Liga je momentálně přerušena a čeká se na uvolnění nařízení vlády.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Kuchta Jozef 'Kuchtík'

SuperCZ: 28.

JedničkyDvojice
79%62%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
6.10.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Douša Martin
1.10.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
24.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
22.9.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.
22.9.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Pospíšil Tomáš
17.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
27.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Bergerová Tereza
27.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
25.8.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
6.Rudolský David
18.8.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Reljič Milan

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 28. 21 0 0 5 10 126
Super CZ - FUN 163. 2 0 0 0 2 9
Repre jedničky 29. 6 0 1 5 0 61
Repre dvojice 156. 3 0 1 2 0 24

Platné k 27.5.2022

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2020/20211. Středočeská ligaRosengart
Rosengart liga 2019/20201. Středočeská ligaRosengart
Rosengart liga 2018/20191. Středočeská ligaCzaras Hoolba
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaCzaras Hoolba
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaSkunci (H)
Rosengart liga 2016/20172. A Středočeská ligaCzaras Hoolba

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
6.10.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Douša Martin
1.10.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
24.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
22.9.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.
22.9.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Pospíšil Tomáš
17.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
27.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
2.Bergerová Tereza
27.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
25.8.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
6.Rudolský David
18.8.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Reljič Milan
15.8.20STŘEDOČESKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Kolín - Bar pod hodinama
2.Velart Alexandr
15.8.20STŘEDOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Kolín - Bar pod hodinama
9.
13.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
8.Klepáč Jakub
2.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
21.7.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.
21.7.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Kamenov Kamen
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Jordan Marek
11.7.20PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
WOODOo
3.Kreisler Tomáš
2.7.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
11.6.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
5.
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
17.Kamenov Kamen
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
13.2.20Klub 011 - jednotlivci
Strahov
4.
12.1.20Prague Open - jednotlivci
hotel ILF
9.
11.1.20Prague Open - D.Y.P.
hotel ILF
4.Mudrik Miroslav
11.1.20Prague Open - Dvojice
hotel ILF
3.Burianec Jan
10.1.20Prague Open - 2 ball Monster D.Y.P.
hotel ILF
7.
21.12.19KP FSČ - jednotlivci
Most
5.
21.12.19KP FSČ - Náhodný los
Most
9.Stará Marie
1.12.19Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác
33.
30.11.19Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác
65.Latka Filip_jr
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Bajer Josef
24.11.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
5.
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
5.
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Soliman Alan
25.8.19IRON MAN - foosball - jedničky
Vyžlovka
1.
24.8.19IRON MAN - foosball - dvojice
Vyžlovka
17.Irina Djukič
23.8.19IRON MAN - foosball - losované dvojice
Vyžlovka
4.Dominik Dominik
16.6.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
5.
9.4.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Kažík Jozef
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
5.
6.4.19XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE
hotel ILF
13.Janský Lukáš
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
17.Jalakša Martin
6.4.19XXI. MČR - LOOSER CUP
hotel ILF
3.Jalakša Martin
5.4.19XXI. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
hotel ILF
17.
5.4.19XXI. MČR - PENALTY
hotel ILF
9.
5.4.19XXI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
hotel ILF
9.Jalakša Martin
17.3.19Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
186.
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Budáč Peter
16.3.19Czech Leonhart Championship - Am.D.
Praha - TJ Pankrác
5.Budáč Peter
2.12.18Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
130.
1.12.18Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Grobár Martin
1.12.18Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Grobár Martin
22.4.18XX. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
21.4.18XX. MČR - DVOJICE
hotel ILF
5.Jalakša Martin
20.4.18XX. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
hotel ILF
9.Bajer Josef
27.3.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
27.3.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Vilčko Kamil
24.3.18Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
33.Budáč Peter
17.3.18ITSF MASTER - DVOJICE (K)
POLISH LEONHART CHAMPIONSHIPS
2.Žanta Jan
15.3.18BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Pohlner Tomáš
15.3.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
6.3.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Frančíková Ivana
6.3.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
7.
18.2.18PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Burianec Jan
13.2.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
13.2.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Křikava David
20.1.18ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldogs
9.
20.1.18ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldogs
19.Reljič Milan
20.1.18ČESKÝ POHÁR - DVOJICE B
Praha - Bulldogs
4.Reljič Milan
9.1.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
9.1.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Kůs Antonín
4.1.18BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
7.
17.12.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldogs
2.
2.12.17Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Grobár Martin
2.12.17Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Grobár Martin
1.12.17Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
17.
1.12.17Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Schott Marc
28.11.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
3.
28.11.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Frančíková Ivana
21.11.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Kůs Antonín
21.11.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
14.11.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Kopalko Luk??
14.11.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
11.11.17CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
4.Cingel Peter
31.10.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
4.
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
29.10.17PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
WOODOo
7.
24.10.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Vilčko Kamil
24.10.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
10.10.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Vilčko Kamil
1.10.174P Czech Championship - dvojice
Rožnov pod Radhoštěm
9.Dupej Ivan
1.10.174P Czech Championship - jedničky
Rožnov pod Radhoštěm
9.
24.9.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldogs
4.Douša Martin
10.6.17ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolic
17.
12.4.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
1.
12.4.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
4.Chrbolková Vendula
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE
Hotel ILF Praha
5.Budáč Peter
31.3.17XIX. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Hotel ILF Praha
9.
31.3.17XIX. MČR - LOOSER CUP
Hotel ILF Praha
9.Budáč Peter
31.3.17XIX. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF Praha
1.Cingel Peter
31.3.17XIX. MČR - JEDNOTLIVCI
Hotel ILF Praha
9.
31.3.17XIX. MČR - PENALTY
Hotel ILF Praha
13.
22.3.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
2.
11.3.17Czech Leonhart Championship - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
17.Grobár Martin
8.3.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
1.
8.3.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
1.Krhut Dominik
1.3.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
1.
1.3.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
1.Tažík Erik
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
13.
26.2.17PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
2.Krhut Dominik
22.2.17Molekula Challenge - válka brankářů
Molekula
2.
22.2.17Molekula Challenge - dvojice
Molekula
3.Budáč Peter
21.2.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Nová Hana
26.1.17BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
5.Jégr Patrik
26.1.17BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
17.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Míšek Tomáš
15.1.17Hector multitable Open - Jednotlivci
Hector Sport Centrum
3.
10.1.17WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Tažík Erik
10.1.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
5.1.17BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
3.
5.1.17BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Rajchl Josef
3.1.17WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
Bulldog's
3.Hájková Karolína
18.12.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Souček Josef
6.12.16WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
1.
6.12.16WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Kůs Antonín
3.12.16Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác - Praha 4
17.Cingel Peter
24.11.16BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
19.11.16ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Hotel ILF
5.Rais Lukáš
19.11.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Hotel ILF
5.Burianec Jan
19.11.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hotel ILF
5.
17.11.16BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
1.
6.10.16BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Rajchl Josef
25.9.16Czech Rosengart Open - 2 ball rollerball
Storm Club
3.Liček Denis
24.9.16Czech Rosengart Open - Speedball
Strom Club
5.Douša Martin
24.9.16Czech Rosengart Open - Dvojice
Strom Club
4.Douša Martin
11.9.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
4.Burianec Jan
19.7.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.
25.6.16ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Praha - Palác Akropolis
5.
25.6.16ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Praha - Palác Akropolis
5.Kraus Daniel
7.6.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Zachar David
7.6.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
2.
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
1.Douša Martin
5.6.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
BAMBOo
3.
31.5.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Krhut Dominik
24.5.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Tažík Erik
24.5.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
14.5.164P Czech Championship - Master Doubles
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
1.Dupej Ivan
14.5.164P Czech Championship - dvojice
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
7.Dupej Ivan
14.5.164P Czech Championship - 2 BALL
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
1.Dupej Ivan
14.5.164P Czech Championship - jedničky
Fittsport - Rožnov pod Radhoštěm
7.
3.5.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Budáč Peter
3.5.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.
5.4.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Vilčko Kamil
11.3.16XVIII. MČR - MIXY
Praha - hotel ILF
13.Hájková Karolína
11.3.16XVIII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - hotel ILF
4.
11.3.16XVIII. MČR - DVOJICE
Praha - hotel ILF
5.Dupej Ivan
11.3.16XVIII. MČR - PENALTY
Praha - hotel ILF
2.
11.3.16XVIII. MČR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
17.
11.3.16XVIII. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Praha - hotel ILF
9.Dupej Ivan
6.3.16PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WooDoo
9.
6.3.16PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WooDoo
9.Bajer Josef
30.1.16ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector Leonhart Open 2016
9.Krhut Dominik
21.1.16Hidden TORNADO Challenge
Hidden
5.Budáč Peter
16.1.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
3.
5.1.16Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Trousil Matěj
5.1.16Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
22.12.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Tažík Erik
22.12.15Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
3.
13.12.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
5.Bajer Josef
8.12.15Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
1.
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - LOOSER CUP
Praha - hotel ILF
5.Jalakša Martin
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - hotel ILF
9.Liček Denis
3.11.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Liček Denis
29.9.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Vilčko Kamil
15.9.15Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Vilčko Kamil
6.6.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship
33.Krhut Dominik
26.4.15XVII. MČR - D.Y.P.
Praha - CLUB C
9.Štěpán David
26.4.15XVII. MČR - JEDNIČKY
Praha - Club C
25.
25.4.15XVII. MČR - DVOJICE
Praha - CLUB C
13.Grobár Martin
25.4.15XVII. MČR - LOOSER CUP
Praha - CLUB C
5.Grobár Martin
24.4.15XVII. MČR - PENALTY
Praha - CLUB C
13.
24.4.15XVII. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Praha - CLUB C
2.
15.4.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.
17.1.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Burianec Jan
6.12.14Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Budáč Peter
26.11.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.
22.6.148th CO - Roberto Sport - Jedničky
TJ Pankrác - Praha
33.
21.6.148th CO - Roberto Sport - PRO DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
13.Petroczko Alexander
21.6.148th CO - Roberto Sport - DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
9.Holub Vojtěch
20.6.148th CO - Roberto Sport - D.Y.P.
TJ Pankrác - Praha
1.Detre Dávid
20.6.148th CO - Roberto Sport - PENALTY
TJ Pankrác - Praha
5.
20.6.148th CO - Roberto Sport - VÁLKA BRANKÁŘŮ
TJ Pankrác - Praha
25.
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
MOLEKOoLA
17.
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
MOLEKOoLA
9.Burianec Jan
25.5.14PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
MOLEKOoLA
5.Chlumová Andrea
21.5.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Sivý Pavol
13.5.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.
22.4.14turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Král Tomáš
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
17.Liček Denis
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - D.Y.P.
Praha
13.Piksa Alan
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Open D.Y.P.
Praha
17.Mieszala Magdalena
30.3.14XVI. MČR - JEDNIČKY
Klub C
17.
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
17.Jalakša Martin
29.3.14XVI. MČR - LOOSER CUP
Klub C
9.Jalakša Martin
28.3.14XVI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
Klub C
13.Soliman Alan
28.3.14XVI. MČR - PENALTY
Klub C
33.
28.3.14XVI. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Klub C
5.
11.3.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Mroczkowska Patrycja
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
1.Burianec Jan
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
3.
12.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Haraksim Peter
11.2.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Burianec Jan
11.2.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
5.2.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Mroczkowska Patrycja
29.1.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Frančíková Ivana
28.1.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
7.
28.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
3.Tažík Erik
22.1.14turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Vojtěchová Petra
21.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Budáč Peter
15.1.14turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Kesl Marcel
14.1.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
14.1.14Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Kůs Antonín
8.1.14Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Mroczkowska Patrycja
7.1.14Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
4.
15.12.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
7.Mroczkowska Patrycja
15.12.13PRAŽSKÝ POHÁR - MIXY
WOODOo
7.Mroczkowska Patrycja
11.12.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Mroczkowska Patrycja
10.12.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
4.Zachar David
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Litvínov Loutkárna
17.
30.11.13KRAJSKÝ POHÁR - DVOJICE
Litvínov Loutkárna
8.Zachar David
26.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Bartoška Zdeněk
24.11.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
33.
23.11.13Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
9.Dinh_Dang Luan
23.11.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
9.Dinh_Dang Luan
22.11.13Czech Leonhart Open - Penalty
Praha - TJ Pankrác
33.
22.11.13Czech LEONHART Open - Losované dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Onoprienko Antonín
19.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Tažík Erik
13.11.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
3.Tažík Erik
12.11.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
3.
12.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
5.Tažík Erik
5.11.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Douša Martin
30.10.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Volek Matěj
26.10.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
5.Tažík Erik
26.10.13ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
13.
22.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
7.Frančíková Ivana
22.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
15.10.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
15.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Tažík Erik
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
7.Tažík Erik
1.10.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Tažík Erik
17.9.13Turnaj jednotlivců ve WOODOo
WOODOo
5.
17.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
2.Novotný Petr
11.9.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Mašín Miloš
10.9.13Turnaj dvojic ve WOODOo
WOODOo
1.Douša Martin

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net