26.5.2020, ČFO
Vážené hráčky, vážení hráči,
po důkladném zvážení všech možných variant, jak v dnešní nejisté době pokračovat v ligové soutěži, jsme se rozhodli tuto sezonu Rosengart ligy 2019/2020 předčasně ukončit.
Důvodů ke zrušení soutěže je celá řada. Vzhledem k časovým možnostem není možné dohrát ligové soutěže za okolností, za kterých jste do nich na podzim 2019 vstoupili. Vzhledem k epidemiologické situaci v České republice a nestandardním podmínkám, které panují v hracích místech nelze odehrát jednotlivá utkání regulérně. Chápeme vaše rozdílné názory na tuto situaci, ale neradi bychom Vám předložili koncept dohrání lig, který by jakkoliv narušil regulérní podmínky, které v této soutěži panují již 20 let.
Pro hráče, kteří netrpělivě čekají na návrat k rychlým tyčím do konce měsíce května představíme koncept letní ligy a budeme se těšit na další sportovní klání v sezoně 2020/2021!

Děkujeme za pochopení a foosballu zdar !

Profil hráče:

Profil hráče

 

Dvořák Přemysl 'Přéma'

SuperCZ: 46.

JedničkyDvojice
60%72%

Poslední odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
5.Bajerová Monika
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
4.
1.12.19Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác
177.
30.11.19Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác
33.Mádle David
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
9.
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
9.Rudolský David
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - JEDNOTLIVCI
Vostrov - Mnichovo Hradiště
17.
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - DVOJICE
Vostrov - Mnichovo Hradiště
1.Bartoška Zdeněk
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
9.Rudolský David

Všechny odehrané turnaje

Oficiální žebříčky

Název žebříčku Umístění T A B C D Body
Super CZ 46. 6 2 4 0 0 168
Repre jedničky 70. 2 0 2 0 0 36
Repre dvojice 82. 2 0 2 0 0 54

Platné k 5.8.2020

Odehrané sezóny

SoutěžLigaTým
Rosengart liga 2019/20201. Středočeská ligaWikings
Rosengart liga 2018/20191. Středočeská ligaWikings
Rosengart liga 2017/20181. Středočeská ligaWikings
Rosengart liga 2016/20171. Středočeská ligaWikings

 

Všechny odehrané turnaje

DatumTurnajUmístěníSpoluhráč
25.7.20Vostrov Open - Dvojice
VOSTROV oficial
5.Bajerová Monika
25.7.20Vostrov Open - Jednotlivci
VOSTROV oficial
4.
1.12.19Czech Leonhart Open - Jednotlivci
TJ Pankrác
177.
30.11.19Czech Leonhart Open - Dvojice
TJ Pankrác
33.Mádle David
3.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Hotel ILF
9.
2.11.19CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Hotel ILF
9.Rudolský David
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - JEDNOTLIVCI
Vostrov - Mnichovo Hradiště
17.
3.8.19ČESKÝ POHÁR OPEN AIR - DVOJICE
Vostrov - Mnichovo Hradiště
1.Bartoška Zdeněk
7.4.19XXI. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
6.4.19XXI. MČR - DVOJICE
hotel ILF
9.Rudolský David
6.4.19XXI. MČR - LOSOVANÉ DVOJICE
hotel ILF
9.Pilař Jakub
17.3.19Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
159.
16.3.19Czech Leonhart Championship - PRO D.
Praha - TJ Pankrác
33.Rudolský David
16.3.19Czech Leonhart Championship - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Mádle David
26.1.19ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
13.
26.1.19ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
5.Rudolský David
26.1.19ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
4.Rudolský David
1.12.18Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Mádle David
1.12.18Czech LEONHART Open - 2 ball rollerball
Praha - TJ Pankrác
33.Zachar David
1.12.18Czech Leonhart Open - PRO dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Mádle David
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha_hotel ILF
9.
18.11.18CZECH ROSENGART OPEN - SINGLES B
Praha_hotel ILF
1.
17.11.18CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha_hotel ILF
17.Rudolský David
5.8.18ITSF MASTER - Dvojice (K)
LAKE Challenger 2018
17.Douša Martin
4.8.18ITSF MASTER - Jednotlivci (K)
LAKE Challenger 2018
17.
22.4.18XX. MČR - JEDNOTLIVCI
hotel ILF
17.
25.3.18Czech Leonhart Championship - OS
Praha - TJ Pankrác
65.
31.3.17XIX. MČR - LOOSER CUP
Hotel ILF Praha
4.Volek Jan
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE
Hotel ILF Praha
33.Volek Jan
31.3.17XIX. MČR - DVOJICE B
Hotel ILF Praha
9.Volek Jan
16.9.16ITSF WCS - DVOJICE (K)
St. Wendel
65.Mádle David
16.9.16ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
St. Wendel
65.
23.7.16ITSF WCS - DVOJICE (K)
World Series by Garlando 2016
33.Mádle David
22.7.16ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
World Series by Garlando 2016
180.
25.6.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Palác Akropolis
9.Bazika Jan
25.6.16ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Praha - Palác Akropolis
9.
25.6.16ČESKÝ POHÁR - SPEEDBALL
Praha - Palác Akropolis
7.Bazika Jan
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - OPEN SINGLES
Praha - Na Výletné
17.
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - Na Výletné
17.Fischer Nikolas
29.4.16CZECH TORNADO OPEN - DOUBLES B
Praha - Na Výletné
2.Fischer Nikolas
2.4.16ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship 2016
80.
2.4.16ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Czech Leonhart Championship 2016
9.Mádle David
11.3.16XVIII. MČR - DVOJICE
Praha - hotel ILF
33.Nykodym Vojtěch
11.3.16XVIII. MČR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
33.
20.2.16ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hradec Kralove Championship
17.Mádle David
30.1.16ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector Leonhart Open 2016
9.
16.1.16ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - hotel ILF
3.Douša Martin
16.1.16ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - hotel ILF
17.
8.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN SINGLES
Praha - hotel ILF
25.
7.11.15P4P PRAGUE OPEN - OPEN DOUBLES
Praha - hotel ILF
33.Bajer Josef
17.10.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Soliman Alan
17.10.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
3.
17.10.15ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
9.Hladík Lukáš
12.7.15ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS - Rakousko
65.
11.7.15ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS - Rakousko
33.Douša Martin
7.6.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Czech Leonhart Championship
33.
22.3.15ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI (K)
Hector
17.
21.3.15ITSF PRO TOUR - DVOJICE (K)
Hector
17.Mádle David
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
WOODOo
5.
8.3.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
2.Douša Martin
27.2.15ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Danube Open
17.Mádle David
27.2.15ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Danube Open
33.
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
9.Vaněk Petr
8.2.15PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
17.1.15ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
5.Zavoral Jan
17.1.15ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
9.
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Sparing bar
9.Bajer Josef
21.12.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Sparing bar
9.
7.12.14Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
5.
6.12.14Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Barcic Arnold
1.11.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
25.
1.11.14ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
5.Hladík Lukáš
19.10.14ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Itálie
33.
19.10.14ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Itálie
33.Schneider Roman
7.9.14ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
WCS Lucembursko
65.
7.9.14ITSF WCS - DVOJICE (K)
WCS Lucembursko
33.Mádle David
22.6.148th CO - Roberto Sport - Jedničky
TJ Pankrác - Praha
17.
21.6.148th CO - Roberto Sport - DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
9.Nykodym Vojtěch
21.6.148th CO - Roberto Sport - PRO DVOJICE
TJ Pankrác - Praha
13.Mádle David
20.6.148th CO - Roberto Sport - PENALTY
TJ Pankrác - Praha
17.
20.6.148th CO - Roberto Sport - VÁLKA BRANKÁŘŮ
TJ Pankrác - Praha
13.
20.6.148th CO - Roberto Sport - D.Y.P.
TJ Pankrác - Praha
13.Barcic Arnold
7.6.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
5.Nykodym Vojtěch
7.6.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Palác Akropolis
5.
27.4.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
U Míšků - Dolní Chabry
5.Bajer Josef
13.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Jedničky
Praha
5.
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Dvojice
Praha
17.Beránek Karel
12.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Pro Doubles
Praha
25.Mádle David
11.4.14FINAL FTB.cz LEONHART Tour - Goalie War
Praha
33.
30.3.14XVI. MČR - JEDNIČKY
Klub C
9.
29.3.14XVI. MČR - DVOJICE
Klub C
17.Křepela Ladislav
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
3.
9.3.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Bajer Josef
2.3.14ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Danube Open 2014 - Rakousko
9.Mádle David
2.3.14ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Danube Open 2014 - Rakousko
33.
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
17.
16.2.14PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
5.Fischer Nikolas
18.1.14ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha - Bulldog's
13.
18.1.14ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha - Bulldog's
4.Kůs Antonín
18.1.14ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
5.Nykodym Vojtěch
15.12.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
WOODOo
3.Bajer Josef
24.11.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
33.
23.11.13Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
25.Mádle David
23.11.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
33.Křepela Ladislav
13.11.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
1.Procházka Tomáš
9.11.13MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C
4.Pelc Petr
9.11.13MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C
7.
26.10.13ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
5.Tkáč Marek
26.10.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
1.Křepela Ladislav
26.10.13ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
25.
16.10.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
2.Frančíková Ivana
6.10.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Nykodym Vojtěch
28.9.13ITSF WCS - DVOJICE (K)
Leonhart WCS - Německo
33.Mádle David
28.9.13ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Leonhart WCS - Německo
65.
4.9.13Turnaj dvojic v MOLEKOoLE
MOLEKOoLA
5.Frančíková Ivana
12.7.13ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Salzburg (Rakousko)
65.
12.7.13ITSF WCS - DVOJICE (K)
Salzburg (Rakousko)
33.Mádle David
22.6.13STIGA HOKEJ - turnaj
Palác Akropolis
5.
22.6.13ČESKÝ POHÁR - JEDNOTLIVCI (K.O.)
Palác Akropolis
5.
22.6.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Palác Akropolis
9.Zavoral Jan
18.5.13ITSF WCS - DVOJICE (K)
Pontoise (Francie)
65.Mádle David
18.5.13ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Pontoise (Francie)
129.
17.2.13Czech Leonhart Open - Jednotlivci
Praha - TJ Pankrác
33.
16.2.13Czech Leonhart Open - Profi dvojice
Praha - TJ Pankrác
13.Kůs Antonín
16.2.13Czech Leonhart Open - Dvojice
Praha - TJ Pankrác
17.Mlejnek Miroslav
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
27.1.13PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE (KO)
Bulldog's
3.Čmiko Jakub
26.1.13ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
9.Záhumenský Petr
26.1.13ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
33.
16.12.12PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
4.
1.4.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
33.
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
17.Záhumenský Petr
31.3.12XIV. CZ CHAMPIONSHIPS - LOOSER CUP
Praha
9.Kodl Libor_III.
18.2.12ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha
17.Mlejnek Miroslav
18.2.12ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
13.
18.2.12ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Praha
9.Pištík Jonáš
12.1.12BAMBOo challenge - jednotlivci
BAMBOo music pub
7.
12.1.12BAMBOo challenge - dvojice
BAMBOo music pub
2.Záhumenský Petr
25.12.11MOLEKOoLA Challenge - dvojice
MOLEKOoLA
4.Záhumenský Petr
3.12.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE (K.O.)
Praha - Bulldog's
9.Záhumenský Petr
24.9.11CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
25.Záhumenský Petr
2.7.11CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Dobrovíz
33.
22.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Bajer Josef
22.5.11PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
7.Bajer Josef
3.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
33.
2.4.11XIII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha
25.Záhumenský Petr
5.3.11ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Praha
9.Bajer Josef
5.3.11ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Praha
17.
24.2.11BAMBOo Challenge - zima
BAMBOo - Praha 10
2.Bajer Josef
19.12.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Bajer Josef
9.12.10BAMBOo CHALLENGE - PODZIM
BAMBOo - Praha 10
7.Záhumenský Petr
16.10.10ITSF WCS - DVOJICE (K)
Praha
89.Stránský Vítězslav
15.10.10ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Praha
177.
3.10.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
BAMBOo
17.Poda Michal
3.10.10PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
BAMBOo
9.Bajer Josef
19.9.10CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Praha
65.
18.9.10CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Praha
33.Čmiko Jakub
17.9.10CZECH OPEN - D.Y.P.
Praha
33.Sojka Jakub
4.8.10MOLEKOoLA Challenge - LÉTO
MOLEKOoLA
5.Chlumová Andrea
12.6.10ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
17.Chlumová Andrea
12.6.10ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
13.
12.6.10ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Bulldog's
7.Zeman Michal
11.4.10PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
3.Chlumová Andrea
7.4.10MOLEKOoLA Challenge - JARO
MOLEKOoLA
2.Chlumová Andrea
28.3.10XII. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha
65.
12.1.10WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo
7.Fischer Nikolas
29.11.09ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Most
33.
28.11.09ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Most
33.
28.11.09ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Most
9.Poda Michal
28.11.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most
9.Poda Michal
15.11.09ITSF MASTER - DVOJICE (K)
Graz
17.Kodl Libor_III.
14.11.09ITSF MASTER - JEDNOTLIVCI (K)
Graz
80.
5.11.09BAMBOo CHALLENGE - PODZIM
BAMBOo
4.Velart Alexandr
27.10.09WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo
1.Kodl Libor_III.
25.10.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
2.Poda Michal
10.10.09KARLOVARSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Chodov - Oáza
9.
10.10.09KARLOVARSKÝ POHÁR - DVOJICE
Chodov - Oáza
2.Roudnický Miroslav
19.9.09CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
33.Roudnický Miroslav
19.9.09CZECH OPEN - LOOSER CUP
Stromovka
9.Roudnický Miroslav
1.9.09WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo
5.Poda Michal
27.8.09BAMBOo challenge - LÉTO
BAMBOo
2.Hruška Lukáš
16.8.09ITSF PRO TOUR - JEDNOTLIVCI
Slovensko - Trnava
49.
15.8.09ITSF PRO TOUR - DVOJICE
Slovensko - Trnava
17.Roudnický Miroslav
26.7.09ITSF WCS - JEDNOTLIVCI (K)
Rakousko - Tulln
184.
25.7.09ITSF WCS - DVOJICE (K)
Rakousko - Tulln
65.Kodl Libor_III.
5.7.09CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Praha - Pankrác
17.
4.7.09CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha - Pankrác
9.Aufderheide Ingo
21.6.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Poda Michal
31.5.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
18.Beránek Karel
10.5.09ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Libčany
25.
9.5.09ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Libčany
9.
9.5.09ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Libčany
13.Bajer Josef
28.3.09XI. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Stromovka
17.Eger Josef
24.1.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Železnice
17.
24.1.09VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Zeleznice
13.Eger Josef
18.1.09PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Eger Josef
3.1.09BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - PODZIM
BAMBOo music pub
4.Eger Josef
27.12.08Turnaj ve foosballe D
U Kata
2.Eger Josef
20.12.08MOSTECKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol Most
13.Záhumenský Petr
20.12.08MOSTECKÝ POHÁR - PENALTY
Bristol Most
17.
20.12.08MOSTECKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol Most
5.
6.12.08MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C - Praha - Suchdol
2.Douša Martin
6.12.08MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C - Praha - Suchdol
7.
29.11.08ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Most - Bristol
13.Pilař Jakub
29.11.08ČESKÝ POHÁR - LOOSER CUP
Most - Bristol
5.Pilař Jakub
29.11.08ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Most - Bristol
9.
27.11.08FATAL FooSERS Competition - dvojice
Na Kodaňce
3.Radkovská Magdaléna
25.11.08WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo music pub
7.Záhumenský Petr
20.11.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
2.Kuzjatin Michal
12.11.08FATAL FooSERS COMPETITION - DVOJICE
Na Kodaňce
1.Kuzjatin Michal
11.11.08WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOODOo music pub
3.Beránek Karel
6.11.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
1.Bukovský Milan
2.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bulldog's
9.
2.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ (KO)
Bulldog's
25.
1.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
9.Souček Josef
1.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - D.Y.P.
Bulldog's
7.Barcic Arnold
1.11.08PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
25.
30.10.08FATAL FooSERS Competition - dvojice
Na Kodaňce
1.Radkovská Magdaléna
16.10.08FATAL FooSERS COMPETITION - DVOJICE
Na Kodaňce
1.Srb Tomáš
9.10.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
1.Všetíček Adam
7.10.08WOODOo FINÁLOVÝ TURNAJ - LÉTO
WOODOo music pub
4.Beránek Karel
30.9.08WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
4.Otta Daniel
28.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN SINGLES
Stromovka
65.
27.9.08CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Stromovka
65.Záhumenský Petr
26.9.08CZECH OPEN - MČR - MIXED DOUBLES
Stromovka
33.Radkovská Magdaléna
25.9.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
2.Radkovská Magdaléna
11.9.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
1.Kuzjatin Michal
7.9.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Eger Josef
4.9.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
7.Čech Pavel
3.9.08Molekula Foosball Cup - podzim
Molekula
5.Zechmeister Jan
28.8.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
2.Záhumenský Petr
21.8.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
7.Záhumenský Petr
31.7.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
1.Douša Martin
24.7.08BAMBOo challenge - LÉTO
Bamboo
7.Radkovská Magdaléna
22.7.08WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
4.Bláha Daniel
15.7.08WOODOo challenge - LÉTO
WOODOo music pub
3.Kodl Libor_III.
1.7.08WOODOo FINÁLOVÝ TURNAJ - JARO
WOODOo music pub
1.Velart Alexandr
28.6.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
žel
2.Eger Josef
28.6.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
žel
7.
26.6.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
8.Both Roman
22.6.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
5.Záhumenský Petr
19.6.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
1.Mlýnek Adam
5.6.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
5.Mondík Petr
1.6.08CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN SINGLES
Praha - Stromovka
33.
31.5.08CZECH BONZINI PRO TOUR - OPEN DOUBLES
Praha - Stromovka
33.Novák Jakub
29.5.08FATAL FooSERS Competition - dvojice
Na Kodaňce
2.Bukovský Jan
18.5.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's pub
3.Eger Josef
15.5.08FATAL FooSERS Competition - dvojice
Na Kodaňce
1.Radkovská Magdaléna
1.5.08FATAL FooSERS Competition - dvojice
Na Kodaňce
1.Srb Tomáš
24.4.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
1.Hepner David
10.4.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
1.Šich Stanislav
30.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN SINGLES
Praha - Stromovka
65.
29.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - OPEN DOUBLES
Praha - Stromovka
65.Novák Marek
28.3.08X. CZ CHAMPIONSHIPS - GOALIE WAR
Praha - Stromovka
65.
27.3.08BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - ZIMA
BAMBOo music bar
4.Záhumenský Petr
20.3.08FATAL FooSERS Competition - dvojice
Na Kodaňce
3.Radkovská Magdaléna
13.3.08FATAL FooSERS Competition - D.Y.P.
Na Kodaňce
3.Iveta Iveta
6.3.08FATAL FooSERS COMPETITION - DVOJICE
Na Kodaňce
4.Radkovská Magdaléna
2.3.08PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
9.Holomoucká Šárka
1.3.08PRAŽSKÝ POHÁR - PENALTY
Bulldog's
17.
12.2.08WOODOo Challenge - ZIMA
WOODOo music pub
5.Záhumenský Petr
10.2.08MČR VE VÍCEBOJI - LOSOVANÉ DVOJICE
Bulldog's
13.Vávra Radek
10.2.08MČR VE VÍCEBOJI - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Bulldog's
9.
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - 2 BALL ROLLERBALL
Bulldog's
9.Fischer Nikolas
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - JEDNIČKY
Bulldog's
25.
9.2.08MČR VE VÍCEBOJI - PENALTY
Bulldog's
13.
27.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - 2 BALL
Vizovice
17.Velart Alexandr
27.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - JEDNIČKY
Vizovice
33.
26.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - LOOSER CUP
Vizovice
5.Velart Alexandr
26.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - PENALTY
Vizovice
17.
26.1.08MISTROVSTVÍ MORAVY - DVOJICE
Vizovice
33.Velart Alexandr
19.1.08Boleslavský Pohár
Mladá Boleslav
1.Eger Josef
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Sokolovna - Trutnov
9.
5.1.08VÝCHODOČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Sokolovna - Trutnov
4.Velart Alexandr
25.12.07WOODOo FINÁLOVÝ TURNAJ - PODZIM
WOODOo music pub
5.Záhumenský Petr
20.12.07BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo music bar
2.Velart Alexandr
4.12.07WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo music pub
1.Záhumenský Petr
2.12.07PLZEŇSKÝ POHÁR - DVOJICE
In'spiral
5.Kočí Štěpán
2.12.07PLZEŇSKÝ POHÁR - JEDNIČKY
In'spiral
2.
20.11.07WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo music pub
5.Kočí Štěpán
18.11.07ČESKÝ POHÁR - 2 BALL
Bristol - Most
9.Eger Josef
18.11.07ČESKÝ POHÁR - JEDNIČKY
Bristol - Most
33.
17.11.07ČESKÝ POHÁR - DVOJICE
Bristol - Most
13.Novák Jakub
17.11.07ČESKÝ POHÁR - VÁLKA BRANKÁŘŮ - KO
Bristol - Most
33.
13.11.07WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo music pub
4.Kočí Štěpán
4.11.07PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bulldog's
25.Zavoral Jan
31.10.07Molekula Cup - dvojice (P)
Molekula music&foosball pub
3.Velart Alexandr
30.10.07WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo music pub
5.Kočí Štěpán
9.10.07WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo music pub
4.Fischer Nikolas
22.9.07CZECH OPEN - LOOSER CUP
Oaza Praha
9.Šulc David
22.9.07CZECH ROSENGART OPEN - OPEN DOUBLES
Oaza Praha
65.Záhumenský Petr
21.9.07CZECH OPEN - D.Y.P.
Oaza Praha
9.Kaška Zdeněk
21.9.07CZECH CHAMPIONSHIP - MIXED DOUBLES
Oaza Praha
25.Radkovská Magdaléna
11.9.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
4.Poda Michal
9.9.07PRAŽSKÝ POHÁR - DVOJICE
Bull Dog's
33.Čmiko Jakub
4.9.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
3.Záhumenský Petr
30.8.07BAMBOo Challenge - DVOJICE (L)
BAMBOo music pub
2.Poda Michal
14.8.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
5.Beránek Karel
5.8.07Turnaj v Suché Dásni - DVOJICE
U Suché Dásni
5.Záhumenský Petr
2.8.07BAMBOo Challenge - DVOJICE (L)
BAMBOo music pub
4.Bláha Daniel
31.7.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
7.Douša Martin
24.7.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
7.Feuereislová Michaela
22.7.07SUMMER MOLEKULA MP3 SINGLES CUP
Molekula music&foosball pub
1.
14.7.07VÝCHODOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Praskacka - u HK
13.Radkovská Magdaléna
14.7.07VÝCHODOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Praskacka - HK
7.
10.7.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
3.Feuereislová Michaela
5.7.07BAMBOo Challenge - DVOJICE (L)
BAMBOo music pub
2.Záhumenský Petr
3.7.07WOODOo Challenge - DVOJICE (L)
WOO DOo music pub
4.Holomoucká Šárka
28.6.07BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - JARO
BAMBOo
2.Záhumenský Petr
17.6.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
17.Záhumenský Petr
16.6.07PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
In'spirall
7.Srb Tomáš
16.6.07PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
In'spirall
13.
12.6.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
5.Záhumenský Petr
9.6.07JIHOMORAVSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Blansko - PLAY CLUB
3.Záhumenský Petr
9.6.07JIHOMORAVSKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Blansko - PLAY CLUB
9.
2.6.07ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Jablonec nad Nisou
33.Záhumenský Petr
2.6.07AMATÉRSKÝ TURNAJ
Jablonec nad Nisou
5.Záhumenský Petr
29.5.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
7.Šulc David
20.5.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's pub
25.Ratkovská Magdaléna
19.5.07VYSOČINA CUP 2006/2007 - DVOJICE
Třebíč - B Club
7.Velart Alexandr
15.5.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
3.Kodl Libor_III.
13.5.07PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
In'spirall
1.Srb Tomáš
11.5.07TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop Bar
3.Záhumenský Petr
28.4.07VÝCHODOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
U Berana
2.Velart Alexandr
28.4.07VÝCHODOČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
U Berana
9.
24.4.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
7.Řepka Jakub
22.4.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's pub
25.Srb Tomáš
17.4.07WOODOo CHALLENGE - JARO
WOO DOo
1.Záhumenský Petr
15.4.07IX. MČR - JEDNOTLIVCI
Kladno
33.
14.4.07IX. MČR - DVOJICE
Kladno
25.Záhumenský Petr
13.4.07IX. MČR - PENALTY
Kladno
65.
13.4.07IX. MČR - VÁLKA BRANKÁŘŮ
Kladno
33.
12.4.07BAMBOo CHALLENGE - JARO
BAMBOo
5.Záhumenský Petr
1.4.07CZECH MASTERS II. - JEDNIČKY
Praha 4 - Libuš
25.
31.3.07CZECH MASTERS II. - DVOJICE
Praha 4 - Libuš
13.Záhumenský Petr
20.3.07WOODOo Challenge - ZIMA
WOO DOo
2.Záhumenský Petr
14.3.07MOLEKULA CUP II.
Molekula
7.Velart Alexandr
11.3.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bulldogs
17.Holakovská Lea
8.3.07BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
4.Kopp Tomáš
6.3.07WOODOo Challenge - ZIMA
WOO DOo
4.Záhumenský Petr
22.2.07BAMBOo CHALLENGE - ZIMA
BAMBOo
5.Srb Tomáš
21.2.07MOLEKULA CUP II.
Molekula
2.Záhumenský Petr
18.2.07PLZEŇSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
In'spirall
3.Srb Tomáš
27.1.07ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Pivovar Černá Hora
7.Záhumenský Petr
27.1.07ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Pivovar Černá Hora
65.
14.1.07PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bulldogs
33.Srb Tomáš
13.1.07MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Most Záchytka 3
6.Srb Tomáš
13.1.07MOSTECKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Most Záchytka 3
32.
4.1.07BAMBOo FINÁLOVÝ TURNAJ - PODZIM
BAMBOo
5.Srb Tomáš
29.12.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
7.Záhumenský Petr
28.12.06BAMBOo VÁNOČNÍ TURNAJ DVOJIC
BAMBOo
7.Srb Tomáš
25.12.06BAMBOo VÁNOČNÍ NÁHODNÝ LOS
BAMBOo
5.Štěpánek Filip
22.12.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
4.Tomáš Tomáš
19.12.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
5.Záhumenský Petr
17.12.06PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - GOALIE WAR
Bull Dog's
33.
17.12.06PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
33.Záhumenský Petr
14.12.06BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo pub
3.Srb Tomáš
13.12.06Molekula Cup
Molekula Bar
5.Záhumenský Petr
12.12.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
7.Záhumenský Petr
9.12.06MČR UNIVERZIT - DVOJICE
Klub C - Praha
13.Vojevodin Milan
9.12.06MČR UNIVERZIT - JEDNIČKY
Klub C - Praha
49.
8.12.06Turnaj v Kyklopu
Kyklop bar
7.Milan Milan
7.12.06BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo pub
5.Srb Tomáš
5.12.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
2.Záhumenský Petr
28.11.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
5.Záhumenský Petr
25.11.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
65.Záhumenský Petr
25.11.06ČESKÝ POHÁR 2006/2007 - JEDNIČKY
Bull Dog's
49.
23.11.06BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo pub
5.Srb Tomáš
21.11.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
3.Záhumenský Petr
16.11.06BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo pub
4.Srb Tomáš
12.11.06PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's
17.Záhumenský Petr
7.11.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
7.Polívka Lukáš
3.11.06TURNAJ V KYKLOPU
Kyklop bar
3.Záhumenský Petr
26.10.06BAMBOo CHALLENGE - dvojice (P)
BAMBOo pub
7.Kopp Tomáš
22.10.06PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bulldog's
33.Novák Jan
10.10.06WOODOo CHALLENGE - PODZIM
WOO DOo
5.Holomoucká Šárka
23.9.06CZECH OPEN 2006 - OPEN DOUBLES
SK Oáza
65.Otta Daniel
22.9.06CZECH OPEN 2006 - D.Y.P.
SK Oáza
65.Daníček Jan
17.9.06PRAŽSKÝ POHÁR 2006/2007 - DVOJICE
Bull Dog's Pub
33.Srb Tomáš
7.9.06BAMBOo Challenge - losované dvojice
BAMBOo pub
7.Konečný Kryštof

 

Autor webu: Lukáš Hruška

Vytištěno z aplikace www.Fotbalek.net