49.Blanický Tomáš
23.9.11CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
17.Blanický Tomáš
23.9.11CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
33.Varbai Péter
23.9.11CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Praha
17.Vávrová Marie
22.6.11MOLEKOoLA Challenge - jaro
MOLEKOoLA - Praha 3
4.Vávrová Marie
17.5.11WOODOo CHALLENGE - JARO
WOODOo - Praha 3
4.Jícha Štěpán
16.5.11WOODOo challenge - jednotlivci - JARO
WOODOo - Praha 3
7.
8.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
3.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
33.
5.3.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha
17.Jícha Štěpán
5.3.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
25.
30.1.11PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
30.1.11PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
5.
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Ostrý Filip
18.12.10MOLEKOoLA - jednotlivci - podzim
MOLEKOoLA - Praha 3
4.
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
5.
14.11.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Jícha Štěpán
3.11.10MOLEKOoLA Challenge - PODZIM
MOLEKOoLA - Praha 3
5.Fischer Nikolas
2.11.10WOODOo challenge - podzim
WOODOo - Praha 3
2.Jícha Štěpán
19.10.10WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo - Praha 3
5.Kubík Milan
16.10.10ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
33.Zachar David
15.10.10ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
187.
21.9.10WOODOo Challenge - léto
WOODOo
3.Ostrý Filip
20.6.10PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
9.Blanický Tomáš
20.6.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Blanický Tomáš
30.3.10WOODOo Challenge - zima
WOODOo
5.Jícha Štěpán
28.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha
9.Blanický Tomáš
28.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
65.
27.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
65.Jícha Štěpán
27.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
9.Jícha Štěpán
26.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - F.S.H. - PENALTY
Praha
33.
26.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha
17.
7.3.10PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
3.
21.2.10MČR VE VÍCEBOJI - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha
13.
21.2.10MČR VE VÍCEBOJI - LOSOVANÉ DVOJICE
Praha
1.Douša Martin
20.2.10MČR VE VÍCEBOJI - PENALTY
Praha
9.
20.2.10MČR VE VÍCEBOJI - 2 BALL ROLLERBALL
Praha
5.Blanický Tomáš
20.2.10Turnaj dvojic
CIRKUS PUB
7.Blanický Tomáš
20.2.10MČR VE VÍCEBOJI - JEDNIČKY
Praha
13.
7.2.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Jícha Štěpán
7.2.10PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
7.2.10PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
17.
3.2.10MOLEKOoLA CHallenge - ZIMA
MOLEKOoLA
2.Ostrý Filip
16.1.10Turnaj dvojic
CIRKUS PUB
7.Vávrová Marie
2.1.10Turnaj dvojic
CIRKUS PUB
5.Vávrová Marie
12.12.09MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C
17.Janoš Ondřej
12.12.09MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
33.
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
33.
15.11.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Jícha Štěpán
25.10.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
25.10.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Jícha Štěpán
18.10.09ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
129.
18.10.09ITSF WCS - Non Pro Singles
Praha
65.
17.10.09ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
92.Blanický Tomáš
15.10.09ITSF WCS - Non Pro Doubles
Praha
65.Blanický Tomáš
20.9.09CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
65.
19.9.09CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
49.Jícha Štěpán
19.9.09CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
17.Jícha Štěpán
18.9.09CZECH OPEN - D.Y.P.
Stromovka
33.Ponty Patricia
18.9.09CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Stromovka
33.Vávrová Marie
2.9.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Ostrý Filip
22.7.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Blanický Tomáš
8.7.09MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
Molekula
5.Kubín Jiří
31.5.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Jícha Štěpán
31.5.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Jeřábek Marek
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
19.4.09PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
9.Blanický Tomáš
29.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Stromovka
9.Kubík Milan
29.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Stromovka
97.
1.3.09PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
17.
1.3.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
33.Blanický Tomáš
1.3.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
28.1.09Molekula cup
Molekula
5.Kubík Milan
18.1.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Ostrý Filip
18.1.09PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
18.1.09PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
33.
6.12.08MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C - Praha - Suchdol
13.Kubík Milan
6.12.08MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C - Praha - Suchdol
17.
6.12.08MČR UNIVERZIT - 2 BALL ROLLERBALL
Klub C - Praha - Suchdol
9.Kasík Josef
2.12.08WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo music pub
5.Kubík Milan
4.11.08WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo music pub
7.Jícha Štěpán
2.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
2.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
25.
1.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
17.Blanický Tomáš
1.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - D.Y.P.
Bulldog's
7.Souček Josef
1.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
17.
15.10.08Molekula Foosball Cup - podzim
Molekula
5.Ostrý Filip
14.10.08WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo music pub
4.Štěpánek Filip
8.10.08Molekula Foosball Cup - podzim
Molekula
5.Blanický Tomáš
28.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
65.
28.9.08CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Stromovka
25.Blanický Tomáš
27.9.08CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
17.Blanický Tomáš
27.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
65.Blanický Tomáš
10.9.08Molekula Foosball Cup - podzim
Molekula
4.Blanický Tomáš
7.9.08PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
49.
7.9.08PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
33.
7.9.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Jeřábek Marek
14.8.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
7.Jícha Štěpán
13.7.08ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
13.7.08ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Bulldog's
9.Kubík Milan
12.7.08ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
33.Ostrý Filip
12.7.08ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Bulldog's
13.Ostrý Filip
12.7.08ČESKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
33.
22.6.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
13.Ostrý Filip
18.5.08PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's pub
17.
18.5.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's pub
17.Ostrý Filip
18.5.08PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's pub
33.
13.4.08PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's pub
25.
13.4.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's pub
17.Ostrý Filip
13.4.08PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's pub
25.
30.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha - Stromovka
65.
30.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - 2 BALL
Praha - Stromovka
9.Kubík Milan
29.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha - Stromovka
33.Jícha Štěpán
28.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - PENALTY
Praha - Stromovka
65.
28.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha - Stromovka
33.
1.3.08PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
9.
1.3.08PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
33.
1.3.08PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
9.Kubík Milan
10.2.08MČR VE VÍCEBOJI - LOSOVANÉ DVOJICE
Bulldog's
13.Dvořák Přemysl
10.2.08MČR VE VÍCEBOJI - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Bulldog's
17.
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
17.Tetřev Tomáš
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - PENALTY
Bulldog's
25.
13.1.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Ostrý Filip
13.1.08PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
13.1.08PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
33.
9.1.08Molekula Winter Foosball Cup
Molekula music&foosball pub
7.Jícha Štěpán
8.12.07MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C - Praha 6 Suchdol
33.Auský Jan
8.12.07MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C - Praha 6 Suchdol
25.
25.11.07PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
33.
25.11.07PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
33.
25.11.07PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Jícha Štěpán
4.11.07PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
49.
4.11.07PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
33.Zatřepálek Ivan
23.9.07CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Oaza Praha
97.
22.9.07CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Oaza Praha
65.Ostrý Filip
22.9.07CZECH OPEN - LOOSER CUP
Oaza Praha
33.Blanický Tomáš
16.8.07BAMBOo Challenge - DVOJICE (L)
BAMBOo music pub
7.Blanický Tomáš
9.8.07BAMBOo Challenge - DVOJICE (L)
BAMBOo music pub
3.Blanický Tomáš
7.8.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
4.Blanický Tomáš
29.7.07Goalie War
Molekula music&foosball pub
5.
26.6.07WOODOo FINÁLOVÝ TURNAJ - JARO
WOO DOo
7.Ostrý Filip
17.6.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
33.Blanický Tomáš
20.5.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Bull Dog's pub
25.
1.5.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
5.Blanický Tomáš
13.4.07IX. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Kladno
65.
13.4.07IX. MČR - PENALTY
Kladno
65.
10.4.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
7.Jícha Štěpán
11.3.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Bulldogs
33.
11.3.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bulldogs
25.Blanický Tomáš
28.2.07MOLEKULA CUP II.
Molekula
7.Blanický Tomáš
1.2.07BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
7.Zatřepálek Ivan
14.1.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bulldogs
25.Jícha Štěpán
22.11.06Molekula Cup
Molekula Bar
4.Blanický Tomáš
31.10.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
5.Kubík Milan

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net