Liga je momentálně přerušena a čeká se na uvolnění nařízení vlády.

Profil hráče:

Profil hráče

 

Plecitý Adam

SuperCZ: 7.

JedničkyDvojice
0%100%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
17.12.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
17.12.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Koptiš Michal
6.10.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Kálnai Peter
1.10.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
17.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Sedláček Miroslav
17.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
15.9.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Kotovenko Ilja
20.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Šembera Richard
20.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
3.Veselý Libor

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 7. 29 0 4 8 10 218
Super CZ - FUN 1. 15 0 6 2 7 304
Repre jedničky 14. 9 0 4 5 0 130
Repre dvojice 133. 4 0 2 2 0 32

Platné k 7.5.2021

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2020/20212.A Středočeská ligaSample Testers
Rosengart liga 2019/20202. A Středočeská ligaSample Testers
Rosengart liga 2018/2019I. A DivizeAK 42
Rosengart liga 2017/20183. A Středočeská ligaRasta Svišti

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
17.12.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
17.12.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
3.Koptiš Michal
6.10.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Kálnai Peter
1.10.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
17.9.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
1.Sedláček Miroslav
17.9.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
15.9.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Kotovenko Ilja
20.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Šembera Richard
20.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
13.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
3.Veselý Libor
13.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
3.
8.8.20HRADECKÝ POHÁR - DVOJICE
Hradecká náplavka
4.Skopal Jan
8.8.20HRADECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Hradecká náplavka
5.
7.8.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
7.8.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
2.Janura Zdeněk
23.7.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
2.
23.7.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
3.Vejrová Klára
16.7.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
16.7.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
1.Veselý Libor
18.6.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
3.
11.6.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
2.
4.6.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
1.
28.5.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
6.
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Vaacum Art Bar
9.
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Vaacum Art Bar
9.Kálnai Peter
8.3.20PRAŽSKÝ POHÁR - Monster D.Y.P.
Vaacum Art Bar
3.
3.3.20WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
3.3.20WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
1.Melik-Pašajev George
1.3.20Český pohár multitable - jedničky
Klub 011
13.
29.2.20Český pohár multitable - Mixy
Klub 011
5.Vitmanová Anna
29.2.20Český pohár multitable - dvojice
Klub 011
17.Melik-Pašajev George
28.2.20Český pohár multitable - Oldschool M.D.
Klub 011
16.
28.2.20Český pohár multitable - Monster D.Y.P.
Klub 011
9.
27.2.20Klub 011 - dvojice
Strahov
5.Melik-Pašajev George
22.2.20KP FSČ - dvojice KO
Duchcov
9.Vitmanová Anna
22.2.20KP FSČ - jednotlivci
Duchcov
13.
22.2.20KP FSČ - Penalty (KO)
Duchcov
5.
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
17.Vitmanová Anna
16.2.20PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
2.2.20SmallBalls Open - Jedničky B
Plzeň
2.
2.2.20SmallBalls Open - Jedničky
Plzeň
5.
1.2.20SmallBalls Open - Dvojice B
Plzeň
13.Vitmanová Anna
1.2.20SmallBalls Open - Losované dvojice
Plzeň
13.Aubrecht Tomáš
1.2.20SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
17.Vitmanová Anna
31.1.20SmallBalls Open - Mixy
Plzeň
4.Vitmanová Anna
31.1.20SmallBalls Open - Válka brankářů
Plzeň
4.
12.1.20Prague Open - jednotlivci
hotel ILF
4.
11.1.20Prague Open - D.Y.P.
hotel ILF
9.Volek Matěj
11.1.20Prague Open - Dvojice
hotel ILF
17.Melik-Pašajev George
11.1.20Prague Open - 2 Ball Rollerball
hotel ILF
9.Vidlák Tomáš
11.1.20Prague Open - Monster D.Y.P.
hotel ILF
4.
2.1.20BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
3.
2.1.20BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
3.Veselý Libor
3.12.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
3.12.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
4.Vitmanová Anna
1.12.19Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác
65.
30.11.19Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác
108.Melik-Pašajev George
29.11.19Czech Leonhart Open - Penalty
TJ Pankrác
33.
29.11.19Czech LEONHART Open - Válka brankářů
TJ Pankrác
97.
29.11.19Czech LEONHART Open - Mixy
TJ Pankrác
49.Vitmanová Anna
21.11.19Klub 011 - dvojice
Strahov
1.Melik-Pašajev George
21.11.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
5.
19.11.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
2.Melik-Pašajev George
19.11.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
2.
16.11.19KP FSČ - 2 ball (KO)
Louny
9.Vitmanová Anna
16.11.19KP FSČ - dvojice KO
Louny
9.Vitmanová Anna
16.11.19KP FSČ - jednotlivci
Louny
17.
14.11.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
Bamboo
3.Veselý Libor
14.11.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
Bamboo
2.
7.11.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
4.
7.11.19Klub 011 - dvojice
Strahov
5.Skopal Jan
5.11.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Vitmanová Anna
5.11.19WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
7.
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
9.
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - DOUBLES B
Hotel ILF
5.Vitmanová Anna
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - D.Y.P.
Hotel ILF
4.Trousil Matěj
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - 2 BALL ROLLERBALL
Hotel ILF
9.Vitmanová Anna
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
33.Vitmanová Anna
29.10.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
3.Vitmanová Anna
24.10.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
1.
24.10.19Klub 011 - dvojice
Strahov
5.Vitmanová Anna
22.10.19WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Vitmanová Anna
10.10.19Klub 011 - jednotlivci
Strahov
5.
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
3.
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Melik-Pašajev George
22.9.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
9.Vitmanová Anna
12.5.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
9.
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
7.4.19XXI. MČR - MIXY
hotel ILF
7.Vitmanová Anna
6.4.19XXI. MČR - LOOSER CUP
hotel ILF
17.Vitmanová Anna
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
41.Vaterka Marek
5.4.19XXI. MČR - PENALTY
hotel ILF
17.
5.4.19XXI. MČR - 2 BALL ROLLERBALL
hotel ILF
17.Vitmanová Anna
4.4.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
2.
4.4.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
7.Civín Miroslav
17.3.19Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
154.
16.3.19Czech Leonhart Championship - Am.D.
Praha - TJ Pankrác
65.Vitmanová Anna
16.3.19Czech Leonhart Championship - NS
Praha - TJ Pankrác
9.
16.3.19Czech Leonhart Championship - ND
Praha - TJ Pankrác
2.Melik-Pašajev George
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
134.Melik-Pašajev George
15.3.19Czech Leonhart Championship - Mixy
Praha - TJ Pankrác
33.Vitmanová Anna
15.3.19Czech Leonhart Championship - GW
Praha - TJ Pankrác
33.
7.3.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
4.Uhrinová Natálie
7.3.19BAMBOo CHALLENGE - jednotlivci
BAMBOo
5.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
WOODOo
24.Vitmanová Anna
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
17.
24.2.19PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
WOODOo
9.
21.2.19BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo
4.Kožený Tadeáš
3.2.19SmallBalls Open - Amatérské jedničky
Plzeň
9.
3.2.19SmallBalls Open - Jedničky
Plzeň
30.
2.2.19SmallBalls Open - Losované dvojice
Plzeň
9.Šolínová Lucie
2.2.19SmallBalls Open - Dvojice
Plzeň
31.Kálnai Peter
2.2.19SmallBalls Open - Dvojice nováčků
Plzeň
3.Kálnai Peter
2.2.19SmallBalls Open - Dvojice B
Plzeň
5.Kálnai Peter
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE B
Praha
5.Vitmanová Anna
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.Vitmanová Anna
12.1.19PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE (DKO)
SmallBalls
7.Vitmanová Anna
12.1.19PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY (DKO)
SmallBalls
13.
12.1.19PLZEŇSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
SmallBalls
3.Vitmanová Anna
27.11.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Vitmanová Anna
23.10.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
5.Daniško Ondřej
2.10.18WOODOo Challenge - jednotlivci
WOODOo
5.
2.10.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Nykl Richard
25.9.18WOODOo Challenge - dvojice
WOODOo
7.Vojtěchová Petra
9.2.17Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
4.Djubek Martin
2.2.17Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
3.Djubek Martin
26.1.17Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
2.Krupová Kristýna
15.12.16Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
1.Krupová Kristýna
8.12.16Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
2.Horák Jan
1.12.16Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
3.Krupová Kristýna
17.11.16Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
1.Krupová Kristýna
3.11.16Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
1.Krupová Kristýna
27.10.16Turnaj dvojic v Klubu 011
Klub 011
1.Krupová Kristýna
9.9.15Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
4.
3.9.14Válka brankářů v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
7.

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net